וופי גולדברג

וופי גולדברג מתקן את הסופרת שחשבה שהיא לובשת חליפה שמנה ברגע 'תצוגה' מביך: 'זה הייתי אני'

איזה סרט לראות?
 

וופי גולדברג קרא מבקר סרטים בפרק הבוקר של הנוף , מתקנת את הסופרת לאחר שהיא הניחה בטעות שגולדברג לובשת חליפה שמנה בסרטה האחרון, ל . גולדברג, שמככבת והפיקה את הדרמה ההיסטורית, אמרה שהיא לא לבשה שום סוג של תותבת בזמן שגילמה את סבתו של אמט טיל, אלמה קרת'ן.

'זה היה די סוף שבוע עבורי', פתח גולדברג ואמר את זה לקהל ולפאנל 'נושאים חמים'. ל נפתח בפסטיבל הסרטים בניו יורק. לאחר שחגגה את הבכורה של סרטה, גולדברג הכה נימה רצינית יותר.'אני חייבת לומר משהו כי הייתה גברת צעירה שכותבת באחד המגזינים, ודעתה הוסחה מהחליפה השמנה שלי בביקורת שלה', אמרה.גולדברג המשיך, 'ואני רק אגיד את זה: לא ממש אכפת לי מה הרגשת לגבי הסרט, אבל אתה צריך לדעת שזו לא הייתה חליפה שמנה. זה הייתי אני', כשהקהל פלט כמה צחוקים עצבניים, המשיך גולדברג, 'אה, כן. וזה היה סטרואידים - זוכר את השנה שעברה?'

סאני הוסטין צלצל והוסיף, 'היית חולה מאוד. היית חולה מאוד. היית בבית חולים.'לאחר מכן פנה גולדברג ישירות למבקר ואמר: 'אני מניח שאתה לא צופה בתוכנית או שהיית יודע שזו לא חליפה שמנה. אבל אני רק רוצה להודיע ​​לך שזה בסדר לא להיות מעריץ של סרט, אבל אתה רוצה לעזוב את המראה של אנשים. אז פשוט תגיב על המשחק, ואם יש לך שאלה, שאל מישהו. כי אני בטוח שלא התכוונת להשפיל.'

דניאל דדווילר ו-וופי גולדברג ב'עד'. צילום: אוסף אוורט

שרה היינס לא היה כל כך סימפטי, ושאל מדוע המבקר איפס את המראה של גולדברג במקום הנושא הרציני של הסרט - שמספר את סיפורה של אמו של טיל, מאמי טיל-מובלי, והפעילות שלה בעקבות בת ה-14 שלה. רצח הבן.'אם זו הייתה הסחת הדעת ואתה עושה ביקורות על סרטים על תגובה כה עוצמתית, עצבנית, סיפור טראגי ונורא, אז אני מטיל ספק ביכולות שלך לבקר סרט באופן כללי', אמר היינס.

בעוד שגולדברג לא שמה שם אף רשת או כתב ספציפי בתוכנית היום, נראה שהיא התכוונה ל ל סקירה שפורסמה ב החיה היומית בסוף השבוע הזה, שכלל שורה על 'חליפת השומן המסיחה' של גולדברג, שנמחקה מאז מהכתבה.

הנוף משודר בימי חול ב-11/10c ב-ABC.