איפה ניתן לצפות ב'פרוסטי איש השלג 'בשנת 2020

איזה סרט לראות?
 

פרוסטי איש השלג רק חגג 50 שנה להיווסדו בשנה שעברה - והסרט עדיין קלאסי. הג'ינגל המקורי מגולל את סיפורו של פרוסטי, איש שלג שופע שמתיידד עם כמה ילדים, ומיוחד חג המולד מביא אותו לחיים. אז, לבש את הכפפות ואת הכובע הסרוג והסתכל מעט פרוסטי איש השלג השנה!צוֹנֵן שודר בערוץ CBS לא מעט, אבל הסרט קופץ לערוץ חדש. לא תרצו לפספס את זה. כאשר יהיה צוֹנֵן להיות בטלוויזיה? האם זה זמין להשכרה או לרכישה? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על צפייה פרוסטי איש השלג השנה:חדשות ורכילות בטלוויזיה בריאליטי

איזה ערוץ הוא פרוסטי איש השלג עַל?

לאחר למעלה מ- 30 שנה ב- CBS, הקלאסיקה של Rankin / Bass עוברת לערוץ Freeform. הם תפסו את הזכויות על הקלאסיקה להראות אותה בתכנית 25 ימי חג המולד שלהם. עבור אל צורה חופשית!

מתי צוֹנֵן בטלוויזיה בשנת 2020? מתי פרוסטי איש השלג עַל?

פרוסטי איש השלג הייתה בכורה אחת ב- CBS, וכל ההצגות העתידיות יהיו בפורום החופשי. ההצגה הבאה תהיה ביום שבת הקרוב, 19 בדצמבר בשעה 16:55 ET / 15: 55 CT. לקראת יום חג המולד הגדול, הצורה החופשית תשדר אותו קומץ פעמים אחרות.

פרוסטי איש השלג ישודר בטופס החופשי בתאריכים הבאים:  • יום שבת 19 בדצמבר בשעה 17:30 ET / 15: 55 CT
  • יום ראשון 20 בדצמבר בשעה 16:00 אחר הצהריים / 14:25 סי.טי.
  • יום חמישי, 24 בדצמבר בשעה 20:15 ET / 7: 15 CT
  • יום שישי, 25 בדצמבר בשעה 16:30 ET / 15:30 ET

אתה יכול לגלוש בשאר חלקי האתר תוכנית 25 ימי חג המולד של צורה חופשית כאן , אך בדוק את ערוצי הכבלים ברשימות המקומיות שלך.

כיצד אוכל למצוא שידור חי של Freeform? איך סטרימינג בשידור חי פרוסטי איש השלג :

אם יש לך ספק כבלים, תוכל להזרים בשידור חי פרוסטי איש השלג עַל צורה חופשית באמצעות התחברות הכבלים שלך .חג המולד במרכז רוקאפלה

אתה יכול גם להיכנס לטופס חופשי באמצעות מנויים ל- YouTube TV, Hulu עם TV Live, fuboTV, DIRECTV NOW או PlayStation Vue. לפלטפורמות אלה יהיה גם שידור חי של ערוץ Freeform.

איפה אוכל לצפות פרוסטי איש השלג ? לאן אוכל להזרים פרוסטי איש השלג ?

מחפש להשכיר צוֹנֵן לצפות במועד אחר? אין דאגות, ניתן להזרים אותו במקום אחר - והוא נמכר! אתה יכול לרכוש פרוסטי איש השלג עַל וודו תמורת 4.99 דולר. צפו בו מתי שתרצו, השנה הבאה.

איפה לצפות פרוסטי איש השלג