וִידֵאוֹ

האם 'Yellowstone' עונה 4 תהיה על Peacock או Paramount+?

איזה סרט לראות?
 
מופעל על ידי Reelgood

אין דרך שגויה ליהנות מהדרמה הפופולרית להפליא של רשת Paramount ילוסטון . הסדרה האהובה בראשות קווין קוסטנר חוזרת סוף סוף לעונתה הרביעית ביום ראשון, 7 בנובמבר, וסטרימרים יכולים לצפות בשידור חי ברשת Paramount או לחכות לצפייה ביום הבא באתר, באפליקציה Paramount Network או לפי דרישה באמצעות מגוון שירותים מהשורה הראשונה (fuboTV, Sling TV, Philo ועוד ).

ערב הבכורה של עונה 4, דיסר דיבר לאחרונה עם קול האוזר, ווס בנטלי וקלסי אסביל על העונה הקרובה . אם אתם מחפשים לצפות מחדש בגמר הנפיץ של העונה שעברה, שלוש העונות הראשונות של ילוסטון זמינים כעת לצפייה ב- Peacock Premium, מה שמעלה את השאלה: מתי יהיה ילוסטון עונה 4 על פיקוק?אל תדאג. RF CB כאן כדי לעזור. הנה כל מה שאתה צריך לדעת.מתי כן YELLOWSTONE בכורה של עונה 4?

ילוסטון עונה 4 יוצאת לראשונה עם פרקים גב אל גב ביום ראשון, 7 בנובמבר בשעה 20:00. ET ברשת Paramount, TV Land, CMT ו-POP TV.

בנדטה איפה לצפות

IS YELLOWSTONE על טווס?

כן! שלוש העונות הראשונות של ילוסטון זמינים לסטרימינג ב- Peacock Premium .רָצוֹן YELLOWSTONE עונה 4 תהיה זמינה לסטרימינג ביום הבא ב-PARAMOUNT+?

לא. העונה הרביעית של ילוסטון לא יהיה זמין לסטרימינג למחרת ב-Paramount+.

רָצוֹן YELLOWSTONE עונה 4 להיות על טווס?

יש לנו כמה חדשות טובות וכמה חדשות רעות. העונה החדשה של ילוסטון בסופו של דבר תהיה זמינה ב- Peacock Premium, אך הסדרה לא תהיה זמינה לסטרימינג ביום הבא בשירות.סיום עונה 3 של ילוסטון שודר ב-23 באוגוסט 2020 וכל עשרת פרקי העונה הופיעו לראשונה ב-22 בנובמבר 2020 ב-Peacock. אמנם אין תאריך שחרור רשמי של פיקוק עבור ילוסטון עונה 4 הוכרזה, אנו מצפים ללוח זמנים דומה. הניחוש הכי טוב שלנו? לְצַפּוֹת ילוסטון עונה 4 תעלה בבכורה ב-Peacock בסביבות מרץ 2022.

רָצוֹן YELLOWSTONE עונה 4 להיות ב-NETFLIX או HULU?

לא. לצערי, ילוסטון אינו זמין לסטרימינג ב- Hulu עם חשבון מסורתי. עם זאת, אתה יכול לצפות בעונה החדשה של ילוסטון עם מנוי פעיל ל Hulu + טלוויזיה בשידור חי (.99) , המציעה את Paramount Network בשידור חי ולפי דרישה.

ילוסטון עונה 4 לא תהיה זמינה לסטרימינג למחרת עם חשבון Hulu מסורתי.

רָצוֹן YELLOWSTONE עונה 4 ב-AMAZON PRIME?

כֵּן. יהיו פרקים חדשים זמין לרכישה באמזון בבוקר לאחר שידורם ברשת Paramount .

באיזו שעה יוצאות תוכניות בנטפליקס

איך לצפות YELLOWSTONE בשידור חי ברשת PARAMOUNT:

פרסם לאחרונה א מאמר המפרט את כל שלך ילוסטון עונה 4 אפשרויות סטרימינג בשידור חי , אבל אתה יכול לצפות בסדרה בשידור חי ב- אתר רשת פרמאונט אוֹ אפליקציית Paramount Network עם כניסה חוקית לכבלים. רשת Paramount מציעה כרטיס צפייה חינם 24 שעות בקטע הטלוויזיה בשידור חי באתר האינטרנט שלה. אם כבר השתמשת באפשרות הזו, Pop TV, CMT ו-TV Land מציעים את אותה תצוגה מקדימה בחינם.

פרקים חדשים יהיו זמינים גם לסטרימינג למחרת באתר אתר/אפליקציה של רשת Paramount.

שעון ילוסטון בשידור חי ב-fuboTV