'סיפורי המתים המהלכים' מתגרה באנתולוגיה 'ניסוי' של TWD

איזה סרט לראות?
 

כשאתה חושב המתים המהלכים , אתה חושב על הרכבים גדולים, אקשן גדול, וכמובן: זומבים. המון המון זומבים. אבל סדרת האנתולוגיה החדשה של AMC סיפורי המתים המהלכים , נוצר בשיתוף סופר הזכיינית הוותיק צ'נינג פאוול ו TWD ראש היקום, הונצ'ו סקוט מ. גימפל, הולך בכיוון ההפוך. במקום ליצור כוכבים חדשים, כגון מביא שחקנים שמות כמו טרי קרוז, אוליביה מון, פארקר פוזי, אנתוני אדוארדס ועוד כדי לספר שישה סיפורים שונים מאוד המתרחשים באפוקליפסת המתים. והם מסוג הפרקים שאולי לא תראה באף אחת מהסדרות ששודרו בעבר.'הטון של מת מהלך הוא כל כך ספציפי שממש התרגשתי לסטות ממנו כמה שיותר', אמר פאוול ל-. 'אם אתה באמת רוצה מסורתי מת מהלך תוכן, אז יש לך את תוכנית הדגל, יש לך פַּחַד ויש לך את הספין-אוף האחרים שקורים. אז עם אנתולוגיה, אהבתי לקחת סיכונים'.למעשה, מלבד פרק אחד בכיכובה של סמנתה מורטון בתור 'די' (הידועה גם היא האישה שבסופו של דבר תהפוך מנהיג הלוחש אלפא ), סיפורי המתים המהלכים נמנע מהדמויות המוכרות ברחבי העולם של מת מהלך לטובת דמויות חדשות, וסיטואציות חדשות.

כשפרק הבכורה בכיכובם של Crews ו-Munn יזרום מוקדם ב-AMC+ (הפרקים הבאים יוזרמו שבוע מוקדם ב-AMC+ החל מיום ראשון), והסדרה שתעלה לראשונה ביום ראשון בערב ב-AMC, דיברנו עם פאוול על מבנה האנתולוגיה, האתגרים של הצילום כולו הגדרות חדשות, והאם זה באמת שש סיפורים חד פעמיים:

RFCB: השאלה הכי רחבה שאפשר, איפה הרעיון הזה התחיל? זו לא הפעם הראשונה TWD עשה סיפורים חד פעמיים או סיפורים בסגנון אנתולוגיה, אבל בדרך כלל הם היו סדרות אינטרנט, לא תוכנית טלוויזיה מלאה.צ'נינג פאוול: הרעיון התחיל עם סקוט גימפל. אני חושב שהוא הרגיש שלעולם באמת יש כל כך הרבה מקומות שהוא יכול להגיע אליו, ובסדרה אנחנו מוגבלים להפקה ודמויות, ויש לך סיפור בסדרה שאתה צריך לספר, ואי אפשר באמת לגשר מזה לעיתים קרובות. יש לנו גם את ה-IP שרצינו לכבד, אז ניסינו את הסיפור שכבר הקמנו. יש פשוט הרבה סיפורים מחוץ ל-DC, מחוץ לאטלנטה, מחוץ למקומות שרצינו לספר, מחוץ לאזור הזמן ואפילו לז'אנר, רצינו להרחיב את האופק. ואני חושב שהוא הרגיש שיש הרבה סיפורים שאנחנו יכולים לספר על דמויות ספציפיות בתוך התוכנית... במקומות שונים בארץ.

זה סוג שונה מאוד של דבר מאשר, נגיד, סיפורים מהקריפטה , שהם אחד ועשו או אפילו א סיפורי אימה אמריקאים שבו החוקים מופרעים בכל פרק. זה עולם די מבוסס. אז בהתחשב במגבלות האלה, מהם הכללים למה אתה יכול או לא יכול להתמודד עם סיפורים בודדים?הם מעניינים. חוקי היקום הם די סופיים. אנחנו חייבים לציית לאופן שבו אפוקליפסת ההליכון התרחשה בתוכנית הדגל. אז, הכללים של זה שנוצרו על ידי רוברט קירקמן בספר הקומיקס, ולאחר מכן שופרו על ידי סקוט גימפל. כל פרק של כגון אכן מציית לכללי אפוקליפסת ההליכון, כי זה באמת ספין-אוף משלו, והוא לא נשוי לתוכנית הדגל בשום אופן או לאף דמות שם... אנחנו יכולים קצת להשתגע עם דברים. נוכל לערבב ז'אנרים ויכולנו לערבב קצת את הטון. כל עוד קיימנו את כללי האפוקליפסה ואופן פעולת ההולכים, התאפשר לנו להתנסות מעבר לכך.

צילום: קרטיס בונדס בייקר/AMC

מבלי להיכנס לספוילרים, לאחר שראית את ארבעת הפרקים הראשונים, אתה עושה כמה תנודות גדולות מאוד. אז מה היה חשוב לך בתור שואונר, מבחינת דחיפה של הזיכיון - טקסטואלית, נושאית, רגשית?

כתבתי עבור המתים המהלכים וכתבתי עבור פַּחַד כל כך הרבה זמן שהייתי מעוניין לראות פרוסות אחרות של החיים, פרוסות אחרות של טון... הטון של מת מהלך הוא כל כך ספציפי שממש התרגשתי לסטות ממנו כמה שיותר. אם אתה באמת רוצה מסורתי מת מהלך תוכן, אז יש לך את תוכנית הדגל, יש לך פַּחַד ויש לך את הספין-אוף האחרים שקורים. אז עם אנתולוגיה, אהבתי לקחת סיכונים. אהבתי ללכת מחוץ למה שאנשים עשויים לצפות לו המתים המהלכים ולהראות את העולם, להראות את אפוקליפסת ההולך בצורה אחרת ככל האפשר.

יש לך שם שחקנים שמגיעים לכל פרק... איך תפסת את כולם? האם זה היה אפקט מפל, במונחים של שם אחד שעליו חתום וזה שכנע כמה אחרים? זה בערך קרה בחתיכות? איך מביאים את כולם?

אני כן זוכר במיוחד עבור הפרק השני, באמת הייתי סקרן. אני אוהב קומדיה. אני אוהב קומדיה אפלה. הייתי ממש סקרן לראות איך דמות כמו פארקר פוזי תתאים לעולם הזה. אז, אני זוכר שהתכוונתי מאוד ספציפית לזה, והיא הייתה בראש שלי לתפקיד הזה. התחלנו שם, ואז ברגע שזה קרה, בדקנו גם מי היו מעריצי הזיכיון, ומי יכול להיות באמת מעוניין לעשות את [התוכנית]. אם הם לא יכלו להתחייב לסדרה שלמה, לעשות סדרה חד פעמית וככה הגענו לטרי קרוז, ואוליביה מון, וג'יליאן בל, ואנתוני אדוארדס... היינו מופתעים מכמה שהיה לנו מזל עם כולם. לא באמת חשבנו שנוכל לתפוס את האנשים שקיבלנו. קצת לקחנו סיכון גם שם, וזה השתלם.

כשאתה מביא אנשים כאלה, כמו טרי קרוס, יש להם אישיות מאוד ספציפית, או שהזכרת את פרקר פוזי... אז, כמה הלוך ושוב במונחים של מבנה הפרקים כתבה את הפרקים, והביאה את הכוכבים האלה , ואז להתאים את זה עבורם, לפחות קצת?

היה הרבה. היה לנו תפריט מעדנייה מלא של רעיונות לפרקים, והיה הרבה כוונון עדין לגבי מה רצינו שהתוכנית תהיה, כמה רחוק נוכל לצאת אל מחוץ לגבולות העולם, כמה מסורתיים עלינו להישאר. בסופו של דבר, הוחלט שאנחנו רוצים לעשות שילוב של שניהם, כי לא רצינו להרחיק מעריצים ותיקים, אבל גם רצינו להביא מעריצים חדשים ולהראות לאנשים צד אחר לגמרי של המתים המהלכים . סיימנו עם שלושה שהם קצת יותר מסורתיים, ושלושה שהם קצת יותר בחוץ. וברגע שאלו מושחזים... ברגע שהחלטנו מה יהיו ששת הפרקים האלה, הייתה לי בראש רשימת שחקנים אידיאלית. למשהו כמו פרק הבכורה, ליהקנו את ג'ו ואני לא בטוח שבאמת הייתם חושבים שטרי קרוס הוא בדרך כלל מכין באפוקליפסה, אבל חשבתי שזה מעניין וממש דחפתי לו לעשות את זה, ו הוא היה כל כך נרגש. הוא כל כך מעריץ של הזיכיון. ברוך הוא, הוא קפץ על הסיפון וברגע שזה התגלגל, גם כל השאר נפל על מקומו.

צילום: קרטיס בונדס בייקר/AMC

אז בהתחשב בכל זה, איך בונים את העונה? זה נראה לי קצת כמו לנסות ליצור אלבום או מיקסטייפ בצורה מסוימת, אז יש זרימה ומבנה.

זה היה מעניין. אז, עשינו כמו שאמרתי, החלטנו על שלושת המסורתיים יותר, שלושה קצת יותר בחוץ. אני נרגש לראות איך אנשים מגיבים לפרקים בחוץ, כי אני לא חושב שהם מצפים להם, במיוחד אם הם רגילים לצפות המתים המהלכים כמו שזה. בסופו של דבר, רצינו לעשות שילוב של שניהם, אבל במונחים של סדר אווירי, רצינו לתת לכם קצת מסורתי, קצת בחוץ, קצת מסורתי, קצת... ניסינו להמשיך לזרום פנימה דרך שהייתה מעניינת וייחודית, אבל גם אם אתה נמשך למשהו שהוא קצת יותר בחוץ, אתה יכול לחכות לפרק הבא. אם אתה נמשך למשהו שקצת יותר אופייני לו המתים המהלכים , אתה יכול לחכות לפרק הבא... תמיד יש את הפרק הבא שאתה יכול לצפות בו.

שוב מבלי להיכנס לספוילרים, פרק האלפא שמתרחש שלישי... האם היה דיבור על לשים את זה במקום הראשון, בתור 'הנה דמות שם, אז אנחנו הולכים לתת לך חדשים'?

זה למעשה אף פעם לא היה [ראשון]... דיברנו על זה שזה סיום, אבל בגלל שחלק מהפרקים בסופו של דבר היו קצת יותר בחוץ, אני חושב שהם רצו אבן בוחן באמצע העונה עבור מת מהלך מעריצים כדי שהם לא יצטרכו לחכות יותר מדי זמן כדי לראות מישהו שהם אוהבים.

Macys parade זרם חי ביוטיוב

כמה מהפרקים האלה הם עם עין לעתיד, כלומר פוטנציאל לראות את הדמויות האלה שוב, בהנחה כמובן שהם ישרדו, לעומת השארת הכל על השולחן בכל פרק?

אממ, לא סגרתי את הדלת באף אחד מהפרקים, גם אם דמות מתה. [צוחק] ניסינו באמת ליצור דמויות שאהבנו ושהייתי רוצה לחזור עליהן שוב. אז, בנפשי, אתה יודע, אף אחד מהסיפורים לא מת עבורם.

צילום: קרטיס בונדס בייקר/AMC

כגון אינו כמו מת מהלך איפה יש לך אלכסנדריה, גבעה, המקומות המאוד מיושבים האלה עם סטים מילוליים. זה סט חדש בכל שבוע. אז, מה היו האתגרים שם, מבחינת חיבור זה מנקודת מבט של הפקה?

זה למעשה היה כנראה האתגר הגדול ביותר שעמדנו בפנינו, כי בניית סט חדש בכל פעם עולה ביוקר. אין שום דבר קיים בעולם הזה שנוכל להשתמש בו. היינו צריכים להמציא הכל תוך כדי. יש לנו צוות כל כך נהדר באטלנטה, ג'ורג'יה, והם כל כך רגילים להיות מסוגלים לנוע איתו המתים המהלכים מהירות שלפחות הם הצליחו להביא את הידע של העבודה באפוקליפסת ההליכון מראש. אז לפחות היה לנו את הידע הבסיסי הזה. אבל אני כן חושב שהצורך לבנות סט אחר כל עשרה ימים בעצם התברר כקצת קשה.

בקבוצה הראשונה של הפרקים, יש כאן מספר זוגות... זיווג בין דמויות. מה היה מעניין אותך בזה במיוחד?

זה פשוט הרגיש טבעי בצורה של זיכיון. היה קשה יותר לעשות יצירה אנסמבל, במיוחד בגלל שהיה יקר לבנות סטים ולעשות משהו חדש בכל שבוע. לא באמת יכולנו ללכת בזבזני וגדולים מדי עם אף אחד מהפרקים. ובגלל התזמון וכמה ארוכים של הפרקים, באמת רצינו להיות מסוגלים להתמקד בסיפורי הדמויות האלה, לגרום לך להתאהב בדמויות האלה, לתת להם התחלה, אמצע וסוף. אם היינו עושים קצת יותר קטע אנסמבל, זה פשוט הרגיש... ניסינו כמה מהם בתיאוריה ובסיפור, אבל זה פשוט הרגיש כאילו אנחנו לא נותנים להם מספיק זמן לזרוח, או לקהל להכיר גם את הדמויות האלה.

האם אנחנו הולכים לראות את כל החוטים האלה מתחברים זה לזה בדרך כלשהי, או שמא אלו באמת שישה סיפורים מבודדים?

הם באמת שש סיפורים בודדים. אני לא פוסל בעתיד שהם מתאחדים בצורה כלשהי, אבל נכון לעכשיו, התכוונו להיכנס עם תחושה של שישה טייסים שונים, ומה שמחבר את כולם הוא אפוקליפסת ההליכון.

ראיון זה נערך לצורך הבהירות והאורך.

סיפורי המתים המהלכים בכורה ביום ראשון, 14 באוגוסט בשעה 9/8c ב-AMC. הבכורה זורמת כרגע מוקדם ב-AMC+, עם פרקים חדשים הבאים שיוקרנו שבוע מוקדם ב-AMC+ בימי ראשון.