מתכון לשוקולד גולמי תוצרת בית (ללא חלב, טבעוני)

גלה כיצד להכין שוקולד מריר טעים בבית עם רק כמה מרכיבים פשוטים וטבעיים!

בראוניז טבעוני מקמח שקדים

בראוניז קמח שקדים טבעוני עשיר ופאדג'י עם זיגוג חמאת בוטנים שאי אפשר לעמוד בפניו. הבראוניז נטולי הדגנים והגלוטן האלה כל כך טעימים ועשויים עם מרכיבים בריאים יותר כמו קמח שקדים, פשתן ושמן קוקוס. אף אחד לא יאמין שהם טבעונים וידידותיים לפליאו!

פשטידות שמנת נחמדות חלבון

קרם בננה שוקולד נחמד עם מערבולות חמאת בוטנים וחלבון צמחי לפינוק חלבון טעים.

ביס מפוצל בננה מכוסה שוקולד קפוא

ביסות פיצול בננה קפואות מכוסות שוקולד מהוות פינוק בריא וטעים יותר. אלה טבעוניים וללא גלוטן. אתה הולך לאהוב את ביס הבננה הקפוא הקל הזה! הם כמו נגיסות בננה מכוסות שוקולד, רק טוב יותר!

מקרון קוקוס שוקולד

נגיסות מקרון קוקוס שוקולד ללא אפייה הן מתוקות, משביעות וטעימות. כשתשוקה לשוקולד מכה, אתה יכול להכין את האוהבים הקטנים האלה תוך דקות. הם טבעוניים, נטולי גלוטן, פליאו, ממותקים באופן טבעי ועשויים עם מרכיבים אמיתיים כמו קקאו וקוקוס.

פאדג' מקפיא עם אגוזי מקדמיה

גלה כיצד להכין פאדג' פליאו טבעוני עם מרכיבים בריאים יותר כמו חמאת קשיו וקקאו. שמור את הפאדג' הקל הזה במקפיא לכל פעם שאתה רוצה ביס שוקולד.

כדורי קקאו בליס

איך להכין כדורי אושר טבעוניים עם שקדים, קקאו ותמרים. כדורי אושר הם פינוק מתוק בריא.

עוגיות קמח שקדים שוקולד צ'יפס כפול

אלו הן עוגיות השוקולד הכפול הטובות ביותר! עשויות מקמח שקדים וחמאת שקדים, עוגיות השוקולד הטעימות הללו הן טבעוניות, ללא גלוטן וידידותיות לפליאו!

ללא טארט שוקולד חמאת בוטנים לאפות

טארט שוקולד עשיר של גביע חמאת בוטנים עשוי עם קרום קמח שקדים, מילוי חמאת אגוזים וגנאש טעים. הטארטים האלה ללא אפייה טעימים כמו שהם יפים. המתכון הזה הוא טבעוני, ללא גלוטן וידידותי לפליאו! הטארטים האלה הם בדיוק כמו Hail Merry Miracle Tarts!

עוגת גבינה שוקולד טבעונית ללא אפייה

עוגת גבינת שוקולד טבעונית נא ללא אפייה של Delicoius עשויה עם מרכיבים בריאים כמו קשיו. זה פליאו, ללא גלוטן, ללא מוצרי חלב, טבעוני וכל כך טעים!

טראפלס שוקולד

איך להכין טראפלס שוקולד! מתכון כמהין שוקולד מריר טבעוני קל זה מהווה מתנה יפה לחג עשה זאת בעצמך.