לילי קולינס אומרת שאמילי קופר בת 22 באמילי בפריס

איזה סרט לראות?
 

שמע, כששחקן מאכלס תפקיד, רחוק מאיתנו לשפוט את השיטות שלהם או את סיפור הרקע שהם יוצרים כדי שהדמות הבדיונית שלהם תממש את התפקיד באופן מלא. אבל כש אמילי בפריז הכוכבת לילי קולינס הסבירה ב ווג בריטי שהיא חושבת שאמילי בת 22 ... ובכן, אנחנו חייבים לעצור אותה ממש שם.אמילי קופר היא מנהלת שיווק משיקגו שהבוס שלה אמור היה לעבור לפריס; אך במקום זאת, כאשר הבוסית האמורה (קייט וולש) מגלה שהיא בהריון, אמילי מקבלת את ההעברה במקום. אמילי היא מנהלת שיווק צעירה ומגוחכת עם רעיונות גדולים, העובדת ישירות עם לקוחות, מה שמעיד על בקיאות וניסיון. אבל קולינס, 31, מציע שאמילי די טרייה בלימודים. אולי זו השנה הראשונה שלה אחרי הלימודים. אני רוצה לומר שהיא כמו 22-איש. היה לה מספיק ניסיון בחברה שלה בשיקגו כדי לזכות בכבוד הבוס שלה.היא עוגיה חכמה וממש חדשנית - וזה לא הרודיאו הראשון שלה שעושה מה שהיא עושה, מוסיף קולינס. היא הלכה לבית הספר בשביל זה, והיא סיימה התמחות. עם זאת, היא לא האדם שטייל ​​במהלך הקולג '. היא הייתה ממש ממש מרוכזת בעבודותיה במערב התיכון, ואני לא חושב שהיא הייתה בחו'ל. בעיקרון, היא תמיד הייתה דג גדול בבריכה קטנה - ואז פתאום בפריז היא דג מחוץ למים.

משווקי מדיה חברתית ומשתמשים בכל מקום לקחו את קולינס למשימה על טענותיה כי אמילי בת 22, מה שלמעשה זו תהיה השנה הראשונה שלה בעבודה - וזה מאוד מאוד לא סביר שהיא תועבר לפריז בשלב זה ב הקריירה שלה. (לעזאזל, היא הָיָה יָכוֹל להיות מומחה שיווקי כמו שמשתמש אחד בטוויטר התבדח אבל ... זה לא סביר.) על פי אנשים ממשיים שמבלים את חייהם בעבודה ברשתות החברתיות, מסלול הקריירה של אמילי פשוט לא אפשרי בגיל 22. וחוץ מזה היא פשוט לא טובה בה עבודה!

תראה, אנחנו לא מתכוונים לגרור מופע שהיה בריחה מקסימה מהעולם האמיתי ובעצם הדרך היחידה בה אנו יכולים לראות את פריז. וכדי להיות הוגנים לחלוטין, האשמה בפערים האלה בדמותה של אמילי לא מוטלת על קולינס. משתמש אחר בטוויטר אמר את זה הכי טוב:

זרם אמילי בפריז בנטפליקס.