אַחֵר

הקמיע של מייקל ג'ורדן ב'Space Jam: A New Legacy' הוא אכזבה מצחיקה

איזה סרט לראות?
 

כן, מייקל ג'ורדן נכנס Space Jam 2 , אבל לא, זה לא כוכב NBA לשעבר וכוכב שנות ה-96 Space Jam הסרט, שלו אווירה, מייקל ג'פרי ג'ורדן. במקום זאת, זה מייקל בי ג'ורדן, השחקן המתוק שידוע בתפקידיו ב פנתר שחור, קריד , ו אורות של שישי בלילה . ובזמן שאתה אולי מחכה לכניסה האמיתית של מייקל ג'ורדן Space Jam: A New Legacy לבוא אחרי הבדיחה הקטנה הזו, למרבה הצער, תצטרך להמשיך לחכות: מייקל ג'ורדן הכדורסלן לא נמצא Space Jam 2.

עם זאת, הקאמו של מייקל בי ג'ורדן הוא למעשה די מצחיק. הנה איך זה יורד: זה מחצית במשחק הכדורסל מול דון צ'ידל, ולברון ג'יימס ו-Tune Squad ירדו באלף נקודות בערך. זה מבאס לא רק בגלל שלברון ג'יימס שונא להפסיד, אלא בגלל שאם הוא לא ינצח את המשחק הזה, הוא יהיה תקוע בפסוקית השרת של האחים וורנר לנצח. וגם משפחתו, חבריו ומעריציו כולם יהיו תקועים שם. וגם הלוני טונס יימחקו לנצח. בלי לחץ!לברון והלחנים מדוכאים, אבל סילבסטר החתול מבטיח שיש לו נס בשרוול - הוא מצא את מייקל ג'ורדן בקהל! לברון נדלק, תקווה בעיניו. מוזיקת ​​שיר הנושא האיקונית של ג'ורדן גועשת. מכונת העשן מערפלת את החדר. ה-Tunes כולם צופים בשקיקה בנעלי נייק המוכרות כל כך צועדות קדימה וחושפות... מייקל בי ג'ורדן מ אורות של שישי בלילה , עומד לא בגובה 6 רגל 6 אינץ', אלא 6 רגל עלוב אפילו.קדימה, בנאדם, לועג ללברון. זה מייקל בי ג'ורדן! השחקן?

עברו 25 שנים, אומר סילבסטר בביישנות. חשבתי שהוא הזדקן בחן!צילום: HBO Max

מייקל בי ג'ורדן מנסה להציל את הרגע המביך על ידי טיפול בנבחרת המנגינות בקלאסיקה אורות של שישי בלילה נאום משאבה: עיניים ברורות, לב מלא, לא יכול לאבד, אתה שומע אותי!אבל אין לו בדיוק את אותו קסם כמו מאמנו לשעבר על המסך, המאמן טיילור, כי לברון חותך אותו בתנועת חיתוך על צווארו. עם זה, ג'ורדן יוצא, ובכך מסתיים הצילומים של מייקל ג'ורדן Space Jam 2 . אם אתה מחזיק מעמד עבור א Space Jam 2 סצנה שלאחר הקרדיטים עם His Airness, אל תבזבזו את זמנכם - כל מה שתמצאו זה אודיו של Porky Pig שאומר, זה הכל, אנשים!

האם מייקל ג'ורדן נמצא SPACE JAM 2 ?

לא. כנראה, Space Jam: A New Legacy אפילו לא רדף אחרי קמיע עם ה-OG מייקל ג'ורדן, על פי ראיון עם המפיק Sev Ohanian. אוחניאן סיפר בידור הערב , כלומר, ל-M.J. יש מורשת משלו עם הסרט הזה. זה תמיד היה רק ​​אהבה בינו לבין הסרט הזה.

באותו ראיון, אמר הבמאי מלקולם ד' לי, דיברתי עם מייקל ג'ורדן אבל לא על זה.

ייתכן שג'ורדן סגר את השיחה הזו עוד לפני שהיא התחילה. אבל אוחניאן אמר שהוא נפעם מהקאמו של מייקל ג'ורדן שהם הצליחו להשיג. תראה, אם יהיה לך מייקל ג'ורדן בסרט שלך, אתה תרצה את מייקל א' ג'ורדן, נכון? ה ג'ורדן, הוא אמר. אבל אם יש לך את ההזדמנות לקבל את הבדיחה המדהימה הזו שעוד 25 שנים בהתהוות, איך יכולת שלא? זה היה התוספת המושלמת והמטומטמת ביותר לסרט, ולמען האמת, אני פשוט לא יכול לחכות להיות בתיאטרון ולראות את הקהל חווה אותו בשידור חי.

הוא המשיך, זו דרך מדהימה לשחק הומאז' ל-M.J [ולוודא שהקהל יודע כמה הוא חשוב לנו ולסרט הזה ולדמויות האלה.

נו טוב. אולי אם.ג'יי יקבלו עוד זריקה על קמיע אם אי פעם יצליחו Space Jam 3 .

שעון Space Jam: A New Legacy ב-HBO Max

בכורה העונה של ילוסטון