שייקים

שייק אננס

קפוץ למתכון

המתכון הזה לשייק אננס עם בננה ומנגו יעביר אתכם היישר לאזור הטרופי.

כל אחד אחר מרגיש שצריך חופשה בהוואי'>איך לחתוך אננס, לא יכולנו לחכות לעבוד על מתכון לשייק אננס טרופי מרענן. בקיץ שעבר עשינו שייק אננס-קוקוס עשיר, AKA בתולה פינה קולדה , שהוא גם טעים ואולי תעדיפו אם אתם חובבי קוקוס. גם המתכון הזה קצת דומה לנו גלידה טבעונית אננס .המתכון הזה לשייק אננס הוא סמיך, קר וקרמי. זה מתוק וחמוץ וטעמו טרופי מושלם. הגישו אותו בכוסות, או הכינו כוס אננס כמו שעשינו! מתכון השייק הזה הוא קצת העתקה של אחת האהובות על הבנות מהשייק המקומי שלנו מקום , אבל במקום שרבט אננס אנחנו משתמשים באננס קפוא.עונה 7 גוסיפ גירל

איך להכין שייק אננס

חותכים את האננס

קנו אננס שלם גדול, או נתחים קפואים. נתחי אננס קפואים נוחים יותר, בעוד אננס שלם ידידותי יותר לסביבה (ללא פלסטיק). אם אתם חותכים אננס טרי, חתכו אותו לקוביות והקפיאו עד שהוא יציב, למשך הלילה או לפחות 4 שעות. אל תחמיצו את הפוסט שלנו בנושא איך לחתוך אננס . אחסן נתחי אננס קפואים בכלי אטום במקפיא עד 12 חודשים. אני שומרת מגוון פירות קפואים במקפיא לשייקים של הרגע האחרון.שכבו את מרכיבי שייק האננס

אני תמיד מתחיל עם נוזל בתחתית כדי לעזור להבים האלה לנוע. שאר המרכיבים באמת יכולים ללכת בכל סדר. המרכיבים למתכון שייק אננס זה כוללים מיץ אננס, תפוז, בננה לקרם, הרבה נתחי אננס קפואים, מעט נתחי אפרסק או מנגו קפואים וקרח.

לערבב עד לקבלת תערובת חלקה

אנחנו אוהבים שייקים סופר סמיכים וקפואים כאן. זה קל לעשות בבלנדר בעל עוצמה גבוהה כמו Vitamix. אם הבלנדר שלך לא ממש חזק, זה בסדר. רק שתדעי שאולי תצטרך להוסיף עוד נוזלים.פתחו את החור העליון והזיזו את הדברים עם הטמפר, אם לבלנדר שלכם יש כזה. הוסף עוד נוזל לפי הצורך כדי להתמזג. מיזוג השייק הזה לוקח לי בערך 2 דקות.

מגישים את השייק

השתמשו במרית גומי כדי להוציא את השייק מהבלנדר. לעולם אל תשתמש במשהו מתכתי בבלנדר.

מגישים בשתי כוסות או ב'כוס' אננס טרי גדול כמו שהשתמשנו כאן.

וואו איפה לצפות
המשך לתוכן

רכיבים

  • 1/4 כוס מיץ אננס
  • 1/2 תפוז, קלוף
  • 1 בננה קטנה
  • 1 1/2 כוסות נתחי אננס קפואים
  • 1/2 כוס נתחי אפרסק או מנגו קפואים
  • 1 כוס קרח

הוראות

  1. יוצקים את מיץ האננס לבלנדר. מוסיפים מעל את התפוז והבננה. מוסיפים את האננס הקפוא, המנגו והקרח.
  2. סגרו את המכסה והתאימו לחבל, אם הבלנדר שלכם הגיע עם אחד.
  3. הפעל מהירות נמוכה, ולאחר מכן הגבר לגבוה. מערבבים, דוחפים מרכיבים מסביב עם הטמפר, או מפסיקים מדי פעם לבחוש עם מרית גומי, עד שהם סמיכים, קרמיים וחלקים.
  4. אם השייק הזה סמיך מדי עבור הבלנדר שלך, הוסף עוד נוזל כדי להפוך את הלהבים. המתכון הזה לשייק אננס יוצא מאוד סמיך וקפוא, כמו גלידה רכה.

הערות

אפשר להשתמש כאן בשקית אננס קפוא, או לקנות אננס טרי, לחתוך ולהקפיא את הנתחים. כשמשתמשים בכלי חיתוך האננס אנו מגלים שבדרך כלל ישנה 1/4 כוס מיץ בתחתית האננס.

מוצרים מומלצים

בתור עמית אמזון וחבר בתוכניות שותפים אחרות, אני מרוויח מרכישות מתאימות.

מידע תזונתי:
תְשׁוּאָה: שתיים גודל מנה: 1
כמות למנה: קלוריות: 353 שומן טוטאלי: 1 גרם שומן רווי: 0 גרם שומן טראנס: 0 גרם שומן בלתי רווי: 1 גרם כולסטרול: 0 מ'ג סִיב: 7 גרם חֶלְבּוֹן: 3 גרם

מידע תזונה מחושב אוטומטית על ידי Nutritionix. אני לא תזונאי ולא יכול להבטיח דיוק. אם הבריאות שלך תלויה במידע תזונתי, נא לחשב שוב עם המחשבון המועדף עליך.