אַחֵר

ויקינגס מול סיינטס סטרימינג בשידור חי: כיצד ניתן לצפות בוויקינגים / סיינטס בשידור חי בווידאו פריים

איזה סרט לראות?
 

זה הפגנה ביום חג המולד כשסיינטס ניו אורלינס מארחים את הוויקינגים של מינסוטה בווידאו פריים, ברשת NFL וב- FOX!

האם אתם זקוקים לחופשת חופשה? שני סוכני NFC מתנגשים בסופרדום של מרצדס בנץ כשקירק קאזינס והוויקינגים פוגשים את אלווין קמארה והקדושים. לא זו בלבד שלשידוך של היום יש השלכות פוטנציאליות על פלייאוף, אלא שמישהו בר מזל מספיק כדי להיות עדיין בחיים בכדורגל פנטזיה, ללא ספק ישים עיניו לשידור אחר הצהריים. האם הקדושים יכולים להבקיע ניצחון ביתי או שהוויקינגים ינצחו על הכביש?כך תוכלו לצפות במשחק Saints-Vikings בשידור חי באינטרנט.שידור חי של בוקרים נגד גרין ביי

באיזו שעה המשחק SAINT-VIKINGS היום?

המשחק היום אמור להתחיל בשעה 16:30. ET ב- FOX, ברשת NFL וב- Prime Video.

איך אני יכול להזרים את הקרב הלילה

כיצד לצפות בקדושים נגד ויקינגים בסרטון הבכורה:

אם אתה מנוי פעיל, אתה יכול להזרים את המשחק של היום ב- Prime Video . הכיסוי מתחיל בשעה 15:40. ET.כיצד לצפות בוויקינגים לעומת הקדושים החיים:

אם יש לך כניסה חוקית לכבלים, המשחק של הוויקינגים / קדושים של היום יועבר גם הוא באופן לאומי Fox.com , אתר FOX Sports , ואפליקציית FOX Sports (זמינה ב iTunes , אֲמָזוֹנָה , ו גוגל פליי ). אפשרות נוספת של NFL בשידור חי היא Yahoo Sports. ניתן להזרים בחינם משחקים מקומיים ופריים-טיים דרך אפליקציית Yahoo Sports ו אפליקציית NFL .

אוהדי כדורגל שמנויים לרשת NFL דרך ספק הכבלים שלהם או שירות סטרימינג מעולה יכולים למצוא שידור חי של ויקינגס / סיינטס דרך צפה בשידור חי באתר רשת NFL , אפליקציית NFL , או אפליקציית רשת NFL .סיינטים נגד ויקינגים מידע על סרטים חיים:

אתה יכול גם לגשת לשידור חי של FOX עם מנוי פעיל ל- fuboTV, Sling TV, YouTube TV, Hulu + טלוויזיה בשידור חי , או AT & T TV עכשיו.

פרקים מתים מהלכים בויקיפדיה

צילום: Getty Images

האם אוכל לראות את משחק הוויקינגים-קדושים חי ב- HULU?

תלוי במיקום שלך, ייתכן שתוכל לצפות ב- משחק קדושים בשידור חי ב- Hulu באמצעות מנוי פעיל ל- Hulu + TV Live . שירות הסטרימינג של Hulu מציע שידור חי של FOX. תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים זמינה למנויים חדשים וזכאים.