חַג הַמוֹלָד

מכתב שדון על המדף {ניתן להדפסה}

קפוץ למדריך

קבל את המכתב הניתן להדפסה בחינם כאשר האלף שלך על המדף חוזר. הילדים שלי אהבו את המכתב הזה של השדון על המדף ואני בטוח שגם שלך יאהבו.לראות כדורגל חינם ביום שני בערב

הו הו הו! חג ההודיה חלף וזה אומר שאנחנו מלאי קיטור לקראת חג המולד! סנטה יגיע בקרוב, מה שאומר שהאלף שלנו על המדף בדרכו. השדון הקטן והשובב שלנו על המדף יופיע השבוע אז הכנתי ממנו מכתב חוזר קטן.מתי שדון על המדף עוזב וחוזר'>

אות שדון על המדף ברזולוציה גבוהה הורדה חינם להדפסה

נְקִישָׁה כאן אם תרצו להוריד ולהדפיס את המכתב המהנה הזה של Elf on the Shelf. אתה יכול לכתוב בשמות הילדים שלך למעלה ואת שם השדון שלך למטה. Elf on the Shelf שימח את הילדים שלי בטיפשות שלו כבר כמה שנים. אני בהחלט אוהב את מסורת חג המולד המהנה הזו.השדון שלנו על המדף מגיע מדי שנה מיד אחרי חג ההודיה ונשאר איתנו עד חג המולד. למרות שנראה שלנו הוא שדון עצלן ואינו זז כל לילה, הילדים שלי אוהבים לראות מה הוא זומם.

שדון על המדף הערות להדפסההאם השדון שלך על המדף משאיר פתקים לילדים'>

אם עדיין אין לך שדון על המדף, זו מסורת שכיף להתחיל! אני מכיר את הילדים שלי לשמור את הזיכרונות של השדון המצחיק שלהם לנצח.

כמה חמוד זה סט השף של Elf on the Shelf?! אני חושב שהבחור הקטן שלנו צריך סינר בשביל תעלולי הבישול שלו. אני מקווה שהמכתב הזה להדפסה של שדון על המדף עוזר להוסיף קצת יותר שמחה לעונת החגים שלך.

יותר כיף לחג עם ילדים

אם אהבתם את הפוסט הזה, אולי תאהבו גם: 65 מעשי חסד אקראיים . תקופת החגים היא הזמן המושלם ללמד את ילדיכם את היופי של חסד ונתינה.

לרעיונות נוספים של שדון על המדף לחץ כאן !

מארח א מסיבת קישוט בית זנגביל!

המשך לתוכן

חומרים

  • מכתב שדון על המדף הורדה

כלים

  • מדפסת
  • עיתון
  • עֵט

הוראות

  1. לחצו על הקישור כדי להגיע למכתב ברזולוציה גבוהה.
  2. הדפס.
  3. כתוב את שמות ילדך (או ילדיך) למעלה ואת שם השדון שלך למטה.