אַחֵר

מה ההבדל בין HBO ל- HBO Max? האם HBO מקס עולה יותר?

איזה סרט לראות?
 

עוד:

עכשיו כי HBO מקס - שירות הזרמת ה- HBO השלישי - ביססה את עצמה רשמית כפלטפורמת ה- HBO המובילה לאחר השקתה במאי 2020, בואו נסתכל על כמה מההבדלים בין השלושה. ההיצע האחרון של WarnerMedia מבדיל עצמו כמתחרה מרכזי בחלל, עם למעלה מ -10,000 שעות תכנות וגישה בלעדית לסיטקום האהוב. חברים יחד עם אינספור כותרים מקוריים ועכשיו האחים וורנר שלמים 2021 (בגלל מגיפת COVID-19). מכיוון של- HBO Max יש את כל התכנים הרגילים של HBO בנוסף לקטלוג משלה, האם זה עולה יותר מהפלטפורמה המקורית?

סקרן לגבי התוכניות והסרטים ב- HBO Max? הנה רשימה מלאה של הכל.אם זה נראה מבלבל, או אם אתה מנוי לשירות HBO אחד עכשיו וסקרן לגבי HBO Max, אנחנו כאן כדי לעזור. הנה מה שאתה צריך לדעת על HBO Max החדש.האם HBO ילך להפוך ל- HBO מקס?

לא. עד כה HBO Go - שירות הזרמת HBO העומד לרשות מנויי כבל HBO - לא נקלט ב- HBO Max. השירות יישאר זהה, ללא השפעה על ידי HBO Max. למנויי HBO Go עדיין יש גישה לתכנות ה- HBO שלהם באמצעות פלטפורמת ה- on demand.

האם HBO מקס מחליף את HBO כעת?

גם לא! למרות ש- HBO Max מהווה אלטרנטיבה חדשה ל- HBO Now, היא לא תוחלף. עם זאת, אם אתה כבר מנוי ל- HBO Now דרך HBO, יש לך מזל: יחד עם תוכנית HBO Now הנוכחית שלהם, מנויים חדשים וקיימים יקבלו גישה ל- HBO Max ב -27 במאי ללא עלות נוספת. רק הקפד להירשם כמנוי HBONow.com ומחויבים באמצעות HBO (ולא על ידי צד שלישי), ואתה אמור לקבל את HBO Max בחינם.צפה בסטרימינג מקוון של abc בחינם

האם HBO מקס עולה יותר מ- HBO?

HBO מקס תעלה למנויים 14.99 דולר לחודש (מחיר זהה ל- HBO Now). לקוחות HBO Now ו- Charter שודרגו ל- HBO Max בחינם בזמן ההשקה. למנויים בכבלים של HBO שלא התמזל מזלם לקבל גישה למקס, נראה שרובם ייהנו מהסרת תוסף HBO מחבילת השידור שלהם ומנוי לפלטפורמת הזרמת HBO Max.