אַחֵר

באיזו שעה שוחרר 'בית הקלפים'?

איזה סרט לראות?
 

עוד:

סוף סוף הגענו לסוף הדרך. העונה השישית והאחרונה של בית קלפים יוקרן מחר בבכורה בנטפליקס. הופעת הבכורה בשנת 2013, הסדרה עבר מספר עצום של שינויים , וכעת נותרו רק שמונה פרקים עד לחשיפת הפרק האחרון.

יש הרבה התרגשות לפרקים האחרונים האלה. דיאן ליין וגרג קינאר הצטרפו לקאסט, ו ביקורות מוקדמות של העונה האחרונה היו חיוביים באופן גורף.באיזו שעה בית קלפים צא? מתי תוכלו להזרים את שמונת הפרקים האחרונים? הנה כל מה שאתה צריך לדעת.כאשר יהיה בית קלפים להיות ב- NETFLIX? מתי עושה בית קלפים קורות חיים?

העונה השישית והאחרונה של בית קלפים בכורה ביום שישי, 2 בנובמבר בנטפליקס.

באיזו שעה בית קלפים צא? מה הזמן בית קלפים להשתחרר? באיזו זמן NETFLIX משחרר אפיזודות חדשות?

מאז נטפליקס מבוססת מלוס גטוס, קליפורניה, פרקים חדשים של בית קלפים אמור להיות זמין לזרום בשעה 12:00 בבוקר שעון פסיפיק (3:00 בבוקר שעון מזרח סטנדרטי). הפרקים צונחים במקביל בכל העולם, אך אם השעון יכה 12:00 ולא תראה פרקים חדשים, תן לו רגע ואז לחץ על רענון.האם תהיה א בית קלפים ספינוף?

זה לא נראה כמו זה. היו דיבורים על ספין של דאג סטמפר (מייקל קלי), אך נראה כאילו תוכניות אלה בוטלו.

היו דיבורים על ספינוף לזמן מה, והלכנו על הדרך בה, אמרה קלי ל- Variety . והייתי רוצה לנגן אותו יותר, אבל כשהם החליטו לא לעשות את זה, הייתי בסדר. הייתי ממש בסדר עם זה. הרגשתי שעשיתי לו צדק, וזו הייתה חוויה מתגמלת להפליא.איך פרנק תת-עץ מת בית קלפים ?

מגהן אוקיף של המחליט עצמו כתב על פטירתו של אנדרווד.

בתשלום מלא בנטפליקס

*** אזהרה! עונה 5 ספוילרים קדימה ... ***

האם תומאס ייטס תהיה בעונה זו של בית קלפים ?

הממ. אולי בפלאשבק, אבל לא היינו מצפים לראות המון פול ספארקס העונה.

קשורים: מ'בית הקלפים 'ל'מתוק', פול ספארקס הוא השחקן התומך בטלוויזיה הכי אמין שלנו

לאן להזרים בית קלפים