מארק גאנימה

מיהו 'הרופא החדש הלוהט של וירג'ין ריבר, קמרון האייק? תכירו את מארק גאנימה

איזה סרט לראות?
 

מתקשר לכולם נהר וירג'ין מעריצים: יש רופא חדש בעיר, ושמו קמרון האייק.

הדרמדיה הרומנטית האהובה של נטפליקס, נהר וירג'ין , מציגה כמה פרצופים טריים בעונה 4, וד'ר האייק, בגילומו של מארק ג'נימה, היא אחת הדמויות החדשות והמכריעות של התוכנית.קישורי הטלוויזיה של הרווקות

מבוסס על ה רומנים מאת רובין קאר , נהר וירג'ין עוקבת אחר האחות והמיילדת מל מונרו (אלכסנדרה ברקנרידג') שעוברת לעיירה הטיטולרית המוזרה כדי להתחיל מחדש. בְּמֶשֶך של וירג'ין ריבר שלוש עונות, מל מגדילה את הקריירה שלה לצד ד'ר ורנון מולינס הלא הוא דוק (טים מת'סון), רוכשת שלל חברים חדשים ומתאהבת בבעל הבר של וירג'ין ריבר, ג'ק שרידן (מרטין הנדרסון). עונה 3 מטילה לא מעט אתגרים בדרכם של מל ודוק, אז בעונה 4 דוק מחליט לשכור קצת עזרה נוספת בתרגול שלו. כך אנו פוגשים את ד'ר קמרון האייק.

אז מי זה קמרון? ומה אתה צריך לדעת על מארק גאנימה, השחקן שמגלם אותו על המסך? אנחנו מכוסים אותך. אבל הזהרו, ספוילרים עבור נהר וירג'ין עונה 4 לפנינו.

צילום: באדיבות NETFLIX

על מי ד'ר קמרון האייק נהר וירג'ין ?

אנחנו פוגשים את קמרון לראשונה בפרק 1 של עונה 4 כאשר דוק מציג אותו למל במשרד. מסתבר שדוק למד בבית ספר לרפואה עם אבא של קמרון, והוא מכיר אותו מאז שהוא 'התרוצץ במכנסיים קצרים'. בסדר! קמרון נכנס פנימה עם לבוש עבודה מדליק, גבות נהדרות וחיוך נהדר - כל העובדות הרלוונטיות להפליא, בהתחשב שכל מטרת הדמות שלו היא להיות חם בגלוי, יחיד דוֹקטוֹר.תשכחו מ-LL Cool J. The Ladies Love Cameron Hayek, והם לֹא להיות עדין לגבי זה. מאז הגעתו של קמרון, התרגול עמוס בחדר המתנה מלא בנשים כדי לראות אותו. אבל יש לו עין רק על אחד: מל. או - או! השניים מתקרבים בכל יום עבודה, יש להם לב אל לב במשרד, והם מתחברים על פני חוויות משותפות כמו לידה של תינוקות. מהר מאוד אנו למדים שקמרון הוא גבר אופטימי שמחפש אהבה וזקוק נואשות לכמה חברים בעיר, אז מל מזמין אותו לברביקיו כדי שיוכל לפגוש את ג'ק.

באיזה ערוץ מתקיימים פרסי cmt הערב

ג'ק וקמרון מתחילים בעייתי לאחר שקמרון לא מכבד את זמנו של ג'ק בצבא. ברגע שג'ק מתחיל לשתות יותר במהלך העונה, קמרון אומר למל שהוא לא חושב שג'ק מתאים לה, ומל מתעצבנת עליו. לאחר שקמרון נודע שמל וג'ק התארסו הוא מתפטר מהתרגול כדי שלא יצטרך לעבוד איתה יותר. אבל כשמל מגלה שקמרון מתכננת לעזוב, היא מתפטר בתקווה שהוא יישאר ויעזור לדוק בתרגול כשהיא בחופשת לידה.צילום: באדיבות NETFLIX

מי זה מארק ג'נימה, מי מגלם את ד'ר קמרון האייק נהר וירג'ין עונה 4 בנטפליקס?

מארק Ghanimé הוא שחקן לבנוני-קנדי בן 44 שהקריירה שלו החלה בשנת 2004 עם תפקיד לא מוכר בסרט ג'ולייט לואיס, רודף אחרי החופש . למרות שהוא ידוע בעיקר בזכות תפקידו של מייג'ור סרג'יו באלסרוס חֶלזוֹנִית (סדרת מקור של Syfy) ו דון קרלוס על The CW's לִמְלוֹך , Ghanimé הופיעה גם בתוכניות טלוויזיה פופולריות כמו סמולוויל , עַל טִבעִי , ו הסוג הנועז .

ל-Ghanimé יש כמעט 9,000 טוויטר עוקבים וקצת יותר מ-5,000 אינסטגרם עוקבים, אבל המספרים האלה בטוח יגדלו ככל שאנשים יתאהבו בד'ר קמרון האייק בסדרת נטפליקס.

דברים חדשים לצפייה בנטפליקס

לפני עונה 4 של נהר וירג'ין , Ghanimé הופיע לאחרונה ב הסוג הנועז וסרט הטלוויזיה תקשיב לאהבה , כמנחה טלוויזיה ופודקאסט מתחיל אלכס מקיני. אמנם לא ברור אם Ghanimé תופיע בעונה 5 של נהר וירג'ין , עמוד ה-IMDb שלו מציין שיש לו עוד שני פרויקטים קרובים. אז אנחנו מקווים שנראה יותר מ-Ghanimé ב-VR ומחוצה לו.