אנימה

להזרים את זה או לדלג על זה: 'Kakegurui Twin' ב-Netlfix, A Stylish, Adrenaline Rush of a Prequel

איזה סרט לראות?
 

Kakegurui הוא אחד המסוגננים והמרתקים ביותר אנימה הסדרה שנטפליקס חשבה אי פעם להטביע את שמה. זה מתרחש באקדמיה הפרטית Hyakkaou, בית ספר שבו הימורים זה הכל. תלמידים חיים ומתים מיכולת ההימורים שלהם, ומתקדמים במהלך החיים לפי כמה הם מנצחים במשחקים שהם משחקים או כמה הם חייבים. בסופו של דבר הפסד במשחק עם הימור גבוה מספיק, ואתה מהמר את כל חייך, הופך ל'חיית בית', לא יותר טוב מחיה. ישנן שתי עונות של הסיפור הראשי כרגע, כאשר Kakegurui Twin מרחיב את הנרטיב בצורה משמעותית. וזה עושה זאת עם הרבה סטייל ופלא.

KAKEGURUI תאומים : להזרים את זה או לדלג על זה?

יריית פתיחה: אנו רואים צילומים חיצוניים ופנימיים של האקדמיה הפרטית Hyakkao כשהגיבורה צוזורה הנאטמארי מובילה אותנו דרך הכללים של איך לעשות את זה בבית הספר הזה, שבו הימורים הם הדרך היחידה שלך לעשות משהו מעצמך. הקריינות שלה משובצת בגרסה מצוירת שלה כשהיא מסבירה את שיטת 'מחיית הבית' למי שמפסיד כסף וחייב חובות באקדמיה.התמצית: שתי העונות הראשונות של Kakegurui בנטפליקס הם נסיעה פרועה ופנטסטית. קאקגורי טווין זה יותר מאותו דבר, ואלה חדשות נהדרות. זהו קדם לשתי הסדרות הללו, מציג את הגיבורה הרגילה והגיבורה מרי סאוטומה (קירה בקלנד) וכיצד היא עשתה את דרכה לאקדמיה מלכתחילה. אנחנו גם פוגשים דמות חדשה, צוזורה הנאטמרי (נטלי רוז), שרואה בסאוטומה משהו כמו 'נסיך'.סאוטומה חדשה באקדמיה ואינה מכירה את דרכה, והיא גם לא מבינה מדוע היא לא מתיידדת, למרות יופיה, אדיבותה ועד כמה היא התמודדה עם אתגרי ההימורים שלה. הנאטמארי מאוהב בה, ומלווה לסאוטומה כסף כדי להתמודד עם כל הבאים בעולם ההימורים. היא באה ממשפחה עשירה, אבל נשארת בסטטוס 'חיית בית' למרות המזומנים הנוספים שלה.

הזוג הוא אאוטסיידר ב-Hyakkaou, וסאוטום רוצה במיוחד להשתלט כדי להרוויח כוח בבית הספר המוזר הזה. ביחד, Saotome והאנטמרי יפעלו כדי לגרום לאחרים לכבד אותם, לא משנה מה יידרש. והאנטמרי מקווה לקשר רומנטי בין השניים - מה שהופך את סאוטומה לבחורה שהיא חיפשה כל הזמן הזה. כמובן, שום דבר מזה לא יהיה פשוט. לא כשכולם בוגדים ודואגים לעצמם. זו הולכת להיות דרך ארוכה.אילו תוכניות זה יזכיר לך? מאז קאקגורי טווין היא סדרת קדם ל Kakegurui , הצפייה הבאה שלך צריכה להיות הסדרה הראשית, במיוחד אם לא ראית אותה. אחרת, אתה עלול למצוא את עצמך נזכר בסדרות כמו מצעד המוות אוֹ יומן העתיד , גם סדרות שבהן יש הימורים משמעותיים וטונות של תכנון מעורבים וגם כאלה שמרמות כדי להתקדם.

ילוסטון עונה 2 זורמת

התפיסה שלנו: קאקגורי טווין מורכב מכל מה שאנחנו אוהבים בעונות המרכזיות. למרות שהוא משנה את נקודת המבט ל-Deuteragonist Mary Saotome, הוא מספק את ההומור האפל, המחויבויות המטרידות להימורים, והקומפולסיות שיש לכל אחד באקדמיית Hyakkaou להדליק ועושה זאת עם אנימציה ומשחק קול מעולים.זה בלתי אפשרי לנסות לשחק ישר וצר בבית הספר הזה. כולם ממולחים, כולם בוגדים, והמשחקים שאנשים מהמרים בהם הם לפעמים שטויות על גבול. אבל תמיד יש הסברים, ואפילו ההסברים המוזרים הגיוניים כשאתה יושב וחושב על זה.

ההבעות האכזריות והמבעיתות שמגיעות על פניהם של התלמידים כשהם מודאגים, כועסים או בוגדים הם שאין שני להם, והסיבה היחידה לצפות בהם קאקגורי טווין . אחרת, זה טיול שלם שמגיע עם רומנטיקה, דרמה, מסתורין ומרכיבי חיים. ואם אתה אוהב פוקר, משחקי קוביות, משחקי קלפים או הימורים בהימורים גבוהים, תרגיש כאן בבית.

מין ועור: אין עור בפרק הראשון, אבל יש נימה מינית כבדה כשזה מגיע לחיית הבית של Juraku Mikura Sado (Suzie Yeung). ברור שהשניים מעורבים במערכת יחסים סאדו-מזוכיסטית, אפילו מעבר לזה של מה שמתרחש באקדמיה הפרטית Hyakkaou. יש סצנות קצרות שבהן מיקורה מתפתל בהנאה ומפנטזת על לנשק ו/או ללקק את רגליו העטויות בגרביים של ג'וראקו, למשל.

יריית פרידה: כשהאנטמרי לוקח את ידה של סאוטומה ומחזיק אותה קרוב אליה. הם מציצים זה בעיני זה בזמן שהנתמרי חושבת על מידת המזל שלה: היא מצאה את 'הנסיך' שלה, או לפחות כך היא חושבת, וברור שעתידה נראה מזהיר. הזוג הולך לחבור ולעשות מעצמם משהו באקדמיה, ואולי אפילו להתאהב.

כוכב ישן: אמבר לי קונורס מצמררת לפעמים בתור סאצ'יקו ג'וראקו הסדיסט. היא מתוקה כמו דבש כשהיא רוצה להיות, עם סקסיות דרמטית בקולה, אבל חסרת לב לגמרי ברגע הבא. היא מעניקה לג'וראקו אישיות משכנעת שמושלמת לחלוטין לדמות. בגלל זה, התאהבתי מיידית בג'וראקו, למרות כמה היא יכולה להיות אכזרית בצורה מפחידה כלפי אלה שהיא מחליטה שהיא רוצה בשליטתה.

קו הטייסים ביותר: 'היא ילדת החלומות שלי! אני לא יודע מאיפה היא באה, אבל אני יודע שהיא רכבה על סוס לבן כדי לתת לי את ידה האבירותית! אני חושב שמצאתי את הנסיך שלי!' Tsuzura Hanatemari נפלה עמוקות עבור מרי סאוטומה עוד לפני שהפרק הסתיים. אנחנו לא רואים את Hanatemari באף אחת מהעונה של Kakegurui, אז זה מכין את הבמה: מה קורה לה לאורך Kakegurui Twin?

הקריאה שלנו: שידור זה. קאקגורי טווין הוא מונפש להפליא, הרחבה משכנעת של הראשי Kakegurui סדרה שצובעת באיזה הקשר נחוץ עבור מעריצים שצפו בשתי העונות הראשונות. זה אולי לא כולל את האהובים על הסדרה Yumeko Jabami, שד ההימורים האמיתי, אבל קאקגורי טווין הוא פרץ אדרנלין משלו שאמור לקוות לשטוף את כולנו עד שתתחיל עוד עונה. האנימציה של MAPPA נשארת מעצרת חזותית, צוות המדובבים האנגלי כמעט מושלם, ויש כאן יותר דרמה מאשר ב-LBC. אל תהמר את הזמן שלך מחוץ למקום אחר. הקפד לצפות קאקגורי טווין .

שניצח במשחק כדורגל ביום חמישי בערב

בריטני וינסנט מכסה משחקי וידאו וטכנולוגיה כבר למעלה מעשור עבור פרסומים כמו G4, Popular Science, Playboy, Variety, IGN, GamesRadar, Polygon, Kotaku, Maxim, GameSpot ועוד. כשהיא לא כותבת או משחקת, היא אוספת קונסולות רטרו וטכנולוגיה. עקבו אחריה בטוויטר: @MolotovCupcake .