ספיישל חג המולד של 'Solar Opposites' עובר על הקו בין רועש לחגיגי

איזה סרט לראות?
 
מופעל על ידי Reelgood

זה רשמי. ה ניגודים סולאריים עושים את חג המולד, ועל הדרך הם יצרו את אחד ממבצעי החגים המגונים, המגוחכים והמוזרים האוהבים שהוצגו בבכורה מזה שנים. למרות שהוא מוקרן לראשונה לפני חג ההודיה, ספיישל Very Solar Christmas Opposites הוא מטופש ועליז בדיוק כמו שאתה רוצה בסתר שתהיה עונת החגים.למעשה, מידת הטיפשות הספציפית של הספיישל הזה התחילה לפני שהפרק נחת על Hulu. שבוע שעבר, ניגודים סולאריים הוציאה קליפ עם הכותרת המקסים WTF is Christmas? שבו חימר קורבו (ג'סטין רוילנד) וגרסת רדיו של דארן כריס מנסים לחבר על מה עוסק חג כדור הארץ הזה. באופן טבעי, קורבו טועה בצורה נוראית, וטוען בין היתר שרודולף הוא מפלצת בעלת עיני לייזר שצדה אנשים ביום חג המולד. אגב, שום חלק מהקליפ הזה בן כמעט ארבע הדקות לא מופיע ב-A Very Solar Christmas Opposites Special ונראה שלקורבו אין בעיה לזכור מה זה בעצם חג המולד. זה רק עוד שכבה משוכללת לתוכנית הזו ללעוג לטרופי הטלוויזיה שהיא בבירור כל כך אוהבת.זה זמן חג המולד, וכל הסכלורפיאנים מתמוגגים בשמחת החג שלהם. ובכן, כולם מלבד הפופה שמשמשת כגרינץ' המקסים של הספיישל. נמאס מהגולם ונרגש מכל חג המולד, קורבו משכנע את טרי (תומס מידלדיץ'), ג'סי (מרי מאק) ויומיולאק (שון ג'ימברונה) ללכת איתו להמצאה האחרונה שלו, שחקן ראשון מוכן התקן. אתה מכיר את הסצנה המגניבה הזו שחקן ראשון מוכן לאן מועברות הדמויות הזריחה ? זה היה ממש החלק היחיד בסרט שקורבו אהב, אז הוא עשה ממנו העתקה.

בהתבסס על הצעתו של ג'סי, הם נוסעים ל- צלצל כל הדרך -פסוק שבו כולם לוקחים על עצמם את תפקיד אביו של ארנולד שוורצנגר, המכור לעבודה. לא עובר זמן רב עד שהמשפחה מבינה שהסרט הזה לא כל כך מבאס בסתר. זה הזמן שבו הדברים הופכים משמחים להו-הו-נוראים.

סדרות עולמיות בשידור חי

צילום: Huluשאר הפרק עוקב אחר המשפחה כשהם מנסים נואשות להחזיר לעצמם את רוח החג שאיבדה על ידי נטישה מוקדמת צלצל כל הדרך . באמת ניגודים סולאריים אופנה, המסע הזה נהיה אפל מהר. אנחנו מדברים על מין איילים, שממה פוסט אפוקליפטית, ו אלו חיים נפלאים ניסיונות התאבדות. כמובן, בסופו של דבר דברים מסתדרים מעצמם והמשפחה מקבלת את העידוד שלהם בחזרה בדרך אלימה צפויה. אפילו אבנעזר פופה לומד שיעור בחג... בערך. הכל מאוד מטופש.

המילה הזו - מטופשת - היא מה שעושה את זה למיוחד כל כך מרענן. חג המולד הוא חג מוזר. זהו אירוע דתי על הולדת המשיח של הנצרות, חגיגת הקפיטליזם, והפעם האחת בשנה שאתה רק נדרש להיות נחמד לבני משפחה שאתה אף פעם לא רואה הכל מגולגל לאחד. כאשר רוב תוכניות האנימציה למבוגרים מתמודדות עם החג, הן מתמקדות בעיקר בללגלג ללא רחמים על אחת מהזהויות המוזרות אך המקושרות זו בזו. נאמן לכל דבר אחר בסדרה הזו, ה ניגודים סולאריים סטיות מיוחדות לחג במקום להתמודד עם הצפוי.מי שניצח את משחק הפושטים הערב

למרות הרבה, הרבה בדיחות גרפיות ועקובות מדם, שום דבר בספיישל הזה לא מרגיש מלגלג או פוגעני. במקום האצבע האמצעית של הופעות דומות, A Very Solar Christmas Opposites Special מרגיש כמו מסיבת חג מולד מלאת הולי עם חברים. כן, זה משוכלל עד כדי צחוק, וכן, חלקים מסוימים של חג המולד גרועים, כולל צלצל כל הדרך . אבל למי אכפת? הקסם האמיתי נובע מהנאה עם אנשים שאתה אוהב. זה לקח שכולנו יכולים לעמוד מאחוריו.

שעון ניגודים סולאריים על Hulu