זרמו את זה או דלג על זה: 'Surfside Girls' ב-Apple TV+, שם שתי בנות מגלות מהלך על טבעי בעיירת החוף הקטנטנה שלהן

איזה סרט לראות?
 

אפל עשתה עבודה טובה ביצירת תכנות משפחתיות מבדרות הן לילדים והן להורים. רוב התוכניות המשפחתיות שלהם לא מדברות על ילדים ויש די והותר התייחסויות ובדיחות חכמות כדי לגרום להורים לא לרצות לברוח ולהסתתר. האחרון שלהם בז'אנר הוא על שני צעירים גולשים שמסתבכים באיזו הרפתקה על טבעית.SURFSIDE בנות : להזרים את זה או לדלג על זה?

יריית פתיחה: שתי בנות רצות עם הקרשים שלהן לתוך הגלישה.התמצית: סם (יאיה גוסלין) וג'ייד (מיה צ'ך) הם החברים הכי טובים בעיירת החוף הקטנטנה סרפסייד, אבל הם שונים מאוד. סם יותר בעניין של על טבעי, בעוד ג'ייד אוהבת ללכת למחנה מדע - 'מחנה מדע' כפי שהיא מכנה זאת - במהלך הקיץ. כשהם יוצאים ומנסים לתפוס גל עצום, סם מופל, ומגיח במערה. אור מוזר מגיח, קול אומר 'תעזור לי!' ומטבע נוחת על הארץ.

סם מתרגש, אבל ג'ייד חושבת שהחברה שלה קצת מוזרה. אביה בוב (ג'ייקוב ורגאס) עסוק ביצירת יצירות מתובלות במבורגר הפופולרי שלו, ואמה מוניקה (קטיה אוג'דה) מנסה לגרום לאנשים להיות בוועדה להצלת ציון דרך מקומי בשם Danger Point. תצורת הסלע מתפוררת ומאיימת להתמוטט.

יתפרע לסרט חדש

בעוד סם ממשיך לנסות לשכנע את ג'ייד לעזור לה לחקור, המטבע ממשיך לנוע ולתת לסם עוד רמזים, בין אם זה הזזת פנס לעבר פוסטר של Danger Point או התיזה של התענגות על עותק אחר של אותו פוסטר. היא כל כך להוטה למצוא שוב את המערה הזו, שהיא יוצאת לגלישה מסוכנת כדי לעשות זאת.אבל ג'ייד משתמשת בידע המדעי שלה ומגלה שהמטבע שברשותה הוא זהב אמיתי, ולא העתק כמוהו נמכר במוזיאון, שבו עובדת אחותה איימי (מישל מאו). הם הולכים לחקור את המערה, ומחוץ לחומות, סאם רואה את הנער הרפאים - אך אמיתי מאוד - סאנטי (ספנסר הרמס-רבלו), לבוש כאילו הוא מפליג על גליון ספרדי ישן. הבנות לא יודעות מה מצפה להן כשסנטי לוקח אותן דרך קיר המערה.

צילום: Apple TV+

אילו תוכניות זה יזכיר לך? Surfside Girls הוא חלק ג'ולי והפנטומים, חֵלֶק סופר רפאים .התפיסה שלנו: מבוסס על הרומנים הגרפיים מאת קים דוונל, Surfside Girls הוא קצת אולד סקול ומטופש, אבל זה חלק מהקסם שלו. עם ג'ייד וסם יש לנו שתי בנות שחושבות שהן מנוגדות, אבל יש להן הרבה יותר במשותף ממה שהן חושבות. אחרת למה שהם יהיו חברים כל כך טובים, נכון? סאם אולי מתעניין יותר בסימנים ואותות על טבעיים וג'ייד יותר בעניין של מדע ועובדות, אבל לשניהם יש רצף הרפתקני והם דוחפים אחד את השני לעשות דברים שלא תמיד רואים מבני 12.

ההורים והאחים של הבנות מוצגים כהורים ואחים נורמליים, לא מטומטמים שלא מבינים את ילדיהם או מפריעים להם בהרפתקאותיהם. למעשה, הם נותנים לבנות שלהם לעשות כל מיני דברים בלי השגחה, סומכים עליהם שישמרו עליהם. יש כמה בית מלא נאומים מעוררי השראה, כמו כשבוב אומר לסם שטוב להיות קצת מוזר.

יהיו לקחים וקונפליקטים קלים, כמו כשסם לא מרגישה שהיא משתלבת עם החברים של מחנה המדע של ג'ייד, אבל זה מרגיש שרוב ההצגה יהיו ג'ייד, סם וסנטי הרפאים שמנסים להציל את Danger Point . נשמע כמו הצגה מהנה גם לילדים וגם להורים שלהם, לא?

לאיזה קבוצת גיל זה מיועד?: Surfside Girls הוא מופע שיפנה לילדים מגיל 7 ומעלה, במיוחד חלקי ההרפתקאות.

יריית פרידה: סנטי מראה לבנות את פלייר אובסידיאן , 'הגליון המהיר ביותר בכל שבעת הימים.'

כוכב שינה: ג'ייקוב ורגאס מגלם את בוב אביו של סם בטיפשות חביבה שגורמת לנו לרצות להיות הורים כמוהו.

קו הטייסים ביותר: כשג'ייד מציינת לאיימי שהיא אוכלת ציפוי, איימי עונה, 'זה חטיף! בכל מקרה, עוד שתי כפות ואני מקבל את המילוי המומלץ שלי של ריבופלבין, מה שזה לא יהיה'.

הקריאה שלנו: שידור זה. Surfside Girls היא הצגה שבני נוער ובני נוער צעירים צריכים למצוא בה כיף, עם המון מסתורין ואירועים על טבעיים. וזה לא צורם, ולכן זה צריך לפנות להורים.

ג'ואל קלר ( @joelkeller ) כותב על אוכל, בידור, הורות וטכנולוגיה, אבל הוא לא צוחק על עצמו: הוא נרקומן טלוויזיה. כתיבתו הופיעה בניו יורק טיימס, סלייט, סלון, RollingStone.com , VanityFair.com , Fast Company ובמקומות אחרים.