רוברט דה נירו גורר את 'הייאוש' של רודי ג'וליאני כעורך הדין האישי של טראמפ

איזה סרט לראות?
 

מבקר טראמפ הלוהט רוברט דה נירו מצא יעד חדש. יום שישי בבוקר ב הנוף , דה נירו גרר את רודי ג'וליאני, עורך דינו האישי של טראמפ, על שהשמיע אתמול טענות מופרכות על הונאת בחירות במסיבת עיתונאים מטורפת. ה גודפלות כוכב התעקש שזה עצוב שג'וליאני עבר מלהעמיד לדין את המאפיה הניו יורקית לייצוג של משפחת אספסוף, מכיוון שראש העיר לשעבר יכול היה לעבור בדרך אחרת. היה לו כל כך הרבה כבוד ואנשים היו שוכרים אותו ורוצים להעסיק אותו, והוא הולך בדרך אחרת, אמר דה נירו. זה פשוט אגוזים.דה נירו פתח את שלו נוף הראיון לשטיק הטראמפ הרגיל שלו - בחירתו המחודשת של טראמפ תהיה סוף המדינה הזו, נקודה, אמר השחקן - אך הוא הביא חומר חדש בזכות שאלה של סאני הוסטין. רציתי לשאול אותך על ג'וליאני, אמר המארח המשותף והאנליסט המשפטי של ABC. רודי ג'וליאני עדיין מנסה להילחם בתוצאות בבית המשפט בטענות מגוחכות. אתמול, הוא מְצוּטָט בן דודי ויני במסיבת עיתונאים. מוקדם יותר השבוע הוא טען ש'מאפיה 'של הדמוקרטים זינקה את הקולות עבור ביידן. זאת אומרת, ג'וליאני נהג להעמיד לדין את הבוסים האמיתיים של ההמון בשנות ה -80 בבית המשפט הפדרלי! מה קרה לו?!אני יודע, אני יודע, השיב דה נירו והוסיף כי ג'וליאני החל את הקריירה שלו בהעמדתו לדין [חמש המשפחות הגדולות של ההמון] על פי חוק RICO, וכעת הוא עושה את הצעת משפחת טראמפ. זה מטורף! אני לא יודע מה עלה בגורלו. אני מרגיש רע כלפיו.

כאשר הוסטין שאל מדוע ג'וליאני ימשיך לתמוך בטראמפ, אמר דה נירו כי יתכן שהוא עושה זאת למען תשומת הלב או אולי אפילו הייאוש והרגשה שזו הדרך היחידה. הוסיף את השחקן, אני לא יכול להבין כי קל באותה מידה לומר, 'תראה, אני לא יכול לקנות את זה. אני לא יכול להסתדר עם זה. זה נגמר. אני בחוץ.'

כמובן שנראה כי רודי ג'וליאני לא מקשיב לרוברט דה נירו. לכל הפחות, אולי הוא יכול היה לעקוב אחר עצות טיפוח השיער של דה נירו ולתת לאפורים להיכנס באופן טבעי?צפו בשיפוד של רוברט דה נירו, רודי ג'וליאני, בקליפ שלמעלה.

לאן להזרים הנוף