מקום הצילומים של 'החוטא' עונה 4 לא היה האי הנובר

איזה סרט לראות?
 

לאחר הפסקה ארוכה שנגרמה ממגפה, החוטא סוף סוף חוזר לעונה 4. הפעם, הבלש שפרש כעת הארי אמברוז (ביל פולמן) נוסע להאנובר איילנד, מיין, כדי להתאושש מהטראומה של מקרה עבר. עם זאת, כאשר מתרחשת טרגדיה בלתי צפויה שבה מעורבת בת למשפחה מקומית בולטת, הארי נמשך לחקירה שמגלה שהעיירה התיירותית המנומנמת הזו אינה בדיוק מה שהיא נראית.החוטא יש לו לוקיישן חדש העונה, אבל האם זה באמת צולם במיין? הנה מה שצריך לדעת על מקומות הצילומים של תוכנית USA Network.איפה היה החוטא מוּסרָט?

החוטא עונה 4 לא צולמה במיין. למעשה, היא אפילו לא צולמה בארצות הברית - בעוד שעונות קודמות צולמו בניו יורק ובדרום קרולינה, עונה 4 היא הראשונה שצולמה במחוז נובה סקוטיה בקנדה.

עיירות שונות ניצבו עבור האנובר, אבל מיקום הצילומים הראשי היה מחוז לוננבורג , אזור דיג שיושב על החוף הדרומי של נובה סקוטיה. במיוחד, החוטא צולם ב-Downtown Core של לוננבורג (אתר לאומי היסטורי של קנדה), כמו גם בחוף האברדס.

ערים אחרות לוננבורג גם תפס את האנובר בנקודות שונות, כולל צ'סטר, מפרץ מאהון וריברפורט. לוננבורג שימשה לאחרונה גם כמקום צילום לתוכניות כמו לוק ומפתח ו מִקְלָט .אז הנה לך! החוטא עונה 4 נוצרה בעזרת קצת עזרה מהשכנים שלנו מצפון.

החוטא עונה 4 משודרת בימי רביעי ב-22:00. ET/PT ברשת ארה'ב.איפה לצפות החוטא