חַג הַמוֹלָד

רעיונות שדון על המדף (קל, ברגע האחרון, כיף, ידידותי לילדים)

קפוץ למדריך רעיונות לשדון שלך על המדף. כלולות חינם של שדון על המדף להדפסה. אלו הם רעיונות קלים ופשוטים של Elf on the Shelf של הרגע האחרון. אנחנו כבר בשבוע השני של דצמבר ומתחילים להיגמר ברעיונות יצירתיים של Elf on the Shelf. הבנות שלנו בנות 3 ו-6 ומאוהבות לגמרי בחבר השדון הקטן שלנו. אני מכיר את השלב הזה, כל כך מלא בפליאה ואמונה בקסם חג המולד לא יימשך זמן רב, אז אנחנו מנסים ליהנות ממנו כמה שאפשר. אבל... יש הרבה לילות שאני מסיימת להשכיב את הבנות לישון, לשטוף כלים, אולי להתקלח, שיצירתיות אלפינים היא הדבר האחרון שאני מרגישה. הייתי כל כך אסיר תודה על החברים שלי שפרסמו את תעלולי האלפים שלהם בפייסבוק כדי לתת לי קצת השראה. אם אתה כמוני ויכול להשתמש בעוד כמה רעיונות של Elf on the Shelf, הנה השובבות שהבחור הקטן שלנו נקלע אליו... ראשית, גלה כשאלף על המדף עוזב וחוזר . ותפוס את שלנו מכתב להדפסה מאלפים. המשך לקרוא לשאר הרעיונות של השדון!

רעיונות מצחיקים של שדון ידידותי לילדים על המדף ברגע האחרון

1. רעיון הגעת אלף על המדף

בחג ההודיה, בעלי יצא לרכיבת האופניים הארוכה שלו. כשחזר הוא הזכיר כלאחר יד בפני הבנות שהוא מרגיש משהו מוזר על הגב, והרגיש מהיר במיוחד, בזמן הרכיבה הביתה במורד ההר. הלסתות של הבנות נשמטו כשהסתובב והן ראו את השדון בכיס חולצת האופניים שלו. למד על הזמנים הטובים ביותר עבור Elf on the Shelf לעזוב ולחזור כאן .

2. בקשה לתרגול מוזיקה

בתמונה למעלה. תרגול יומי בפסנתר הוא פשוט יותר כיף כששדון שואל. זוהי דרך מצוינת להפוך מוזיקה או כל מטלה אחרת למהנה יותר.

3. גן סוכריות

חברתי קיילי פרסמה את הרעיון הזה בפייסבוק ואהבתי אותו כל כך שהייתי צריכה לעשות את זה עם הבנות. זה פרויקט של יומיים. ביום הראשון, השדון שלך משאיר את 'זרעי השדון' הלא הם טיק-טאקים, ופתק המורה לילדים לשתול אותם בקערת סוכר. למחרת בבוקר צצו קני ממתקים לתינוקות!

4. טרפז מקל סוכריות

מי לא ירצה להתנדנד מנברשת מקני ממתקים'>

5. מדפסת שדון

שדון עושה עותקים של עצמו. אני חושב שמצאתי את הרעיון הזה בפינטרסט. זה קורע אותי כל פעם מחדש.

5. שדון S'mores

עוד רעיון שחבר שלי פרסם בפייסבוק. חשבתי שזה מצחיק והייתי חייב להעתיק אותו. ריהוט בית בובות נהדר עבור גמדונים!6. שדון ערמומי

הילד בן ה-6 שלנו אוהב להכין את צמידי הגומי הפופולריים האלה. והיא בטוחה שהיא היחידה בבית שיודעת להכין אותם, אז היא נדהמה לגלות שהשדון הקטן שלנו הכין את צמידי הלהקה שלו בלילה. *רמז: שדונים יכולים ללמוד להכין צמידי להקה על ידי צפייה במדריכי יוטיוב. עדכון: נול קשת בענן אינו פופולרי בימינו, אבל אתה יכול להשתמש בכל חרוזים או מלאכת יד שיש למשפחה שלך בבית. אין צורך ללמוד מיומנות חדשה או חנות.7. שדון מצעד בעלי חיים

אם יש לך ילדים, כנראה שיש לך הרבה חיות צעצוע.

תיישר אותם עם השדון שלך מקבל טרמפ!8. שדון מתוקה

אין להכחיש שדונים אוהבים סוכר. הבחור הזה תקוע בבית הג'ינג'ר מזכיר לי את אליס בארץ הפלאות.השדון שלך יכול להיכנס לכל מיני שובבות ואוכלים כל פינוקים שיש לך בבית.

9. שלג מלאך שדון

אם אתה חי בשלג, אתה מסודר. אם לא, השתמשו באבקת סוכר או בשלג מזויף כדי להעניק לגמדון שלכם חווית חורף מהנה.

10. שדון שובב

כעת, כשהילדים שלנו נמצאים בשנות העשרה-עשרה, הם מעודדים התנהגות מפוקפקת מצד האלפים שלנו. יום אחד שניים מהשדונים נקשרו והוכנסו למיקרוגל בעוד שדון שלישי איים להפעיל אותו!

תמונה: אמזון

שדון על המדף חיות מחמד ואביזרים

יש כל כך הרבה אביזרים וחיות מחמד מהנים של Elf on the Shelf זמינים עכשיו, מכלבי מחמד וחתולים ועד למטוסים מתנפחים ועוד. עיין בכרטיס למטה לקישורים.

רעיון קל שדון על המדף: דואר שדון

זה כיף להשאיר הערות קטנות מהשדון שלך או מסנטה. אתה מוזמן להדפיס את הדף הזה של הערות שהכנתי. מהם הרעיונות האהובים עליך על האלף על המדף'> המשך לתוכן תשואה: רעיון 1 שדון על המדף

שדון על המדף רעיונות + הערות

זמן התכוננות 5 דקות זמן כולל 5 דקות קושי קַל מחיר משוער $0

הנה כמה מהרעיונות המהנים, המטופשים, הקלים, העצלניים והידידותיים לילדים האהובים עלינו על Elf on the Shelf.

חומרים

  • 1 שדון על המדף
  • הערות להדפסה
  • קני סוכריות
  • חיות צעצוע
  • בית זנגביל או ממתקים אחרים
  • כלי נגינה כמו פסנתר

כלים

  • משתנה

הוראות

  1. בחרו כמה מהרעיונות המצחיקים והקלים על המדף שהוסברו בפוסט הראשי.
  2. אם תרצה, הדפס 'פתקי שדון' כדי לעזור לשדון שלך לתקשר עם ילדיך.
  3. תהנו ותהנו מהחגים!

מוצרים מומלצים

בתור עמית אמזון וחבר בתוכניות שותפים אחרות, אני מרוויח מרכישות מתאימות.