סדרת Apple TV+ של נטלי פורטמן נסגרה לאחר שהמקומיים בבולטימור 'איימו לירות במישהו'

איזה סרט לראות?
 

הפקה פועלת נטלי פורטמן בקרוב Apple TV+ סִדרָה ליידי באגם נסגר ביום שישי לאחר שקיבל איום על הסט שלה בבולטימור. על פי לוס אנג'לס טיימס , המקומיים בעיר 'איימו לירות במישהו' על ליידי באגם סדרה אם הם לא הפסיקו לצלם.האנשים שמאחורי האיום - מתוארים בהצהרה של משטרת בולטימור כ'המקומיים', המתוארים על ידי באנר של בולטימור בתור 'סוחרי סמים' - איים על מפיקים וניסה לסחוט כסף מההפקה. הם אמרו שהם יחזרו להפקה ו'יירו במישהו' אם הצילומים יימשכו בבלוק 200 של פארק אווניו, לפי ל.א טיימס .אם המפיקים ישלמו למקומיים 50,000 דולר, הם אמרו שהם 'יאפשרו לייצור להמשיך', לפי הדו'ח שהגיע לידי פִּי .

צ'אקיה פני, דוברת מטעם בולטימור PD, אמרה לרשת כי המפיקים משביתים את הייצור 'כדי לטעות בזהירות', והוסיפה כי ליידי באגם הצוות בחר 'לשנות את מועד הצילומים לאחר שמצאו מקום אחר'.

ליידי באגם מבוסס על הרומן בעל אותו השם מאת לורה ליפמן. דיוויד סיימון, הכבל היוצר ובעלה של ליפמן, הגיב לציוץ מ-CBS בולטימור שדיווח על תקרית שישי על ידי שיתוף הניסיון שלו בצילומי סדרה בעיר מרילנד.'לא ההפקה שלי. לא יודע את כל הפרטים. אבל צילמנו 200 שעות טלוויזיה במשך שני עשורים. מסר היכן ירינו', כתב. 'תמיד כמה קולות רעש; תמיד אנשים בצוות - מיקומים, אבטחה, BPD - מאומנים להגיב בתקיפות אך בכבוד. בולטימור היא אנשים טובים'.

פורטמן מככבת ליידי באגם והוא מפיק בפועל בסדרה, העוקבת אחר עקרת הבית שהפכה לעיתונאית מאדי שוורץ (פורטמן), שיוצאת לפתור את רצח אם ופעילה בבולטימור של שנות ה-60. גם הסדרה מככבת הגמביט של המלכה השחקנית מוזס אינגרם, פלוס מייק אפס ונואה ג'ופה.