אַחֵר

'אהבה, סיימון' ו'13 סיבות מדוע 'נותנים לשחקנים קווירים פלטפורמה בשנת 2018

איזה סרט לראות?
 

זה היה מעיין פנומנלי עבור שחקנים הומוסקסואליים בבידור פופולרי, ואחד הדברים הטובים ביותר בו הוא כמה שזה פחות מדהים עכשיו ממה שהיה לפני עשור. בשניים מהנכסים הגדולים ביותר במיקוד העשרה בשנה, ייצוג קווירי היה זרם יציב, לא ה סיפור, אך מרכיב מכריע לכל מי ששומת לב. שהגל הזה שהתגלגל בשקט יחסית יכול היה להרגיש כמו אחורה, אבל זה בעיקר מרגיש כמו צעדים מזדמנים ובטוחים קדימה. שזה קרה בערך באותו זמן שתשומת הלב של אמריקה התמקדה באתלט האולימפי אדם ריפון היא רק עוד סיבה לחגוג.

אבל בעוד שחקנים אלה מצאו את מקומם בסרטים כמו אהבה, סיימון ותוכניות טלוויזיה כמו 13 סיבות מדוע בלי המון תרועה, מגיע להם למעשה יותר מאשר רק קבלת פנים מזדמנת. לפחות מגיע להם דוכן גבוה יותר מהשחקנים הגברים הסטרייטיים שזכו לשחק את התפקידים הראשיים. שום דבר נגד אהבה, סיימון ניק רובינסון, שעושה עבודה נהדרת במרכז הסרט כתלמיד תיכון שנאבק לצאת תוך שמירה על מערכת יחסים חשאית מקוונת עם ילד לא ידוע בבית הספר שלו. אבל לרובינסון ישנה איכות בלתי נמנעת של כל ילד שהופכת אותו לנער הפוסטר המושלם לקומדיה אמריקאית רגילה ועם זאת לא ממש מתאימה לקהל הומו. לכן זה היה כל כך מוזמן לראות שכוכביו של רובינסון - החבר'ה שמגלמים את המחזרים הפוטנציאליים של סיימון, למעשה - מגלמים שחקנים מוזרים.דלג על כמה פסקאות והימנע מהסרטון אם ברצונך להישאר בטוח אהבה, סיימון ספוילריםהזרקור הגדול ביותר להאיר על אהבה, סיימון שחקנים ראויים שיאירו אותם על קיינן לונסדייל. השחקן האוסטרלי הידוע בעיקר בזכות משחק קיד פלאש בטלוויזיה ההבזק ו אגדות המחר מגלם את בראם גרינפלד, חובב העוגיות החתיך ומשחק הכדורגל, הבחור הראשון שסימון חושד שהוא כחול, הקראש שלו באינטרנט. מסתבר, שמעון צדק, אבל אנחנו מקבלים סרט שלם של הרינגים אדומים לפני שנחזור לזה. לונסדייל - מי יצא בשנה שעברה בפוסט באינסטגרם - מנצל את התפקיד הקצר ביותר שלו, וקשה מאוד לא לרצות מיד להתחיל סרט המשך שמספר את כל הסיפור הזה מנקודת מבטו של בראם. הקשיבו לתגובת התיאטרון לנשיקה הגדולה של סיימון / בראם בסוף הסרט ותגידו לי שאתם לא נסחפים מהאפשרויות של לונסדייל לשחק לידים רומנטיים הומואים בשני העשורים הבאים של הקריירה שלו.

פוקס המאה העשריםאחד מאותם הרינגים האדומים של בלו ניגן על ידי ג'ואי פולארי. מנגן את לייל, שרת חמוד ומפלרטט מאוד בבית הוופל המקומי שנוצר כסוג של קומפוזיט מהספר עליו אהבה, סיימון מבוסס, פולארי מגביר את הקסם לכמה רמות גבוהות באופן מסוכן. קל לראות מדוע סיימון ירצה שהוא יהיה הבחור בשבילו. פולארי עשוי להיראות מוכר לכל מי שצפה בעונה השנייה של ABC פשע אמריקאי . שם גילם פולארי ילד הומו אחר, אם כי ילד בעייתי באמת; ההופעה שלו הייתה גילוי, ולמרות שהוא לא יצא רשמית בעיתונות עד הוא עשה את אהבה, סיימון סיבובים באביב הזה , זו לא הייתה הפתעה בהתחשב באינטליגנציה הרגשית שהוא הביא להופעותיו.

אהבה, סיימון אינו המקום היחיד הממוקד בבני נוער בו הגל החדש הזה של שחקנים צעירים וקווירים מביא לנוכחותו. של נטפליקס 13 סיבות מדוע לא שקטה על הרבה מהנושאים שלה, אבל הם הצליחו ליצור מקשים נמוכים ליצור את אחת התוכניות המוזרות ביותר שיש בטלוויזיה פשוט על ידי כתיבת ריבוי דמויות הומוסקסואליות - עם אישים מגוונים, חוויות ונאמנות, לא פחות - ו ליהוק מספר שחקנים הומוסקסואליים לשחק בתפקידים הומואים וסטרייטים. זו בהחלט לא התוכנית הראשונה שמתייחסת למיניות של בני נוער מוזרים, אבל היא אולי פשוט הכי נוחה בעור שלה.טומי דורפמן, המגלם את ריאן שייבר במגזין הספרותי 13 סיבות , הוא השחקן ההומוסקסואלי היחיד שמגלם דמות הומוסקסואלית בתוכנית, אבל השחקן בן ה -26 מביא מורכבות לדמות שאולי הייתה קוראת כמו כלבה חד ממדית בעמוד. ההתמוטטות שלו בסצינות בעונה השנייה גורמת לך לרצות להעמיק איתו.

ספוילרים ל 13 סיבות מדוע עונה 2 בקליפ שלמטה.

אולי המרשים ביותר בקאסט ההומוסקסואלי של התוכנית הוא ברנדון פלין, שמשחק את ג'סטין פולי בעייתי. פלין יצא - גם באמצעות פוסט באינסטגרם, השיטה המועדפת לשלוט בנרטיב משלך בשנת 2018 - לאחר שעונה 1 כבר ירדה, אם כי לא לפני שהאינטרנט והרשתות החברתיות נהפכו לשמועות עם שמועות מקסימות בלהט מרופדות לפיהן פלין וסרט המיילס הייזר (שמגלם את אלכס סטנדאל) יצאו. כמובן שתמונות פלרטטניות שפורסמו באינסטגרם לא בהכרח מתכוונות למה שהיו פעם. סביר להניח שכל דור עוקב יהיה נזיל יותר מהקודם, ולכן השאלות האלה שהוא-או-לא-הוא יתחילו להיות פחות ופחות. ובכל זאת, לכל מי שגדל לקרוא על שמועות על התבוננות על הסט לכל מופע מ בוורלי הילס, 90210 ל דוסון קריק ל רוזוול , זה מרגיש כמו פריצת דרך כשלעצמו להגיע לתוכניות טלוויזיה שבהן אנו יכולים לרכל כלאחר יד על מערכות יחסים הומוסקסואליות באותה צורה שאנחנו יכולים לגבי מערכות יחסים.

פוקס המאה העשרים

נציג מיילס הייזר הפיל את השמועות של רומנטיקה של ברנדון / מייל בשנה שעברה - ועכשיו פלין יוצא עם ההומוסקסואל הזוכה אוסקר, סם סמית ', אז עכשיו כולנו יכולים לכתוב את דמיוני הכמיהה שלנו בכל פעם שג'סטין ואלכס נמצאים בסצנה ביחד. אך למרות שלא הצהיר הצהרות פומביות בנוגע למיניותו בצורה כזו או אחרת, הייזר מרגיש גם הוא חלק עמוק מעידן קווירי חדש זה, ולו רק (בינתיים?) על ידי אוסמוזה. הייזר מופיע בשניהם 13 סיבות מדוע ו אהבה, סיימון , באחרונה מנגן את השלישי מבין תחומי האהבה האפשריים של סיימון. זה עוד תפקיד שמנצל את יכולתו של הייזר לשחק בני נוער רכים ורגישים שמימיהם הדוממים עמוקים. הוא הופיע גם כשופט אורח בתאריך מרוץ הדראג של RuPaul בשבוע שעבר, אז אם הוא לא באמת מוזר בחייו, הוא עושה עבודה נהדרת לחיות את החלק בפומבי.

לפעמים אנחנו טועים בדרישה לשלמות בתקשורת הגאה, ו אהבה, סיימון ו 13 סיבות מדוע נופלים משלמות בדרגות שונות ומסיבות שונות. אבל בעוד שהם עומדים כשניים מהקטעים הפופולאריים והגלויים יותר השנה של תרבות הפופ הממוקדת בבני נוער, הגיע הזמן לחגוג את מה ששווה לחגוג. והוליווד עתידית המאוכלסת על ידי קיינן לונסדיילס וברנדון פלינס וג'ואי פולאריס בעולם היא זוהר יותר ממה שהיה לנו אפילו לפני שנה-שנתיים.

לאן להזרים אהבה, סיימון

זרם 13 סיבות מדוע בנטפליקס