להזרים את זה או לדלג על זה: 'השוטר שלי' בווידאו פריים של אמזון, דרמה של מודלין שנותנת להארי סטיילס פלטפורמה מתנודדת לתפקידו הראשי הראשון

איזה סרט לראות?
 

הארי סטיילס נהנה מהתפקיד הראשי הראשון שלו ב השוטר שלי (מעתה והלאה סרטון אמזון פריים ), דרמה תקופתית שבוחנת את יכולתו השחקנית. מבוסס על הרומן של בת'ן רוברטס משנת 2012 , הסרט הועיב מעט על ידי פרסומים בצהובונים סביב סרטו הקודם, אל תדאגי יקירי , בסיוע ה-S.O הנוכחי שלו. אוליביה ווילד - למרות שבעלי פילוסופיית כל-פרסום-זה-טוב-פרסום יטענו שהיא שמה זרקור קצת יותר בהיר על רומנטיקה קווירית בריטית שאחרת הייתה עפה בשקט מתחת לרדאר. כך או כך, הנטל הקריטי הוא על המעבר של סטיילס מכוכב פופ לשחקן רציני, אז השאלה היא, האם הוא יכול לגלם באופן משכנע שוטר נשוי עם מאהב הומו סודי?השוטר שלי : להזרים את זה או לדלג על זה?

התמצית: הסרט נפתח בשנות ה-90. הגעתו של פטריק האזלווד (רופרט אוורט כמעט בלתי מזוהה) על ידי טנדר להובלת חולים לביתם של טום (לינוס רואצ'י) ומריון (ג'ינה מקי) על שפת הים היא סלע מחלוקת בין הזוג הנשוי. מריון הקימה מיטת בית חולים מתכווננת עבור פטריק, אשר משותק חלקית משבץ מוחי. המטפל נותן לה את הירידה בתרופות של פטריק, ומזהיר אותה לא להיכנע כשהוא מבקש סיגריה. טום לא ידבר עם פטריק, וכועס על כך שהאיש אפילו בבית שלו. מה נותן?כולם היו הרבה יותר מאושרים לפני 30 שנה. או שהם היו? הם בהחלט היו תמימים יותר. זה סוף שנות ה-50 עכשיו. מריון (אמה קורין) וטום (סטיילס) נפגשים על החוף, שם הוא לובש סוודר כמו אנגלי טוב וראוי. הוא מסכים לתת לה שיעורי שחייה, והיא לוקחת אותו לספרייה כדי להרחיב את אופקיו הספרותיים. הוא שוטר והיא מורה והם פוגעים בזה יפה. הוא מציע דייט במוזיאון לאמנות - טום פגש את האוצר בזירת תאונה קלה, אז הם יזכו לסיור אישי. האוצר הזה הוא פטריק (דיוויד דוסון), ג'נטלמן מתוחכם וקורא היטב שיש לו כל כך הרבה במשותף עם מריון, אבל היא מאוהבת בטום, וזהו.

למרות שזה כמובן לא רק זה. משהו היה חייב לקרות אז, אחרת פטריק לא היה תוקע טריז בין טום ומריון בגיל הפנסיה. אנחנו קופצים בין שני צירי הזמן כשהדינמיקה בין שלוש הדמויות נכנסת לפוקוס: בשנות ה-50, טום מצטלם כדי שפטריק יצייר אותו (אולי כמו אחד מאנשיו הצרפתים), ובסופו של דבר הם נופלים יחד למיטה; מריון נשארת בחושך גם כשפטריק מכוסה לה ולטום בחתונה שלהם; אנחנו רואים סקס עם מריון וסקס עם פטריק, ואין ספק שהאחרון מספק יותר עבור טום. בשנות ה-90, מריון מוצאת את יומניו הישנים של פטריק מאז וקוראת אותם, ואני מציעה לך להמשיך ולצפות בסרט לפני שתשפוט את חוסר הצדק שלה לכאורה; טום ממשיך להיות מסוגר ומעצבן בשקט. איך עבר השורה הזאת בסרט ההוא? אני מרגיש כאילו אני יושב על פצצת אטום, מחכה שהיא תתפוצץ? זה בהחלט תקף כאן.

צילום: אולפני אמזון

אילו סרטים זה יזכיר לך?: השוטר שלי הוא כמו חינוך מצטלבים עם אחים .מסע כוכבים גילוי פרקים חדשים

ביצוע ששווה צפייה: התסריט המאודלין לא עושה חסד עם אף אחד, והופך את הביצועים של סטיילס לנוקשים וחסרי תשוקה - סליחה, האריאדס. מקי היא הבולטת כאן, והיא עובדת באמצעות מכשיר המסגור המסורבל וסצנת אקלימה גדולה ומטרידה בכבוד שקטה.

דיאלוג בלתי נשכח: פטריק: 'אני לא יכול לצייר אותך אם אני לא יודע מי אתה.'מין ועור: הרבה תחת גבר בסצנות גרפיות מתונות של טום-אנד-פטריק schtup.

באיזו שעה מתחיל משחק הפושטים היום

התפיסה שלנו: למעט פצצות אטום בריטיות מהתקופה אינן חומר נפץ כמעט כמו פצצות אטום רגילות. לא ש השוטר שלי לא מצליח להתפוצץ; זה פשוט לא מפיל אותך ורוקע לך על הלב כמו מלודרמה טובה. הסיפור תלוי באירוניה שבהיותו הומו של טום במקצוע שבחר בעידן בו שוטרים היכו ועצרו הומוסקסואלים על 'סטייה', אבל כאן מתחיל ונגמר הסיפור המרתק. הסרט בונה את החברה המדכאת הרגילה ומפיל בתוכה אהבה 'אסורה', וקולע בכל הפעימות הרגילות: געגוע, הדחקה, טראומה, אובדן.

התסריט של רון ניסוואנר הוא חידה - דיאלוג תפל מעורר קריאת שורות שטוחות, והוא משלב במיומנות את שני קווי הזמן, ומקננת גילויי עלילה קטנים ומסקרנים יותר בתוך הגדולים, הברורים והצפויים. הדמויות כתובות כל כך דק, ובמקום לעורר את צוות השחקנים שלו להתעלות מעל התסריט, הבמאי מייקל גרנדייג' רוכן לפרטים התקופתיים, ככל הנראה מתעניין יותר במעילי צמר ובבתים כפריים מוזרים, דמויי קוטג' של אמצע המאה, מכל דבר אחר. צופים אמפתיים ירגישו מעורבות רק ברמה הבסיסית - אתה יודע, אהבה היא אהבה ודעות קדומות זה נורא - אבל מעבר לזה, הסרט לא מציע הרבה טרי, מורכב או מעורב.

הקריאה שלנו: חבר המושבעים עדיין בחוץ על סטיילס ככוכב קולנוע - תן לו הצעה לא מלאה לעת עתה. אבל זה בעבור השוטר שלי : דלג על זה.

ג'ון סרבה הוא סופר עצמאי ומבקר קולנוע המבוסס בגראנד ראפידס, מישיגן. קרא עוד מעבודותיו ב johnserbaatlarge.com .