אַחֵר

'לוקי': 10 שאלות בוערות שעל הגמר צריך לענות

איזה סרט לראות?
 

אה, רציתם טוויסט? קדימה, לוקי עונה 1, בואו נתבלבל ! כולנו חשבנו WandaVision היה הרבה לטפל בו, אבל אוי כמה תמימים היינו בינואר. לוקי הופיע והופיע מדי שבוע עם הרבה טוויסטים ורגעים מוזרים. כאילו, כולנו עכשיו אובססיביים לגבי א תנין חובש קסדת לוקי - וזה הגיוני לחלוטין בהתחשב בכל דבר אחר שראינו בתוכנית הזו!

אז עכשיו, כשהגמר רחוק ימים ספורים מלהקסים אותנו, אנחנו צריכים לעשות חשבון נפש של מה שאנחנו יודעים ומה לא. האמת היא שאנחנו כן יודעים לא מעט - אבל כל מה שלמדנו רק, אה, גרם לנו לשאול עוד שאלות. מה זה של לוקי endgame ועל אילו שאלות הוא צריך לענות כדי שנוכל פשוט להירגע?הנה 10 שאלות בוערות לוקי חייב לענות בפרק הסיום.1

מי יצר את ה-TVA?

לוקי-שומר-זמן-1

צילום: דיסני+/מארוול

צפה בסאות' פארק בשידור חי

השאלה הזו היא הכל-והכל, בערך כמו ששומרי הזמן היו לפני שהתוכנית גילתה שאין דבר כזה לטאות חלל כל-יכולות! ההצגה כולה נבנתה סביב התנשאות שיש ציר זמן קדוש אחד ושה-TVA מחזיקה את הכל ביחד, חותמת קווי זמן בהוראת כוח עליון. הייתה משמעות ותכלית לכל הטירוף - ועכשיו יש רק שִׁגָעוֹן . אז מי הוא אמן הבובות, האדם שמאחורי הווילון? זה צריך להיות מישהו חזק מספיק כדי ליצור ארגון עצום של גרסאות שנמחקו במוח, ומישהו שרוצה למגר קווי זמן שלמים - אז איך זה יכול להיות לֹא להיות קאנג הכובש? אנחנו צריכים תשובות!2

למה סילבי נקראת סילבי?

לוקי-סופי-די-מרטינו

צילום: דיסני+

בקצה השני של הספקטרום נמצאת השאלה הקטנה הזו: למה סילבי? ברור שאנחנו יודעים למה הדמות נקראת סילבי IRL. סופיה די מרטינו משחקת עיבוד משוחרר של הנבל האסגרדית Enchantress, תואר של שתי דמויות בקומיקס - אחת בשם אמורה, ואחרת בשם סילבי לושטון. ה סופרים בחרה בסילבי - אבל למה בחרה סילבי לבחור בסילבי? האם זה רק שם מגניב, או שיש לו משמעות גדולה יותר? ואם סילבי של סילבי, אז זה אומר שיכול להיות שיש שם גם אמורה הקוסמת? גרסה של וריאנט? אוקיי, אולי השאלה הזו גדולה ממה שחשבנו...3

מה היה אירוע הקשר של סילבי?

קיילי-פלמינג-צעיר-סילבי-לוקי

צילום: דיסני+

ברגע פלאשבק קצר, היינו עדים לאירוע הקשר של לוקי הצעיר (עושה שובבות שייקרא בקרוב סילבי). חוליית Minutemen בראשות Ravonna נכנסה לאסגארד ולקחה את לוקי הצעירה והביאה אותה ל-TVA. אבל הטריקסטר הערמומי נמלט עם ה-TemPad של Ravonna ובילה את המאות הבאות (?) בהתחבא באפוקליפסות, בהמתנה לזמן המושלם להפיל את ה-TVA.

אבל למה ה-TVA הרס את זמן המשחק של לוקי? איזה אירוע קשר גרם להגעתם? מאירועי הקשר המעטים שראינו מתרחשים בסדרה, ה-Minutemen צריכים לקפוץ מיד לאחר האירוע כדי לגזום אותו לפני שהוא יהפוך לקבוע. אז זה אומר שסילבי הצעירה עשתה משהו כדי לגרום להסתעפות גדולה בציר הזמן תוך כדי רגיעה - או, מכיוון שאנו יודעים שה-TVA בנויה על שקרים, אולי כל העניין של אירוע הקשר הוא שקר אחר. האם ייתכן שסילבי נתפסה רק בגלל שמי שאחראי על ה-TVA רצה שהיא תצא מהתמונה...?

4

האם עובדי TVA ילמדו שהם וריאנטים?

לוקי-טבה-מוביוס

צילום: דיסני+

בשלב מסוים, סילבי הבינה שכל עובדי TVA הם וריאנטים. הֵם לְהֶאֱמִין הם יצורים אלמוות שנוצרו על ידי שומרי הזמן, אבל הם כן בֶּאֱמֶת רק אנשים רגילים שסטו מהדרך המיועדת. או אם כל ציר הזמן הקדוש הזה הוא גם שקר, אולי הם פשוט אנשים חסרי מזל שנחטפו על ידי מי שעומד מאחורי ה-TVA. אז עכשיו כשקומץ סוכני TVA - מוביוס ו-B-15 - יודעים את האמת, האם הם יצליחו להוציא את הבשורה לאור? וחשוב מכך, האם הם יוכלו לחזור לקווי הזמן הביתיים שלהם (אם יתכן שהם עדיין קיימים)?

5

מהי התוכנית הגדולה של Ravonna?

לוקי-4-רבונה

צילום: דיסני+

כל סדרת מארוול צריכה נבל מפתיע. יש את אגנס/אגתה, שרון קרטר, ועכשיו יש לנו את רבונה רנסליייר. אנחנו יודעים שהיא מרחיקה אנשים משומרי הזמן בכוונה ואין לה בעיה לגזום אנשים שעומדים בדרכה. היא גם מניפולטורית אמן - אבל לאיזה מטרה? האם ידעה רבונה את האמת על שומרי הזמן - ואם כן, מתי היא למדה אותה? יש גם את העניין של השטות העצומה שלה עם החילוץ של סילבי. רבונה נתנה לילד לברוח ממש לפני כולם - והיא עדיין קודמה? הָיָה יָכוֹל היא להיות אחראי על TVA? ומכיוון שאנחנו יודעים שראבונה היא החברה/האויבת של קאנג בקומיקס, האם היא אולי עושה את כל זה בשביל קאנג, עם קאנג, או כדי לעצבן את קאנג?

הסרטים הטובים ביותר לפי דרישה
6

האם קיד לוקי יהפוך לנוקם צעיר?

kid-loki-ep=5

צילום: דיסני+/מארוול

תוכניות דיסני+ של מארוול נבנו בצורה לא כל כך עדינה לקראת משהו נוקמים צעירים. WandaVision הציג גרסאות ילדים של Wiccan ו-Sped, בז וחייל חורף כללה את הופעת הבכורה של פטריוט, והיילי סטיינפלד משחקת את קייט בישופ הוקאיי . של לוקי התרומה להרכב הזה הוא קיד לוקי, אותו מגלם ג'ק ויל בחלק האחורי של העונה. קיד לוקי היה שחקן מרכזי בשנייה נוקמים צעירים סדרת קומיקס, וזה יהיה פרוע להציג את הדמות הזו ואז לא לכלול אותה בסרט או בתוכנית של הנוקמים הצעירים. ואם קיד לוקי ישרוד את הגמר של השבוע, זה נראה די סביר שנראה אותו שוב. אבל רָצוֹן הוא שורד את הגמר - והאם המוות בגמר באמת מונע ממנו לחזור כשיש מסע בזמן ורב-יקום מעורב?

7

איזה לוקי יבגוד בלוקי האחר?

לוקי-lamentis-run

צילום: דיסני+

קדימה, אתה יודע שזה הולך לקרות! הם לוקיס ! ברגע הנעימים שלהם מלב אל לב, סילבי שאלה את לוקי איך היא יכולה להיות בטוחה שהוא לא יבגוד בה. הוא הבטיח לה שימי הבוגד שלו תמו - אבל אז הוא לא שאל אותו דבר שֶׁלָה . אז לוקי התחייב לא לבגוד בסילביה, אבל סילבי לא הבטיחה כזו. ולמה היא שאלה אותו את זה, ולמה הוא לא שאל אותה את זה? והאם לוקי באמת כל כך מוכה שהוא באמת השתנה? והאם סילבי תבחר בלוקי אם זה יסתכם בו או הורס את מי שעומד מאחורי ה-TVA? יש לנו עסק עם שני אלים שאוהבים לשקר ושתי דמויות שדורשות טוויסטים בעלילה. זה הולך להיות מבולגן.

8

אה - האם לוקי וסילבי מתנשקים או מה?

loki-ep3-2

צילום: מארוול/דיסני+

דברים ללא ספק הולכים להיות מבולגנים בין השניים האלה, אבל האם הם גם יתנשקו? האהבה העצמית המתהווה של הלוקים היא שגרמה לאירוע קשר מרכזי, ובכך התריעה ל-TVA על נוכחותם בלמנטיס. וגם לוקי וגם סילבי הודו ברגשותיהם אחד כלפי השני (טוב, לפחות באותה ברורה כמו שדמויות יכולות בסיפורת ז'אנר). אז מה קורה? אם אנחנו הולכים לקבל בגידה (שסביר להניח שנקבל), האם היא תיחתם בנשיקה?

9

איך תיראה 'לוקי' עונה 2?

loki-ep-5

צילום: דיסני+/מארוול

צייד השדים עונה 2

בניגוד WandaVision ו בז וחייל חורף , לוקי לא הוכתרה על ידי מארוול כמיני סדרה. נשיא אולפני מארוול, קווין פייג', אמר שהוא פתוח לכל אחת מהתוכניות שיקבלו עונות מעקב, והכותב הראשי מייקל ולדרון רמז שיש עונה שנייה בתהליך. האם זה יכול להגיד את זה של לוקי הגמר יהיה פתוח יותר משאר התוכניות של מארוול? או שזה יכול להיגמר בצוק גדול? ואם הלוקים הורסים את ה-TVA, איך נראית עונה 2 של התוכנית הזו? האם זה עדיין כרוך במסע בזמן ו/או בקפיצת מימד? והכי חשוב: האם ימשיך לככב בו טום הידלסטון, או שסופיה די מרטינו יכולה לקחת על עצמה את התפקיד הראשי?

10

האם מוביוס ירכב סוף סוף על אופנוע ים?

loki-2-jet-ski

צילום: דיסני+

יש לנו מקרה של אופנוע ים של צ'כוב. אם אתה מציג את הפנטזיה האולטימטיבית של דמות לרכוב על אופנוע ים, אתה חייב בסופו של דבר להראות את האופנוע. אנחנו יודעים שזו המשאלה העיקרית של מוביוס, הדבר היחיד שהוא רוצה לעשות יותר מהכל. רָצוֹן לוקי לתת למוביוס את מה שהוא - וכל צופה רוצה? תן לנו את האופנוע!

זרם לוקי בדיסני+