אַחֵר

שלושה מבצעים 'אי אהבה' בבריטניה זמינים כעת לשידור בהולו

איזה סרט לראות?
 

חומרת המגפה הנוכחית מעולם לא הייתה ברורה יותר מאשר כאשר לא רק הפרק של הקיץ אהבת האי בוטל בבריטניה, אך כאשר הם המשיכו וקיללו גם את מהדורת חורף 2021. זה אומר שלא נקבל עונה חדשה של אהבת האי עד קיץ 2021! נגיף הדנג הזה ממש עיגן אותנו.

אבל הולו רוצה להתחבר איתנו מכיוון שמתחילים כבר עכשיו תוכלו להזרים שלושה אהבת האי מבצעים כחלק מאירוע הבינג-קטיון הבריטי שלהם. כל ספיישל הוא אוסף של הרגעים הגדולים ביותר שהציגה המופע בשש העונות האחרונות ומספיק לומר, אני BUZZIN '.כיצד אוכל לצפות ב אהבת האי מבצעים ב- Hulu?

המבצעים ששודרו במקור בתחילת החודש ב- ITV2 בבריטניה, אך כעת נוכל להישאר בתוך הווילות הממוזגות שלנו בכדי לחיות כמה מהרגעים האהובים והמצחיקים ביותר שלנו מתכנית הדייטים הטובה ביותר בטלוויזיה (אמרתי את מה שאמרתי). כדי לראות אותם, פשוט עיין ב אהבת האי עמוד ב- Hulu והם יחכו לך בכרטיסייה EXTRAS.הראשון הוא אהבת האי: כל הרגשות / והקול המצחיק של אהבת האי , איאן סטירלינג, מסתכל על כמה מהרגעים הרומנטיים ביותר שיצאו אי פעם לווילה. כל הפרק יכול להיות האגדה של לוק וסיניס מעונה 6 וזה יהיה בסדר מבחינתי.

המיוחד השני הוא כל הדרמז ואני באופן אישי לא יכול ללחוץ על משחק מהיר מספיק על זה, מכיוון שאיין עובר אותנו בתצוגות השערורייתיות ביותר שקרתו אי פעם ליד בריכה יפה. והשלישי הוא כל ה- LOLs , שבאמת יכול להיות שידור חוזר של החבר'ה בעונה 4 שיש להם מרוץ עגלה עם התינוקות המזויפים שלהם ואני הייתי צופה בזה כל היום. אבל יש גם רגעים מטופשים אחרים ממחשבות פוליטיות (LOLs כבר) ועד לדפיקות לדגשים אחרים סופר מצחיקים מהתוכנית.מתי פרקים חדשים של אהבת האי להיות על הולו?

אנחה, עונה 7 של אהבת האי לא ינחת על Hulu Stateside עד המוקדם ביותר ביוני הבא. אבל אם עוד לא ניצלתם בחוכמה את הזמן הפנימי שלכם השנה בכדי להצניע את כל שש העונות של תוכנית הריאליטי הבריטית שנמצאת כרגע בהולו, ובכן, למרבה הצער עדיין יש לכם זמן פנים לפניכם. פרקים אלה הם גם מבוא נהדר לכמה מהרגעים הטובים ביותר של התוכנית אם אתה רק רוצה לטבול את בהונותיך, אבל יש לך את הזמן לעשות זלילה מלאה אז קפוץ!

פסיכולוג הסרט 3

שים את הביקיני האהוב עליך והמשיך לפצח באלה עם הפרקים האלה כי זו ההרפתקה הטובה ביותר (מהספה שלך) שאתה יכול לצאת אליה כרגע.לאן להזרים אהבת האי