אַחֵר

כך נראה הזרם כרגע בעקבות התנועות MeToo ו- Time Up | מחליט

איזה סרט לראות?
 

עוד מ:

כותרות הפרקים של 'ריק ומורטי' עונה 5 שוחררו

יהיה קשה להצביע על עידן אחד בהיסטוריה הקומות של הוליווד שלא הכיל התעללות מינית ושערוריות הטרדה. עם זאת, באחת הפעמים הראשונות בהיסטוריה האמריקאית, תעשייה שלמה נקראת על סקסיזם ופוליטיקה מינית לא הוגנת על ידי מאמץ מרכזי. תנועות ה- # MeToo ו- Time's Up הוכיחו שהן יותר מסתם ביטויים קליטים. אלה תנועות תרבותיות שמסוגלות ליצור שינוי בעולם האמיתי.

האשמותיו של רוז מקגואן נגד הארווי וויינשטיין עוררו גל של האשמות דומות נגד המפיק שהוביל ל וויינשטיין מפוטר מחברה משלו . זמן קצר לאחר שאנתוני ראפ האשים את קווין ספייסי בהתנהגות לא הולמת מינית כשהיה קטין, ספייסי פוטר מהתוכנית הארוכה שלו. בית קלפים והוחלף דיגיטלית אצל רידלי סקוט כל הכסף שבעולם . אחרי לואי סי.קיי. הודה כי ניו יורק טיימס הסיפור על ההתנהגות הלא נכונה שלו היה מדויק, גם FX וגם נטפליקס בטרם עת סיימו את העסקאות שלהם עם הקומיקאי. לפחות חלק מההאשמות שהושמעו בגלל תנועות אלה פגעו במוניטין ובהזדמנויות העבודה של גברים חזקים בהוליווד שניצלו לרעה את כוחם.עם זאת, תקופה זו בבידור בולטת גם מסיבה אחרת לגמרי. בעבר הלא רחוק, אם רשת הייתה רוצה להתרחק ממבצע או יוצר שנוי במחלוקת, כל מה שהיא הייתה צריכה לעשות זה להפסיק לשדר פרויקטים מאותו אדם. אתה עדיין יכול לראות גישה זו ב מופע קוסבי חסר מעמד בבלוקי סיטקום נוסטלגיים. אבל בעידן הבידור לפי דרישה, קשה לרשת להתרחק לחלוטין מיוצר או שחקן שנוי במחלוקת.בעידן הסטרימינג, כיצד מטפלים בדמות שנויה במחלוקת שהואשמה בהתנהגות לא הולמת מינית אך לא נמצאה אשמה בטענות אלה בבית משפט? האם זה מספיק כדי לסיים את כל הקשרים העובדים עם אותו יוצר, או שמא חומרת ההאשמות הללו והאקלים הנוכחי הזה קוראים לרשתות ולשירותי סטרימינג ללכת צעד קדימה ולמחוק לחלוטין את עונות העבר בכיכובו של השחקן השנוי במחלוקת? אין תשובה ברורה או קו מנחה לגבי אופן הטיפול בכל אלה. עם זאת, תנועות אלה השפיעו על מה שיש בספריות שירותי הזרמת האהובים עליכם. כך טיפלו כמה מהרשתות ושירותי הסטרימינג הגדולים ביותר בכמה מהיוצרים והמבצעים שהואשמו בהתנהגות מינית.

מירוץ הדראג בבריטניה עונה 1

דייויד גיזברכט / נטפליקסנטפליקס

קווין ספייסי

אנתוני ראפ האשים את ספייסי בהתנהגות מינית שגויה ב ראיון עם חדשות BuzzFeed באוקטובר 2017. נטפליקס השביתה את ההפקה בית קלפים קצר לאחר שהסיפור פרץ ופיטר את ספייסי מהתוכנית בנובמבר. במקביל, נטפליקס גם ניתקה קשר עם ספייסי וביטלה את לְמַעלָה סרט ביוגרפי שהשחקן היה אמור לככב בו.נכון לעכשיו, כל עונות השנה של בית קלפים זמינים להזרמה, אך נטפליקס לא תעבוד עם Spacey בפרויקטים חדשים. הנה ההצהרה הרשמית של נטפליקס:

נטפליקס לא תהיה מעורבת בהפקה נוספת של בית קלפים זה כולל את קווין ספייסי. אנו נמשיך לעבוד עם MRC בזמן הפסקה זו כדי להעריך את דרכנו קדימה בכל הקשור למופע. החלטנו גם שלא נתקדם עם צאת הסרט לְמַעלָה, שהיה בפוסט-פרודקשן, בכיכובו והפקתו של קווין ספייסי.

לואי סי.קיי.

בנובמבר 2017, ה ניו יורק טיימס פרסם קטע שהציגו חמש נשים המאשימות את לואי סי.קיי. של אוננות מולם. למחרת הודה הקומיקאי שהדיווח נכון. בעקבות השערוריה הזו ביטלה נטפליקס את לואי סי.קיי השני. לעמוד מיוחד שהיה אמור להיות משודר, מהלך, שהשתלב עם החברה שמרחיקה את עצמה מספייסי, עלתה לנטפליקס 39 מיליון דולר מדווחים .

נטפליקס לא תשדר מבצעים חדשים של לואי סי.קי. עם זאת, הספיישל הקודם שלו ב- Netflix, לואי סי.קיי. 2017 , עדיין זמין להזרמה. ההצהרה של נטפליקס להלן:

ההאשמות שהעלו מספר נשים בניו יורק טיימס על התנהגותו של לואי סי.קיי מטרידות, אמר דובר נטפליקס בהצהרה. ההתנהגות הלא מקצועית והבלתי הולמת של לואי עם קולגות נשים הביאה אותנו להחליט שלא לייצר ספיישל סטנד-אפ שני, כפי שתוכנן.

דני מאסטרסון

בסוף נובמבר, לאה רמיני האשימה את ה- LAPD בכיסוי האשמות האונס נגד דני מסטרסון משום שהיה סיינטולוג. במקור נטפליקס לא התייחסה להאשמות אלה, אך לאחר שהאשים באונס התעמת עם בכיר של נטפליקס במשחק כדורגל לנוער, החברה כן. מאסטרסון פוטר אז מ החווה .

למרות שנטפליקס כבר לא תעבוד עם מאסטרסון בשנת 2018, עונותיו האחרונות נמשכות החווה עדיין זמינים להזרמה. זה כולל את העונה האחרונה, שהוקרנה לראשונה לאחר שהאשמות אלה התפרסמו ואחרי שמסטרסון פוטר. ההצהרה הרשמית של נטפליקס על השחקן להלן:

כתוצאה מדיונים מתמשכים, נטפליקס והמפיקים כתבו את דני מסטרסון החווה, דובר נטפליקס אמר בהצהרה. אתמול היה יומו האחרון בתכנית, וההפקה תחודש בתחילת 2018 בלעדיו.

עזיז אנסארי

בינואר 2018, מאמר ב- Babe.net מואשם מאסטר של אף אחד היוצר והכוכב עזיז אנסארי מהתנהגות לא הולמת מינית.

מאסטר של אף אחד זמין עדיין לזרם ב- Netflix. בזמן הפרסום החברה לא פרסמה הצהרה על אנסארי אנסארי הגיב לטענות .

HBO

HBO

לואי סי.קיי.

הבא ה פִּי להגיש תלונה והודאתו של לואי סי קיי כי הסיפורים הללו היו נכונים, HBO לנתק קשרים עם היוצר והקומיקאי .

כרגע, כל מבצעי העמידה של לואי סי קיי מזל לואי הוסרו מהפלטפורמות לפי דרישה של HBO, הכוללות את HBO Go ו- HBO NOW. הקומיקאי הוסר גם מ- HBO לילה של יותר מדי כוכבים מיוחד. הנה ההצהרה הרשמית של HBO:

לואי סי.קיי. כבר לא ישתתף ב לילה של יותר מדי כוכבים: אמריקה מתאחדת לתוכניות אוטיזם, שיוצג בשידור חי ב- HBO בתאריך18 בנובמבר. בנוסף, HBO מסירה את פרויקטי העבר של לואי סי.קיי משירותי ה- on demand שלה.

ג'יימס טובאק

באוקטובר דיווח ה- LA Times על כך 38 נשים התייצבו להאשים את הבמאי ג'יימס טובאק בהתנהגות לא הולמת מינית. המספר הזה צמח ל 395 עד ינואר . ל- HBO היה רק ​​פרויקט מקורי אחד מהבמאי - הסרט התיעודי משנת 2013 פיתוי ונטוש , אותו ייצר טובאק לצד אלק בולדווין.

פיתוי ונטוש כבר לא זמין בפלטפורמות לפי דרישה של HBO. HBO לא פרסמה הצהרה על הסרתה.

מארק הלפרין

באוקטובר 2017 האשימו חמש נשים את העיתונאי מארק הלפרין בהטרדה מינית. הדיווח הזה הגיע מ- CNN. לפני שעלו ההאשמות, HBO תכננה ליצור מיני סדרה על פי ספרו של הלפרין שינוי המשחק .

המיני סדרה בוטל מאז . הנה ההצהרה הרשמית של HBO:

גלגל המזל אתמול

HBO כבר לא ממשיך בפרויקט הקשור לספר ללא כותרת שכתב יחד עם מארק הלפרין וג'ון היילמן בבחירות לנשיאות ב -2016. ל- HBO אין סובלנות להטרדות מיניות בחברה או בהפקותיה.

טי.ג'יי מילר

בדצמבר 2017, The Daily Beast פרסם קטע מאשים את טי.ג'יי. מילר של תקיפה מינית ואגרוף של אישה מינית. עד לפרסום היצירה, מילר כבר עזב את רשת HBO עמק הסיליקון .

כל עונות השנה של עמק הסיליקון התכונה הזו מילר עדיין זמינה ב- HBO Go ו- HBO NOW. הנה הצהרת HBO על מילר :

לא היו דיווחים על התנהגות לא הולמת מינית במהלך T.J. הזמן של מילר בעבודה ב- HBO.

ג'יימס פרנקו

במאמר שפורסם על ידי LA Times בינואר האשימו חמש נשים את ג'יימס פרנקו בהתנהגות בלתי הולמת או ניצול מיני כאשר הם קשורים לבית הספר למשחק של פרנקו. בזמן פרסום הדיווח הזה, פרנקו קידם אומן האסון , סרט עליו הועבר בכל הנוגע למועמדות לאוסקר, והוא עדיין כיכב בסרטים של HBO הדוס .

עונה 1 של הדוס עדיין זמין להזרמה ב- HBO Go ו- HBO NOW. הנה ההצהרה של HBO על פרנקו מועד אחרון :

אימתנו כי לא הגיעו תלונות על מר פרנקו הדוס בהפקה, נכתב בהודעת HBO.

FX

לואי סי.קיי.

מיד לאחר מכן ה פִּי להגיש תלונה והודאתם של לואי סי.קיי כי הסיפורים הללו היו נכונים, FX סיימה את יחסיה עם היוצר והקומיקאי. בזמן שדיווח זה יצא, הקומיקאי עבד על חמש הופעות עם הרשת - לואי , סלים, דברים טובים יותר, מיסיסיפי אחת , וקומדיית האנימציה הלא מזוינת השוטרים . לואי ו השוטרים בוטלו רשמית , בזמן דברים טובים יותר ו סלים ימשיך ללא לואי סי.קיי. כמפיק בכיר או מקבל פיצוי מהתוכניות הללו. מיסיסיפי אחד היה מאוחר יותר בוטל על ידי אמזון .

FX משך לואי מפלטפורמות הסטרימינג שלה FXNOW ו- FX +. למרות זאת, סלים ו דברים טובים יותר שניהם עדיין על הפלטפורמות. גרסה חלקית של ההצהרה הרשמית של FX להלן. תוכלו לקרוא את הגרסה המלאה כאן:

כיום רשתות FX ו- FX הפקות מסיימות את הקשר שלנו עם לואי סי.קיי. אנו מבטלים את העסקה הכוללת בין FX Productions לבין חברת ההפקה שלו, פיג ניוטון. הוא כבר לא ישמש כמפיק בכיר או יקבל פיצוי על אחת מארבע התוכניות שהפקנו איתו - דברים טובים יותר , סלים , מיסיסיפי אחד ו השוטרים .

Getty Images עבור AFI

אֲמָזוֹנָה

ג'פרי טמבור

בקטע פורסם על ידי הוליווד ריפורטר בנובמבר 2017 , השחקנית טרייס ליזט האשימה את ג'פרי טמבור בהטרדות מיניות. בעקבות טענות על התנהגות לא הולמת מינית, השחקן במקור התרחק מ שָׁקוּף לפני שחזר ואמר שהוא לא מתכוון לעזוב את ההופעה.

Prime Video עדיין כולל את כל עונות השנה שָׁקוּף זמין לזרם. אמזון נמצאת כרגע באמצע חקירה לתביעות ההטרדה המינית.

קייסי אפלק

על פי The Daily Beast שתי נשים שעבדו עם קייסי אפלק על הסט של אני עדיין כאן האשים את השחקן בהטרדות מיניות. אפלק איים בתביעה נגדית לפני שהתייצב מחוץ לבית המשפט. האשמות אלה לא מנעו מאפלק לזכות בפרס האוסקר מנצ'סטר ליד הים בשנת 2017. עם זאת, תגובה חריפה לסיפור זה מנעה ממנו להציג בטקס האוסקר השנה. חברת ההפקה של אפלק מאז חתמה על עסקה בלעדית עם אמזון .

מנצ'סטר ליד הים עדיין זמין להזרמה. אמזון לא פרסמה הצהרה על ההאשמות וההסדר נגד אפלק.

וודי אלן

אמזון ניהלה מערכת יחסים ארוכה עם וודי אלן, שחזרה ל חברת קפה בשנת 2016. החברה שקטה במידה רבה על טענות התקיפה המינית של דילן פארו נגד אלן. למרות זאת, קטע אחרון מה- ניו יורק טיימס מציע כי אמזון עשויה לשקול לצאת מוקדם מחוזה אלן. נכון להיום נותרו לחברה שלושה סרטים בחוזה.

כל סרטי אולפני אמזון של אלן וכן משבר בשש סצנות זמינים לזרם.