אַחֵר

פרסי המוזיקה של CMT 2020 בשידור חי: זמן, ערוץ, איך לצפות בשידור חי

איזה סרט לראות?
 

עוד:

מי מוכן ל פרסי CMT Music 2020 !?

בהנחיית אשלי מקברייד, קיין בראון ושרה הילנד, המופע השנה כולל מעורב של שחקנים שחובה לראות , כולל קלסי בלריני, הלסי, לוק בריאן, סם האנט, שאניה טוויין, טראק תומפסון וחבורת הכיף טלהאסי, ליטל ביג טאון, אינגריד אנדרס, ורבים אחרים. כמו כן, משאית תומפסון וחבורת הכיף טלהאסי היא לא קבוצה אמיתית. רק רציתי לראות אם אתה שם לב!אתה עדיין יכול להצביע לסרטון השנה ולכל המועמדים לשנת 2020 ניתן למצוא באתר CMT.com . איך תוכלו לצפות בטקס פרסי המוזיקה של CMT בשידור חי? הנה כל מה שאתה צריך לדעת.איזה ערוץ הם פרסי המוזיקה של CMT בערב?

המרהיב של מוזיקת ​​הקאנטרי הערב ישודר ב- CMT, MTV, רשת פרמאונט, פופ TV, ו- TV Land.

באיזו שעה פרסי המוזיקה של CMT בלילה?

התוכנית השנה תשודר בין השעות 20: 00-10: 20. ET.פרסי מוזיקה CMT בפרסים 2020 LIVE STREAM:

אם יש לך כניסה חוקית בכבלים, תוכל לצפות בפרסי המוזיקה של CMT בשידור חי ב אתר CMT , MTV.com , או דרך אפליקציית MTV .

תוכלו גם להזרים את המופע הערב בשידור חי דרך צפה בפונקציית טלוויזיה בשידור חי באתר Paramount Network. בזמן שאתה זקוק להתחברות כבלים חוקית כדי לצפות בשידור חי, האתר מציע כרטיס 24 שעות בחינם. אתה יכול גם לצפות בטקס פרסי המוזיקה של CMT 2020 בשידור חי באמצעות אפליקציית Paramount Network, הזמינה ב iTunes, אֲמָזוֹנָה , ו גוגל פליי .פרסי CMT Music Music 2020 צריכים להיות זמינים גם כן סטרימינג למחרת ב- CMT.com .

כיצד לצפות בפרסי המוזיקה של CMT בשידור חי:

אין סיסמת כבלים? אתה יכול גם לצפות בפרסי המוזיקה של CMT בשידור חי עם מנוי פעיל ל- פילון , טלוויזיה קלע (דרך קלע כחול) , fuboTV , YouTube TV , או טלוויזיה AT&T עכשיו (באמצעות חבילת Max) . כל שירותי הזרמת האמורים מציעים את רשת Paramount.

פילון מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים למנויים זכאים .

האם אוכל לראות את הפרסים המוזיקליים של CMT ב -2020 החיים ב- HULU?

כן! Hulu + TV Live מציע טלוויזיה פופ, שהיא אחד הערוצים המשודרים בתכנית השנה. טלוויזיה Hulu + Live מציעה תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים למנויים חדשים וזכאים .