אַחֵר

איפה ניתן לצפות ב'ספירלה ': הסרט' מסור 'של כריס רוק נמצא בבתי הקולנוע

איזה סרט לראות?
 

עוד:

לא רק סרט תשיעי ב ראה זיכיון קיים, אבל הוא יוצא גם בבתי הקולנוע השבוע. מי ידע?!

סְלִילִי , aka ספירלה: מתוך ספר המסור , aka ספירלה: מסור , מתגנב בסוף השבוע לבתי הקולנוע לאחר שחרורו התעכב בשנה בגלל מגיפת ה- COVID-19. בכיכובם של כריס רוק כבלש תקיף, מקס מינג'לה כשותפו לטירון, וסמואל ל 'ג'קסון כשוטר מנוסה, הסרט התשיעי הזה בסרט ראה זכיינות מוצאת כי הרשויות חוקרות סדרת מקרי רצח שדומים מדי לפשעים שביצע רוצח הפאזלים שנפטר זה מכבר.אל תדאג - למרות שהסרט הזה הוא טכנית הסרט התשיעי בסדרה, אתה לא צריך לדאוג אם החמצת את השמונה הראשונות. ג'וש סטולברג, שכתב את הסרט יחד עם פיטר גולדפינגר, אמר שהוא לא רואה בסרט סרט המשך ישיר לשמיני ראה סרט, 2017 פאזל למרות שהסרט אכן קיים ב ראה ציר זמן.קשה להתווכח עם צוות שחקנים כמו רוק וג'קסון, אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת איפה לצפות סְלִילִי .

היכן לצפות סְלִילִי (2021):

ספירה אני אפתח בבתי הקולנוע רק ב- 14 במאי 2021 - גם מחר. אתה יכול לברר אם סְלִילִי משחק בתיאטרון לידך פה .IS סְלִילִי בסטרימינג?

עדיין לא. לעת עתה, סְלִילִי זמין לצפייה רק ​​בבתי הקולנוע. אבל הישאר מכוון, כי יש סיכוי סְלִילִי יהיה לפי דרישה בקרוב מאוד.

כאשר יהיה סְלִילִי להיות מבוקש?

עדיין לא נקבע תאריך יציאה דיגיטלי ליום סְלִילִי. עם זאת, אנו יכולים לנחש כי ליונסגייט תשחרר סְלִילִי בווידיאו פרימיום לפי דרישה כשלושה שבועות לאחר צאתו לקולנוע, או בשבוע הראשון של יוני.זה מבוסס על מהדורה קודמת של ליונסגייט השנה, מסעות , ששוחרר בבתי הקולנוע ב 9 באפריל, ואז זמין להשכרה ב- PVOD כעבור שלושה שבועות, ב 30 באפריל.

אבל קחו את הניחוש הזה עם גרגר מלח. שלא כמו יוניברסל, ששלחה את המהדורות התיאטרליות שלה ל- PVOD לאחר ריצה של 17 יום בבתי הקולנוע, לליונסגייט אין תבנית עקבית להוצאת סרטים במהלך המגפה. יתכן שהאולפן ירצה לתת סְלִילִי לשחק בבתי הקולנוע יותר משלושה שבועות, תלוי איך הקופות עושות עכשיו, כאשר יותר אנשים מתחסנים.

IS סְלִילִי ב- HBO MAX?

לֹא. סְלִילִי הוא סרט של ליונסגייט, לא סרט של האחים וורנר. בעוד ש- HBO Max הוא הבית הזורם של שוברי הקופות של האחים וורנר כמו גודזילה נגד קונג ו מורטל קומבט , זה לא יהיה הזרמת הבית עבור סְלִילִי - ולפחות, לא לזמן מה.

רָצוֹן סְלִילִי להיות ב- NETFLIX?

סְלִילִי לא נמצא ב- Netflix, ואין שום אינדיקציה לכך סְלִילִי יזרם בנטפליקס בקרוב. סְלִילִי הוא סרט של ליונסגייט, וכיום יש לליונסגייט עִסקָה עם Hulu ו- FX - כלומר סביר יותר שזה סְלִילִי יהיה בהולו מתישהו, לא בנטפליקס. לעת עתה הדרך היחידה לצפות בסרט היא באולם קולנוע.

איפה לצפות ראה