'הלוטוס הלבן' חודש לעונה 2 ב-HBO

איזה סרט לראות?
 

השהות שלך ב הלוטוס הלבן עדיין לא נגמר לגמרי. לקראת הגמר בסוף השבוע הזה, HBO חידשה את הסדרה המוגבלת של מייק ווייט לפרק שני. הפרק הבא של הסאטירה ישאיר את הוואי מאחור, עם זאת, בעקבות קבוצה חדשה של נופשים לנכס אחר של לוטוס לבן כדי להמיט הרס באזור.הלוטוס הלבן , המדורגת במקום הראשון מבין כל הסדרות ב-HBO Max, עוקבת כיום אחר קומץ תיירים פראיים באתר הנופש הלבן לוטוס בהוואי. הסיפור נפתח במוות - אם כי איננו יודעים מי נוגס בכדור עד הגמר - ומוביל לאט לאט לכאוס מוחלט. הלוטוס הלבן כיום מככבות אלכסנדרה דאדריו, סידני סוויני, ג'ניפר קולידג', ג'ייק לייסי, סטיב זאן, מורי ברטלט, קוני בריטון, מולי שאנון ועוד.וכל זה יכול להשתנות עם עונה חדשה של הסדרה. לפי HBO, מקום חדש יוצג עם קומץ דמויות חדשות - אבל אנחנו לא יודעים אם זה אומר שאנחנו צריכים להיפרד מכל האנשים שהוזכרו לעיל בשלב זה.

מייק שוב הציג תוכנית מובהקת של HBO, וזה שיחת העיירה, אמרה פרנצ'סקה אורסי, סגנית נשיא בכיר לתכנות HBO, בהצהרה. התרגשנו לשמוע לאן הוא רצה ללכת הלאה, אחרי שסגרנו את הפרק האפי הזה בהוואי, ולא יכולים לחכות להמשיך לעקוב אחריו לאן שהוא ייקח אותנו.

אז, איפה יהיה הלוטוס הלבן להתרחק אל הבא? בראיון ל-TVLine, ווייט התגרה בכך שהסדרה יכולה לנסוע לסן טרופז, או למקום דומה.אני לא חושב שאתה יכול לקבל את [כל האורחים בעונה 1] באותה חופשה שוב. אבל אולי זה יכול להיות משהו מסוג יקום מארוול, שבו כמה מהם יחזרו, אמר ווייט. עשינו רק עסקאות לשנה עם השחקנים, אז נצטרך לגלות מי בכלל פנוי.

הלוטוס הלבן סיום העונה יוקרן בבכורה ביום ראשון הקרוב, 15 באוגוסט בשעה 21:00. ET ב-HBO, זמין גם לסטרימינג ב-HBO Max באותו זמן.זרם הלוטוס הלבן ב-HBO Max