אַחֵר

האם ל- Paramount Plus תהיה 'ילוסטון?'

איזה סרט לראות?
 

אם אתה חובב הדרמה המערבית ילוסטון , ייתכן שאתה מחכה בשלווה ובאספנות עד שהעונה הרביעית תרד (בתקווה עד הקיץ). אתה בטח גם מחכה לשמוע אם המופע הפופולרי יקופל למותג החדש שירות הזרמת Paramount + , שיושק ב -4 במרץ. כך גם קווין קוסטנר ו ילוסטון להיות ב- Paramount +?

IS אבן צהובה הולך להיות דולק PARAMOUNT בתוספת ?

ילוסטון כרגע היא התוכנית מספר אחת ברשת Paramount, אז זה סביר לחשוב את זה ילוסטון , שנוצרו על ידי ג'ון לינזון וטיילור שרידן, ישודר בפראמונט +, יחד עם שפע של תכנים אחרים מ- ViacomCBS, CBS ו- Showtime.אבל לא כל כך מהר! ילוסטון למעשה, לא יהיה בפרמונט +, למרות המיתוג המבלבל. כל ילוסטון לְרַבּוֹת ילוסטון עונה 3 זורמת כעת באופן בלעדי ב- Peacock, שירות הסטרימינג של NBC / יוניברסל, ולא תעבור אל Paramount + בקרוב.מבלבל, אנחנו יודעים, אבל כדי למלא את הפער המוזר שהשאיר היעדר ילוסטון , ל- Paramount + שתי סדרות שונות מבית היוצר טיילור שרידן בפיתוח. הראשון הוא Y: 1883, סיפור מוצא של משפחת דאטון, שתופק על ידי שרידן ולינסון. נכון להיום אמור להיות בכורה בשנת 2021, אך מלבד טיזר מושלג של שלט עץ איננו יודעים הרבה יותר על המופע.

אחד עם עוד פחות מידע? המופע שכותרתו כרגע 6666 , שלא נקבע בשנת 6,666, אלא הוא אחר ילוסטון פריקוול המתמקד בשנת 6666, אזור אדמה במערב טקסס שנשלט על ידי הקומאנצ'ס.איפה אני יכול לצפות אבן צהובה ?

לא ב- Paramount +, אני אגיד לך את זה. כל שלוש העונות של ילוסטון זורמים כעת ב- Peacock Premium; אם יש לך רק את הגרסה החינמית של Peacock, אתה יכול לצפות ב- Yellowstone עונה 1 (עם מודעות). אתה יכול גם לצפות בפילון, או ב- fuboTV עם מנוי. ילוסטון ניתן לרכוש גם ב iTunes , פריים וידיאו , גוגל פליי , Youtube , וודו ועוד.

עם זאת, אם אתה רוצה להשיג את Paramount + בכל מקרה, ואתה כבר מנוי ל- CBS All Access, תועבר אוטומטית לפלטפורמה של Paramount + ב -4 במרץ.רוצה לנסות Paramount + לפני שאתה קונה, למרות היעדרו ילוסטון ? תקופת הניסיון הרגילה של שבוע ללא תשלום מתארכת בחודש שלם אם אתה משתמש בקוד MOUNTAIN, למרות שמבצע זה מסתיים ב -31 במרץ.

כך או כך, עם זאת, אינך יכול לצפות ילוסטון ב- Paramount +. למה לא לצפות מסע בין כוכבים: גילוי במקום זאת? זו בעצם אותה הצגה. (צוחק, נאץ ').

הירשם ל- Paramount + כאן

איפה לצפות ילוסטון