אַחֵר

האם 'אי אפשר לעמוד בפניו' ב- HBO Max? איפה ניתן לצפות ב'בלתי ניתן לעמוד בפניו '

איזה סרט לראות?
 

ג'ון סטיוארט כתב, ביים והפיק את הסרט אין לעמוד בפניו , ששוחרר על פי דרישה ב -26 ביוני ממש לפני הבחירות לנשיאות 2020, אך ייתכן שהסרט המוטה פוליטית לא מתאים לכל אחד. מנחה לשעבר של קומדי סנטרל המופע היומי תמיד דיבר על דעותיו הפוליטיות וגייס כמה שחקני ושחקניות גדולים לשם התואר הפופולרי הזה שמשלב בין פוליטיקה, דרמה וקומדיה באופן מושלם.

בסדרה דרמה קומית מככב סטיב קארל בתפקיד גארי, יועץ פוליטי של המפלגה הדמוקרטית הלאומית, שנשאב למרוץ לראשות העיר המקומית בעיירה קטנה בכפר ויסקונסין. גארי מאמין כי למועמד שלו (כריס קופר) יש פוטנציאל להפוך לראש העיר הדמוקרטי הראשון של העיר מזה עשרות שנים ולפתח גל חדש של כחול בוויסקונסין. למרבה הצער, יריבתו של גארי פיית '(רוז בירן) מגיעה לעיר כדי לסייע בקמפיין ראש העיר הרפובליקני המכהן. הרבה כסף, סקרים וניתוחים פוליטיים מסתבכים, ובעצם הופכים לקמפיין לאומי לעיירה זעירה בוויסקונסין. ככל שהקמפיין מעורב יותר, הסרט גובל בסאטירה פוליטית. אוהדי סטיוארט לא היו מצפים לשום דבר אחר.אתה יכול לבדוק את הטריילר של הסרט למעלה.על פי אתר חדר העיתונאים של WarnerMedia, הסרט היה אמור להיות זמין ב- HBO Max נכון להיום, 6 בפברואר, לעומת זאת אין לעמוד בפניו ב- HBO מקס. איפה תוכלו לצפות אין לעמוד בפניו ? המשך לקרוא לכל המידע.

IS אין לעמוד בפניו ב- HBO MAX? כאשר יהיה אין לעמוד בפניו להיות ב- HBO MAX?

למרבה הצער, מנויי HBO מקס בחוף המזרחי עדיין לא רואים את התואר בפלטפורמה החל מהשעה 11:30 היום למרות שהוא הובטח שישוחרר ב 6 בפברואר.WarnerMedia

דיקינסון אמילי ותביעה

בזמן הטריילר של הסרט זמין לצפייה בפלטפורמה, הסרט עדיין לא זמין.יתכן שתאריך השחרור נדחק לאחור או שהפלטפורמה אולי רק בפיגור בהעלאת התוכן.

עדכון: הסרט זמין כעת לשידור ב- HBO Max.

IS אין לעמוד בפניו לפי דרישה?

אתה יכול לצפות אין לעמוד בפניו בבית, לפי דרישה החל מהיום, AKA יום שישי, 26 ביוני. הסרט זמין להשכרה לתקופה של 48 שעות בפלטפורמות דיגיטליות כמו אמזון פריים , iTunes , וודו , טלויזיית אפל , גוגל פליי , FandangoNow , או בכל מקום בו אתה רוכש תוכן דיגיטלי.

כמה זה אין לעמוד בפניו לפי דרישה?

אין לעמוד בפניו זמין להשכרה תמורת 14.99 דולר. לאחר שתלחץ על Play, יהיה לך חלון צפייה של 48 שעות לסיום הסרט.

IS אין לעמוד בפניו ב- NETFLIX או ב- HULU?

לא, סליחה. אין לעמוד בפניו אינו זמין לזרם ב- Netflix או ב- Hulu.

IS אין לעמוד בפניו על אמזון?

כן! אבל תצטרך לשלם על זה. אין לעמוד בפניו זמין להשכרה באמזון תמורת 14.99 דולר להשכרה של 48 שעות.

היכן לצפות אין לעמוד בפניו באינטרנט:

אתה יכול לשכור אין לעמוד בפניו עַל iTunes , אמזון פריים , וודו , גוגל פליי , FandangoNow , או בכל מקום בו אתה קונה תוכן דיגיטלי.

מייקל הוא נרקומן במוזיקה וטלוויזיה המתלהב מרוב הדברים שאינם משעממים לגמרי. תוכלו לעקוב אחריו בטוויטר - @Tweetskoor

לאן להזרים אין לעמוד בפניו