איפה לצפות בסדרת 'צ'פלווייט' של סטיבן קינג בכיכובו של אדריאן ברודי

איזה סרט לראות?
 

איזו דרך טובה יותר להתחיל את הטלוויזיה בסתיו מאשר עם עיבוד מפחיד של סטיבן קינג? עבודתו של סופר האימה האייקוני מופנית שוב למסך, הפעם לתוכנית הטלוויזיה EPIX צ'פלווייט e , שיגיע ביום ראשון, 22 באוגוסט.הסדרה הקרובה מבוססת על סיפורו הקצר של קינג מ-1978 'מגרש ירושלים', שאסור לבלבל עם הרומן 'סאלם לוט (למרות שהם מתרחשים באותו יקום). ' סלמס לוט בעבר עובדה פעמיים כמיני-סדרה; בעוד לוט ירושלים מעולם לא הותאם, עד עכשיו.סרט בית חג המולד

מתרחש בשנות ה-50, צ'פלווייט מככב השחקן זוכה פרס האוסקר אדריאן ברודי כקפטן צ'רלס בון, שעובר עם שלושת ילדיו לעיירה השקטה Preacher's Corner, מיין, לאחר מותה הבלתי צפוי של אשתו. עם זאת, עד מהרה הוא נאלץ להתמודד עם החושך שפקד את משפחתו ואת בית אבותיהם במשך מאות שנים.

אל ברודי מצטרפת אמילי המפשייר, הידועה בעיקר בתפקידה כסטיבי באד ב שיט'ס קריק . כאן, המפשייר לוקחת על עצמה תפקיד שונה מאוד כסופרת השאפתנית רבקה מורגן, שהופכת לאומנת החדשה של משפחת בון.

בזמן שאתה מחכה לעיבוד האחרון של קינג להופעת בכורה, הנה כל מה שצריך לדעת עליו צ'פלווייט והיכן תוכלו להזרים את סדרת האימה החדשה.איפה לצפות צ'פלווייט :

כסדרה מקורית של EPIX, צ'פלווייט ישודר לראשונה ברשת הכבלים ב-22 באוגוסט. עם זאת, תוכל לגשת אליו גם על ידי הורדת אפליקציית EPIX NOW או רכישת EPIX כערוץ תוסף בפלטפורמות סטרימינג שונות.

האם צ'פלווייט בנטפליקס?

לא, סליחה. צ'פלווייט היא תוכנית EPIX, אז אל תצפה לראות אותה בנטפליקס בקרוב.האם צ'פלווייט סטרימינג בכל מקום?

כֵּן! למרות ש צ'פלווייט היא תוכנית כבלים, ישנן מספר דרכים להזרים אותה. אתה יכול להירשם לאפליקציית EPIX Now, הזמינה דרך חנויות האפליקציות תמורת 5.99 דולר לחודש.

גלגל הזמן

EPIX זמין גם כערוץ תוסף החל מ-.99 לחודש בפלטפורמות כגון סרטון אמזון פריים , טלויזיית אפל , ערוץ רוקו , Sling TV , טלוויזיה פובו , ו YouTube TV .

צ'פלווייט בכורה ב-EPIX ב-22:00. ET ב-22 באוגוסט.

איפה לצפות צ'פלווייט