אַחֵר

סיכום 'SNL': תקלת ארון בגדי מכנסיים ליל נאס X, מארח אניה טיילור-ג'וי, פרידות משתתפות

איזה סרט לראות?
 

עברנו הרבה זמן מאז שראינו פרידה ראויה מכל חברי צוות ותיקים בגמר העונה של סאטרדיי נייט לייב. אתה יודע, כמו סטפון הסופי של ביל הדר. אז חיפשתי את זה. בגמר העונה 38 של הדר ראו גם את פרד ארמיזן וג'ייסון סודייקיס עוזבים, וידעתם את זה עוד לפני הלילה הטוב בשעה 1 בבוקר, אם כי הם אכן נופפו לשלום באותו לילה.

עסקת הולו של יום שישי השחור 2020

ארבע שנים מאוחר יותר, עונה 42 הסתיימה בכך שצוות השחקנים והצוות נשאו ממש את בובי מויניהן, ונסה באייר וסאסר זמאטה. אז אני מניח שאנחנו אמורים להגיע עכשיו, ארבע שנים אחר כך, ולהגיע זמן ליציאה המונית נוספת. לא שאנחנו צריכים להיות מופתעים. צוות השחקנים של עונה 46 נפתח עם שיא של 20 שחקנים בדיוק מכיוון שרבים מהכוכבים כבר היו רגל אחת מחוץ לדלת, ועבדו על פרויקטים אחרים.הנה העניין עם SNL פינאלה שמשמשת גם כגמר של חבר צוות: כמעט תמיד משוחרר וכל כך הרבה יותר כיף מפרק טיפוסי, בדיוק בגלל שלאותו צוות שחקנים, לורן מייקלס מאפשר להם לעשות מה שהם רוצים במקום כל מה שיגידו על האלגוריתמים החלודים והאמיצים שלו. אותו עליו לעשות כדי לפנות לאמריקה.מה העסקה עבור SNL קר קר לרגל 22/5/2021?

אם הכוכבים שלך בוכים ברגע הראשון של התוכנית, אז הרגע האחרון של התוכנית אמור להסתיים ב ... שיטפון? כל התנשאות האקדחית של צ'כוב לא באמת מתורגמת לקומדיה, במיוחד שהקומדיה מצליחה בעיקר בעיקרון של כיוון מוטעה ולא מבשר. עם זאת, סיום העונה נפתח בקור עם ארבעת חברי השחקנים הארוכים ביותר שעל הבמה, שכבר בוכים או על סף דמעות: קינן תומפסון (18 שנים) קייט מקינון (10), איידי בראיינט וססילי סטרונג (9).

לאלו מכם החנונים ששומרים ציון בבית, האופייני SNL הכוכב (מאז סוף שנות התשעים) עזב לאחר שהשלים איפשהו בין שבע לתשע עונות (תלוי חלקית כמה זמן לקח להם להתקדם משחקן מובלט לחוזה השחקנים השבת). אחרים בקאסט הנוכחי בטווח? בק בנט וקייל מוני, נשכרו כקבוצה (8); קולין יוסט, נשכר ככותב ראשון לפני שהכה את עדכון סוף השבוע (8); העוגן השותף של עדכון סוף השבוע של ג'וסט, מייקל צ'ה (7); ופיט דוידסון (7).הפתיחה הקרה, מה אני זוכר השנה, עירבה השתקפויות אישיות עם בדיחות על איזו שנה מוזרה הצוות והמדינה שרדו (כולל הנהון למי שלא שרד את השנה, כמו גורו הסאונד הוותיק הל וילנר). כל חברי הצוות מצילים את צ'ה וג'וסט תרמו על המסך לשטח פתוח עם זיכרונות משלהם, בתוספת חבר אחד שאינו צוות השחקנים שהצטרף לטירונים על הבמה כדי לספק את השורה הראשונה שלי בכל העונה! הם הזכירו לנו על השתתפותם במלודרמה של מורגן וולן. כריס רוק הפתיע אותנו כשחזר להזכיר לנו שהוא אירח את פתיחת העונה, ושהתוכנית נמשכה, גם אחרי שטראמפ (ואלק בולדווין) עזב את הבניין. אפילו ג'ים קארי ידע שהגיע הזמן לחזור הביתה!

אבל תשאיר למקינון לגרום לכל האחרים להיקרע כשהיא בקושי יצאה מהמילים האלה: זו השנה בה הבנו שאנחנו יותר מסתם צוות שחקנים - אנחנו משפחה.איך ה SNL המארחת האורחת אניה טיילור-ג'וי האם?

כשהוא נראה כמו מלאך סקנדינבי, הבריטי הארגנטינאי הזה שנולד במיאמי נתן לנו את העובדה שזו הייתה הפעם הראשונה SNL הופיע בפני קהל מחוסן לחלוטין. אניה טיילור-ג'וי היא רק בת 25, אבל כבר כל כך מוכשרת, עוד לפני שהדהימה את כולם בתפקיד הראשי שלה הגמביט של המלכה . תעוזתה הופיעה עם הופעותיה המלוטשות הערב, והזכירו את המהירות והקלות של סקרלט ג'והנסון ואמה סטון לפניה. SNL . האם טיילור-ג'וי תהפוך למארחת חוזרת קבועה? אני מקווה בהחלט. האם היא גם תסיים להתחתן עם SNL סוֹפֵר? אין תגובה. חזרה למונולוג שלה, שכלל הפניה לגמביט במסגרתה תקרת הסטודיו הניחה את פניו של חבר יצוק על חלקי השחמט והחליפה את ריבועי הלוח בכרטיסי רמז. אין מה לדאוג כאן! בונוס: טיילור-ג'וי העבירה את שורות הסיום שלה בספרדית!

המערכון הראשון של הלילה הוכיח למעשה כמה לא ידענו בשנת 1998, עם מחווה לתקופה ההיא כיכרות הוליווד בו התינוק ספייס של טיילור-ג'וי היה הסלב ​​היחיד שלא צונזר על ידי הדורות הבאים המוסריים. גם פרשנות לתרבות ביטול? מחיקת זיכרונות העברנו על ביל קוסבי (תומפסון), ג'ארד פוגל (מוני), מאט לאואר (אלכס מופט) ואפילו ג'ף דנהאם (מייקי דיי). אנו מתנצלים בפני מרי קייט ואשלי (קלואי פינמן והיידי גרדנר) על שהושיבו אותם ליד פוגל.

בנט כיכב כטום ברגרון בסרט כיכרות הוליווד סקיצה, כמו גם הסרט הקצר, תמונה עם אבא , שבו ניסיון הבדיחה שלו להביא רובה ציד לתמונת הנשף של בתו (גרדנר ואנדרו דיסמוקס) מסתיים במום עצמי. אפילו לא הרופא המיוחד של טיילור-ג'וי יכול היה להציל את המקרה הזה. ואז היה ה עושה אדם סקיצה, שלמעשה לקחה את הנחת היסוד המוכרת של בדיחה על כמה גופי גברים עוצבו בצורה גרועה, והגדירו את המערכון כסיפור מוצא בגן עדן. אם מעולם לא שמעת שום בדיחות כאלה, הרי שהמערכון הזה היה חדשות טובות עבורך.

אבל בשארית הלילה נמצא טיילור-ג'וי תומכת בכושר אחד או יותר מכוכבים פוטנציאליים שיעזבו SNL הקיץ הזה. הראיות לכך ביותר במודעה זו לאישה קלטית. חזקה ובריאנט שמרו על זה רופף לבעיטות נוספות.

בראיינט וטיילור-ג'וי עגנו שני מערכונים אחרים. הפאנל הזה ב- NYU עם צוות השחקנים של קומדיית טלוויזיה הרגיש כמו ביקורת ממוקדת על התקשורת וכמה רבים מאיתנו אולי מראיינים בצורה לא הוגנת SNL קומיקאים, נותנים שאלות סופטבול לבחור הלבן תוך התמקדות רק בגזע, באתניות, במין או במיניות של כולם? האם יש שאלות מהנות או פחות הרסניות? שאלה טובה, בואן.

סדרה המבוססת על סיפורים אמיתיים

בינתיים, חנות ההלבשה התחתונה, שקיבלה את שמות הרחובות שלה אחרי ניו יורק, אך סיפקה אווירה פיטסבורגית במיוחד, נראתה כמו משהו שבראיינט ו / או מקינון חבטו רבים מארח אורח לפני כן, רק בגלל השטות של זה.

עד כמה היה האורח המוזיקלי ליל נאס X רלוונטי?

ליל נאס איקס הוא צייטגייסט האמריקאי. אולי היית מרוכז בכמה רקדני הגיבוי שלו עשויים להתחכך בו או ללקק אותו, הזמר בן ה -22 בשם מונטרו היה מרוכז אך ורק במשך 40 השניות האחרונות על החור במכנסיו הקרועים בזמן ששר את השיר שנקרא לעצמו . אז הוא כנראה לא התכוון להחזיק את היד על המפשעה שלו להמשך ההופעה. אבל מה אם הוא לא היה? אולי בכל זאת הוא למד משהו מלני קרביץ.

טוב שהיה לו החלפת תחפושת לביצוע סאן יורדת.

ניו אנגליה פטריוטים זרם חי בחינם

איזה סקיצה נשתף: שיר חודש הגאווה

מבוסס על מי מכריז בפועל על SNL עזיבות, יתכן שנשתף המון מסיום הגמר של העונה. אבל שום דבר לא צועק ויראלי ממש כמו הסרט הקצר והקליפ הזה על גאווה, שמציע את טיילור-ג'וי וחברי ה- LGBTQ הגלויים של הצוות, שמראים בעיקר עד כמה הצלחתו של מקינון סללה את הדרך לבואן יאנג ובסופו של דבר פאנקי ג'ונסון לזרוח בדרכיהם. הסרטון כלל גם כמה דוקרנים על חשבונה של הקהילה הגאה, כמו גם זרם של סטרייטים שמתלבשים כאילו הם LGBTQ ומצטרפים למצעד שלהם. בנוסף, עוד ליל נאס X!

מי עצר לפי עדכון סוף השבוע?

האם זה שיר הברבורים של ג'וסט וצ'ה? אולי???? צ'ה, כרגיל, העביר בשבוע האחרון מסרים סותרים ברשתות החברתיות והמסורתיות. יוסט פתח את הקטע באומרו, זהו עדכון סוף השבוע האחרון שלנו, שאולי לא היה מתכוון לקרוא אותו יותר. ובכל זאת הבחירה במילה מרגישה מכוונת, מכיוון שכל בחירת מילה כל כך מכוונת ומוחלטת בקפידה על קלפי הרמז מדי שבוע. אז, לך תבין.

גם פיט דוידסון וגם ססילי סטרונג שלחו אותות די ברורים בלי לומר את המילים בפועל.

דוידסון השמיע ג'וסט באומרו שלא תדעו זאת מכיוון שחייכם מושלמים לפני שהתחילו לפרשנות על חודש המודעות לבריאות הנפש. הוא התבדח כיצד קיווה שפחות אנשים יזהו אותו עם מסכה, ללא הועיל בגלל עיניו. הוא כיף לאיידס והשווה זאת ל SNL , עדיין בסביבה אבל התעלמו במידה רבה מאז שנות ה -90, ואז זיכה את לורן מייקלס בזינגר ההוא. אבל הבועט הגיע כשהוא סגר ואמר לכולנו: זה היה כבוד להתבגר מולכם. יש בזה כמה הערות של סופיות, לא.

חזקה, חוזרת בפעם האחרונה כצעקת FOX News, ז'נין פירו, שרה את My Way, שקרוב יותר קרוב ככל שתוכל למצוא. היא גם זרקה הרבה יין לכיוונו של ג'וסט והתרחצה גם בו, במידה טובה. אלוהים אדירים, נעריך רק כמה חזק היה חזק SNL ברגע שהיא איננה, רובכם לא יהיו קשקשים?

באשר ליוסט וצ'ה? מי יודע. אבל הם סגרו את העונה בכך שהם עשו את הדבר היחיד שמביא להם, אם לא גם את הקהל, את הכי שמחה, והפתיעו זה את זה בבדיחות גזעניות וצלוות עבור השני להעביר בשידור חי בשידור. בכך שלא אמרו שזה העדכון האחרון שלהם, הם שמרו על הדלת לעוד סיבוב אחד אם הם ירצו בכך.

איך להזרים את משחק ה-NFL של הערב

עדכון מופרד לפרסומת עם כרטיס שקט במחווה ל צ'רלס גרודין , שאירח פרק מוזר להפליא במהלך עונה 3 (פרק 4) בו התנהג כאילו לא השתתף באף חזרות לפני כן. (זה ב- Peacock, אז אם יש לך את זה, אתה יכול ללחוץ על הקישור הזה.)

איזה סקיצה מילאה את חריץ 10 ל -1?

בשעה 12:56 במזרח, בנט שלח את וין דיזל F9 פרומו מהחודש שעבר על בתי קולנוע שנפתחו מחדש בכך שהכניס את דיזל לתיאטרון AMC ספציפי וגרם לתדהמה סביבו. זה לא מערכון סוף-לילה של חמש-לאחד עבור SNL , אבל אז שוב, כשיש לך את עיקר התוכנית שחוגגת את חברי צוות השחקנים הארוכים ביותר ב- SNL, אולי אתה צריך לתת לבנט עוד אחד? במהלך הלילות הטובים הבחנתי בבראיינט דוחף את בנט (עדיין בתחפושת דיזל) לעבר קדמת הבמה. שימו לב לכך כפי שתרצו.

מי היה ה- MVP של הפרק?

ברור שהלילה היה שייך ל בק בנט , איידי בראיינט , קייט מקינון ו ססילי סטרונג . בין אם חלקם או כולם, או אפילו חברי צוות נוספים יעזבו בקיץ הקרוב, נגלה די מהר. אבל הם בהחלט יצאו בחבטה!

שון ל 'מקארתי עובד בקצב הקומדיה בעיתון הדיגיטלי שלו, הקומיקס של הקומיקס ; לפני כן, לעיתונים ממשיים. מבוסס בניו יורק אבל ייסע לכל מקום בשביל הסקופ: גלידה או חדשות. הוא גם מצייץ @thecomicscomic ופודקאסטים פרקים של חצי שעה עם קומיקאים שחושפים סיפורי מקור: הקומיקס של הקומיקס מציג את הדברים האחרונים .

צפו בעונה 46, פרק 20 של סאטרדיי נייט לייב ביוטיוב