וִידֵאוֹ

J.K. רולינג לא תחזור ל'יום השנה ה-20 של הארי פוטר: חזרה להוגוורטס' של HBO מקס, אבל תהיה בצילומי ארכיון

איזה סרט לראות?
 
מופעל על ידי Reelgood

J.K. רולינג לא תשתתף באף אחת מחגיגות האיחוד הכרוכות באירוע הקרוב יום השנה ה-20 להארי פוטר: חזרה להוגוורטס … בערך. לאחר ש-HBO Max התגרה באורחי הספיישל - כולל חברי השחקנים המקוריים דניאל רדקליף, אמה ווטסון ורופרט גרינט, כמו גם אבן הקוסמים הבמאי כריס קולומבוס - היעדרו של מחבר הארי פוטר המקורי צוין. אֲנָשִׁים מאז אישרה שהיא לא תהיה מעורבת בספיישל, אם כי היא תופיע בקטעי ארכיון לאורך כל הדרך.

לפי המקור של פיפל, רולינג לא תופיע אישית באף תוכן חדש לספיישל. החדשות הללו מגיעות לאחר שרולינג ספגה אש בשל שלל הצהרות נגד טרנסג'נדרים, החל מיוני 2020 ונמשכות לאורך זמן. למרות שהיא הכחישה שדעותיה על פמיניזם היו טרנספוביות, היא כתבה חיבור על דעותיה השנויות במחלוקת בפוסט ארוך ששותף לאתר האינטרנט שלה כמה ימים לאחר שהופיעה מכוונת לטרנסים בשטף של ציוצים.שלושת השחקנים הראשיים של סדרת הסרטים - רדקליף, ווטסון וגרינט - התבטאו כולם נגד דבריה של רולינג על הקהילה הטרנסית. רדקליף פרסם כתבה מַסָה עם פרויקט טרבור, משתף שנשים טרנסג'נדריות הן נשים.כל הצהרה הפוכה מוחקת את הזהות והכבוד של טרנסג'נדרים וסותרת את כל העצות שניתנו על ידי איגודי בריאות מקצועיים שיש להם הרבה יותר מומחיות בנושא זה מאשר ג'ו או אני, כתב אז.

יחד עם השלישייה הראשית ובמאי הסרט הראשון, אנשים נוספים שחוזרים לספיישל כוללים את הלנה בונהם קרטר, רובי קולטריין, ראלף פיינס, ג'ייסון אייזקס, גארי אולדמן, אימלדה סטונטון, טום פלטון, ג'יימס פלפס, אוליבר פלפס, מארק וויליאמס, בוני. רייט, אלפרד אנוך, מתיו לואיס, אוונה לינץ', איאן הארט ועוד.יום השנה ה-20 להארי פוטר: חזרה להוגוורטס ישודר ב-HBO Max ב-1 בינואר. גלול למעלה כדי לצפות בטריילר לספיישל האיחוד.