טרבור נח מפוצץ את גלובוס הזהב: 'לבנים הגאים יש יותר חברים שחורים' מאשר ב- HFPA

איזה סרט לראות?
 

טרבור נח מתרחש סוף סוף למחלוקת סביב גלובוס הזהב של 2021. ביום שני המופע היומי המארח גייס לחלוטין את איגוד העיתונות הזרה של הוליווד, גוף ההצבעה של גלובס, על ניסיונה החצי-לב לטפל בחוסר הגיוון שלה במהלך השידור ביום ראשון בערב. אתה יודע שיש לך בעיות ייצוג כאשר לבנים הגאים יש יותר חברים שחורים ממך, אמר נח. איכס.אחרי ליל בלה כללי בגלובוס הזהב, לנוח היה רק ​​דבר אחד לדון בו ביום שני: לאחרונה לוס אנג'לס טיימס חקירה שדיווחה כי ל- HFPA בן 87 האנשים אין חברים שחורים. שפורסם רק שבוע לפני הגלובס, הדיווח של LA Times הטיל צל ארור על האירוע, ובסופו של דבר הוא הפך לנקודת השיחה הגדולה ביותר של הערב. זמן קצר לאחר שהמארחת טינה פיי גררה את 90 העיתונאים הלא-שחורים המרכיבים את ה- HFPA, הופיעו שלושה חברי המצביעים על הבמה להתנצל.בדיוק כמו בקולנוע ובטלוויזיה, ייצוג שחור הוא חיוני. אנו חייבים להיות עיתונאים שחורים בארגון שלנו, אמרה הלן הוהנה. עלינו גם להבטיח שכולם, מכל הקהילות הייצוגיות, יקבלו מקום ליד שולחנו, ואנחנו הולכים לגרום לזה לקרות, הוסיף נשיא העבר מהר טטינה.

כמובן שהקבוצה הפסיקה להודיע ​​על צעדים קונקרטיים כלשהם להשגת מטרתם לעתיד כולל יותר - עובדה שלא אבדה על נח. איגוד העיתונות הזרה בהוליווד היה קלוי כל הלילה על ידי המארחים, על ידי המגישים, אפילו על ידי עצמם. אז החדשות הטובות הן שאתה יודע שהם הולכים לפתור את הבעיה, אמר המופע היומי מנחה. כי אתה יכול לדמיין אותם יחזרו בשנה הבאה ויהיו כמו, 'אנחנו עדיין עובדים על מציאת אדם שחור יחיד, אם מישהו שם מכיר אדם שחור יחיד, תן לנו את המספר שלו.'

סדרות עולמיות בשידור חי

עם זאת, גלובוס הזהב של 2021 לא היו רעים. מלבד המחלוקת ללא אנשים שחורים, אני לא מתכוון לשקר, נהניתי לראות לראות את כל בתי המפורסמים האלה. והידיים למטה, הבית האהוב עלי היה ג'ף דניאלס, אמר נח. אני לא יודע אם שמתם לב לזה, אבל יש כמו חמש דלתות בחדר הזה. וחשוב על זה: אנחנו רואים רק קיר וחצי. יכולות להיות בקלות 10 עד 20 דלתות נוספות!יש מפורסמים שמוציאים את כספם על מכוניות מפוארות או תכשיטים. ג'ף דניאלס מוציא את כספו על דלתות, סיכם. אני מכבד את זה לעזאזל.

אולי ה- HFPA יכול למצוא עיתונאי שחור מאחורי אחת מדלתותיו של ג'ף דניאלס? רק מחשבה.צפו בטרבור נח מוריד את גלובוס הזהב בקליפ שלמעלה.

איזה ערוץ משחק אלבמה יאללה

לאן להזרים המופע היומי עם טרבור נוח