וִידֵאוֹ

משחק האולסטאר ב-NBA 2022 שידור חי: זמן, ערוץ, איפה לצפות במשחק האולסטאר של ה-NBA לשנת 2022

איזה סרט לראות?
 

בשידור חי מ- Rocket Mortgage FieldHouse בקליבלנד, משחק האולסטאר 2022 ב-NBA ישודר הלילה ב-TNT וב-TBS!

שחקני הכדורסל הטובים בעולם מתנגשים במשחק האולסטאר ב-NBA 2022. אם למדנו דבר אחד ממשחקי האולסטאר בעבר, זה שהמשחק הערב יכלול דבר אחד: הגנה. צוחק. קבוצת לברון מנוהלת על ידי ג'יאניס אנטטוקוונמפו, סטף קארי, דמאר דרוזן, ניקולה יוקיץ', לוקה דונצ'יץ' וכריס פול, בעוד שצוות דוראנט (KG למרבה הצער פצוע ולא ישחק) כולל את ג'ואל אמביד, ג'ה מוראנט, דווין בוקר, ו כוכבי העל הצעירים המלהיבים LaMelo Ball ו-Ja Morant. התחזית שלנו? צוות לברון מביס את צוות דוראנט ב-512-511 קלאסי.משעת ההתחלה ועד למידע על סטרימינג בשידור חי, הנה איך להזרים את משחק האולסטאר 2022 בשידור חי באינטרנט.באיזו שעה מתקיים משחק הכוכבים ב-NBA הערב?

משחק האולסטאר 2022 ב-NBA מתחיל הלילה (20 בפברואר) בשעה 20:00. ET על TNT ו-TBS.

היכן לצפות במשחק ה-NBA ALL-STAR 2022:

אם יש לך התחברות חוקית בכבלים, תוכל לצפות במשחק האולסטאר של NBA בשידור חי באמצעות שידור חי של TNT או TBS ב- אתר TNT , אתר TBS , אפליקציית TBS , או צפה באפליקציית TNT .אפשרויות ה-NBA ALL-STAR GAME 2022 בשידור חי:

אתה יכול גם למצוא שידור חי של TNT עם מנוי פעיל ל YouTube TV , Sling TV , Hulu + טלוויזיה בשידור חי , או DIRECTV STREAM . כל פלטפורמות הסטרימינג שהוזכרו לעיל מציעות שידור חי של TNT. YouTube TV מציע ניסיון חינם למנויים זכאים.

האם אני יכול לראות את משחק ה-NBA ALL-STAR לשנת 2022 בשידור חי ב-HULU?

אתה לא יכול לצפות במשחק אולסטאר של NBA ב-Hulu עם מנוי מסורתי, אבל אתה יכול להזרים את האירוע בשידור חי באמצעות מנוי פעיל ל-Hulu + Live TV, המציעה זרם חי של TNT. למרבה הצער, Hulu כבר לא מציעה גרסת ניסיון בחינם.צילום: Getty Images

סגל משחקי ה-NBA ALL-STAR 2022:

צוות דוראנט: ג'ואל אמביד, ג'ה מורנט, ג'ייסון טאטום, אנדרו וויגינס, טריי יאנג, לה-מלו בול, דווין בוקר, רודי גוברט, זאק לאווין, כריס מידלטון, דז'ונטה מאריי, קארל-אנטוני טאון, דריימונד גרין (פצוע)

צוות לברון: ג'יאניס אנטטוקוונמפו, סטיבן קארי, דמאר דרוזן, ניקולה ג'וקיץ', ג'ארט אלן, ג'ימי באטלר, לוקה דונצ'יץ', דריוס גרלנד, ג'יימס הארדן (פצוע), דונובן מיטשל, כריס פול, פרד ואן-וליט

צפו במשחק האולסטאר של ה-NBA ב-Hulu + טלוויזיה בשידור חי