באיזו שעה בכורה 'טינה' ב- HBO? איך לצפות בסרט התיעודי של טינה טרנר

איזה סרט לראות?
 

אני מקווה שזכרת לטינה הפנה את שעוניך לאחור לשעון קיץ מוקדם יותר החודש, מכיוון שתרצה להיות בטוחה שקוראים אותך כדי לתפוס את הסרט התיעודי החדש של טינה טיונר המשודר ב- HBO בסוף השבוע. פשוט כותרת טינה , הסרט התיעודי הזה ביים דן לינדזי וט.ג'יי מרטין, ומספר את סיפורה של אגדה חיה: מלכת הרוקנרול.בהשתתפות ראיונות עם אנג'לה באסט, אופרה ווינפרי, קורט לודר, אולם קטורי וכמובן גב 'טינה טרנר עצמה, טינה לוקח חובבי מוזיקה מאחורי הקלעים עם תמונות וצילומים שלא נראו מעולם. סרט זה עובר לא רק את הקריירה המצליחה להפליא של טרנר כזמרת וכותבת שירים, אלא גם דרך הטראומה האישית שלה בהתמודדות עם התעללות מצד בעלה לשעבר, אייק טרנר, וההשלכות שבאו בעקבותיה כשעלתה עם סיפורה כניצולה.בקיצור, הסרט התיעודי הזה הוא חובה לצפות עבור חובבי המוסיקה. הנה מה שאתה צריך לדעת על איך לצפות בסרט התיעודי של טינה טרנר, כולל טינה תאריך שחרור ו טינה זמן שחרור.

מתי הסרט התיעודי של טינה טרנר יוצא ב- HBO ו- HBO Max?

החל ממוצאי שבת, 27 במרץ, טינה תזרום ב- HBO וב- HBO מקס .

באיזו שעה הסרט התיעודי של טינה טרנר יעלה ב- HBO ו- HBO Max?

טינה יוקרן בבכורה ב- HBO וב- HBO Max ביום שבת, 27 במרץ בשעה 20:00. ET / PT. כלומר אם אתה גר בחוף המערבי, תראה את הסרט שלוש שעות אחרי שהוא ישודר בחוף המזרחי.איך לצפות בסרט התיעודי של טינה טרנר טינה :

אתה יכול לצפות טינה ב- HBO או ב- HBO מקס . HBO מקס היא אפשרות הזרמת הפרימיום שמציעה HBO, שהושקה במאי 2020. HBO Max עולה 14.99 דולר לחודש, ואם אתה כבר מנוי HBO Now , יש סיכוי טוב שכבר יש לך גישה אליו. אתה יכול להשתמש ב- HBO Max בשולחן העבודה שלך, וכן באמצעות מכשירי Roku, Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV, Playstation 4, Samsung TV, Xbox One ו- Xbox Series X / S. יתכן שתוכל לרכוש את HBO Max דרך ספק הכבלים שלך.

למרות זאת, טינה יהיה זמין גם לצפייה ב- HBO הרגיל. אז אם יש לכם את ערוץ HBO הכלול בחבילת הכבלים שלכם, אתם מוכנים לצפות בסרט כשהוא יעלה במוצאי שבת בשעה 20:00. ET / PT.שעון טינה ב- HBO מקס