אַחֵר

היכן צולם 'הילדה המתוקה' של נטפליקס? מה לדעת על מיקום הצילום

איזה סרט לראות?
 

ילדה מתוקה בנטפליקס הוא סרט פעולה, וכמו רוב סרטי הפעולה, הוא כולל רצפים בלתי סבירים שבהם הדמויות הראשיות - במקרה הזה, אקווהמן הכוכב ג'ייסון מומואה - עשה פעלולים בלתי אפשריים. אבל ילדה מתוקה , שהחל להזרים בנטפליקס היום, הוא מסוג סרטי האקשן שמתבססים גם במציאות. זה במידה רבה הודות לעובדה שהסרט צולם במקום ולא על סטים או סרטים אחוריים בהוליווד.

מומואה מככב כאדם בשם ניק המתאבל על מותה של אשתו, שלדעתו הייתה יכולה לשרוד את הסרטן שלה אם המנכ'ל החמדן של חברת תרופות לא היה מוציא תרופה מצילת חיים מהשוק הגנרי. כשניק מציעה הזדמנות לרדוף אחרי הצדק, הוא נשאב לתוך קונספירציה גדולה יותר ממה שחשב שאפשרית. גרוע מכך, הוא גורר את בתו המתבגרת, רייצ'ל (איזבלה מרסד) לסכנה.שניהם נאלצים לצאת למנוסה, ומתהווה איזו פעולת אגרוף-פאנץ', באנג-באנג. אבל איפה, בדיוק, מומואה כשהוא חובט ויורה בדברים? המשך לקרוא כדי לקבל את הסקופ על ילדה מתוקה מקום הצילום.איפה היה ילדה מתוקה מוּסרָט?

ילדה מתוקה צולם במקום בפיטסבורג, פנסילבניה והסביבה. בראיון להערות העיתונות של הסרט, הבמאי בריאן אנדרו מנדוזה הסביר שהסרט מתרחש במקור בעיר ניו יורק. אבל אחרי שסיירנו גם בניו יורק וגם בפיטסבורג, אמר מנדוזה, פשוט ידענו. אני אוהב מקומות שיש להם אופי, שיש בהם חוצץ, ולפיטסבורג יש את זה על כל זה. זה נלבש על ידי האנשים.

מנדוזה הוסיף שלפיטסבורג יש מקום מיוחד גם בליבי כי אשתי ילדה את הבן שלנו שבוע לפני שהתחלנו לצלם. זה היה המקום שבו בני בילה את החודשים הראשונים לחייו.לדברי הבמאי, כ-80 אחוז מהלוקיישנים שנראו בסרט צולמו במקום האמיתי. זה כולל את מוזיאון קרנגי לאמנות לסצנת גאלה מהודרת, וברכבת חיה נוסעת לסצנת קרב במערכת הרכבת התחתית של פיטסבורג, The T.

היינו צריכים לעשות כוריאוגרפיה של הקרב כדי להשתלב בצורה מושלמת בין שתי התחנות, כששיאו נזרקה רייצ'ל מדלתות הרכבת. זה היה מאוד מאתגר אבל גם מאוד מתגמל להוציא את זה, אמר מנדוזה.לקראת הגמר הגדול, צולם רצף שיא בפארק PNC, אצטדיון הבייסבול שהוא ביתם של פיטסבורג פיראטים. עבור הצילום הזה, אמר מנדוזה, ההיקף היה עצום. היו לנו לדעתי 80 מכוניות על הגשר וכ-800 ניצבים שיצאו מהאצטדיון. אנשי פיטסבורג היו כל כך פנטסטיים.

אז יש לך את זה! ילדה מתוקה עוסק כולו בייצוג העיר הגדולה פיטסבורג.

שעון ילדה מתוקה בנטפליקס