האם 'מהיר ועצבני 9' יהיה ב- HBO Max?

איזה סרט לראות?
 

עוד:

ה מהיר ועצבני 9 טריילר הופיע לראשונה אתמול, והלהיב את כולם לקראת פעולת הבום-בום של vroom-vroom החדש בכיכובם של וין דיזל, מישל רודריגז, טייריס גיבסון, ג'ון סינה, שרליז ת'רון ועוד.F9 , כידוע רשמית, אמור להיפתח בבתי הקולנוע בארה'ב ב -25 ביוני. ככל שיותר ויותר אנשים מתחסנים, חובבי קולנוע רבים מקווים להפוך את התשיעית לכך. מהיר ועצבני לצלם את סרטם הראשון בבתי הקולנוע לאחר למעלה משנה של שהייה בבית וצפייה בסרטים בשידור.למה ג'ולי בנץ עזבה את דקסטר

עם זאת, כאשר מספר המקרים של COVID-19 נשאר גבוה בעקשנות במדינות מסוימות, ועם עלייתם של מספר גרסאות מדאיגות, אנשים אחרים מחפשים דרכים לצפות. F9 בבית. אולי אתה חושב: היי, גודזילה נגד קונג היה סרט פעולה שובר קופות גדול, וראיתי גודזילה נגד קונג ב- HBO מקס! האם זה אומר ש- F9 יהיה ב- HBO Max? רָצוֹן מהיר ועצבני 9 להיות ב- HBO מקס? מה העניין?

הנה מה שאנחנו יודעים.

רָצוֹן מהיר 9 להיות ב- HBO מקס?

לא. או, לפחות, לא מיד, באופן כזה גודזילה נגד קונג היה ב- HBO מקס ובמקביל בבתי הקולנוע. F9 לא יהיה ב- HBO מקס בזמן שהוא בבתי הקולנוע, כי F9 הוא סרט אוניברסלי, לא סרט האחים וורנר. HBO Max נמצאת בבעלות וורנר מדיה, מה שאומר שהיא הבית הזורם הטבעי לכל הדברים ש- Warner Bros - כמו למשל, גודזילה נגד קונג .כאשר יהיה מהיר ועצבני 9 להיות בסטרימינג? מתי F9 יהיה לפי דרישה?

אנחנו עדיין לא יודעים. מהיר ועצבני 9 הוא סרט יוניברסל, ולאולפני יוניברסל יש עסקה עם AMC המאפשרת לאולפן להוציא את סרטיו לפי דרישה - בדרך כלל לפי פרימיום לפי דרישה, כלומר תוכל לשכור את הסרט תמורת 19.99 דולר - אחרי 17 בלבד ריצה יומית בבתי הקולנוע.

עם זאת, אין זה סביר מהיר ועצבני 9 יעבור ל- PVOD אחרי 17 יום בלבד, בהתחשב בעובדה שזה סרט כל כך ענק. גורמים המקורבים למצב אמרו ל- כי מכיוון שחלון 17 הימים הוא גמיש, יוניברסל מתכננת לתת F9 לרוץ בבתי הקולנוע באופן בלעדי יותר מ -17 יום בלבד. עם זאת, תאריך שחרור דיגיטלי רשמי עבור F9 טרם הוכרז. האולפן ככל הנראה יקבל את ההחלטה על סמך מידת ההצלחה של הסרט בקופות. עם התפתחות החיסונים, אך גם עם גרסאות של נגיף ה- COVID-19 במגמת עלייה, עדיין מוקדם לומר עד כמה ירגישו צופי הסרטים בנוח לכיוון בתי הקולנוע ביוני.עונה 5 פרק 5

בהתחשב בכל אלה, יש סיכוי טוב מהיר ועצבני 9: F9: מהיר 9: זועם 9: 9 מהיר 9 זועם יכול להיות זמין להשכרה בבית לפני סיום הקיץ, אבל לגבי בחינם בשידור? תמשיך לקרוא. זה מסובך.

האם F9 הולך להיות ב- HBO מקס אֵיִ פַּעַם ?

למעשה, אולי! נכון לעכשיו, ליוניברסל יש עסקה המאפשרת לסרטיה לעבור ל- HBO תשעה חודשים לאחר יציאתו התיאטרונית - כך, במקרה של F9 , זה יהיה במרץ 2022. העסקה אמורה להסתיים בסוף 2021. עם זאת, על פי דיווח של בלומברג , מנהלים שוקלים להעניק רישיון לסרטי יוניברסל ל- HBO Max או ל- Netflix.

F9 בסופו של דבר גם יגיע לטווס, אבל זה אולי ילך קודם ל- HBO. עוד בשנת 2020, כאשר השיקה פלטפורמת הזרמת ה- NBC / יוניברסל פיקוק, יו'ר ה- NBCUniversal דאז, סטיב בורק. אמר , אנו מחפשים להחזיר - אנו מחזירים את חלון FX, כך שלטווס יהיה כל סרט אחד שיוצר אי פעם על ידי יוניברסל. הם פשוט לא יהיו להם באותה תקופה של שלושה חודשים [בזמן שהם ב- HBO] ואנחנו לא חושבים שזו בעיה. זה אף פעם לא היה בעיה עבור השדרנים.