אַחֵר

האם הרדיפה של אחוזת בליי של נטפליקס היא המשך?

איזה סרט לראות?
 

נטפליקס מביאה השבוע כמה מכות כבדות של ליל כל הקדושים, ובכורה של אדם סנדלר האבי ליל כל הקדושים ביום רביעי, ועכשיו מגישים משהו קודר יותר עם הסדרה המיוחלת הרדיפה אחר אחוזת בלי. התוכנית המפחידה פשוט צנחה היום בנטפליקס והיא כבר גרמה למעריצים לזמזום עם הסיפור העל טבעי שלה מלא רוחות רפאים נסתרות ורוחות מסתוריות.

חובבי האימה יזכרו הרדיפה אחרי בלי אֲחוּזָה קודמו, בית הרודף אחר היל, סדרה מפחידה נוספת שהוקרנה לראשונה בנטפליקס בשנת 2018. עכשיו, אותו יוצר וכמה מאותם חברי צוות שחקנים חוזרים לתוכנית החדשה, אבל יש לה בית היל המעריצים תוהים מה בדיוק הקשר בין שתי הסדרות. האם הרודף אחרי בלי מ שׁוֹשֶׁלֶת סרט המשך ל ט הוא רודף אחר בית היל ? מה עושה אותם שונים? מה נשאר אותו הדבר?הנה כל מה שאנחנו יודעים על הקשר בין הרודף אחרי בלי מ שׁוֹשֶׁלֶת ו רודף בית היל :מה זה רודף האחוזה החיוורת על אודות?

הרדיפה אחר אחוזת בלי הוא עיבוד לרומן הקלאסי של הנרי ג'יימס, תור הברגה. הפעם, הספר מובא לשנות ה -80, שם מטפלת צעירה (ויקטוריה פדרטי) עובדת בעבודה בבלי מנור כדי לטפל בשני ילדים יתומים צעירים שאומנתם האחרונה נפטרה באופן מסתורי. כשהיא שם היא מתחילה להבחין בכמה מראות מוזרים, שרק הולכים ומטרידים יותר עם כל פרק בתוכנית.

IS רודף האחוזה החיוורת המשך ל רודף בית היל ?

לא טכנית. התוכנית אמנם מגיעה מאותו במאי, מייק פלנגן, ויש לה כמה מאותם חברי צוות, אבל זה לא מעקב ישיר של 2018 רודף בית היל. זה מקושר לסדרה הראשונה מכיוון ששתיהן חלק ממנה הרודף / היקום, אבל הסדרה החדשה היא סיפור נפרד לחלוטין עם דמויות חדשות.ויש למעשה הבחנה חשובה בין שתי המופעים, ששניהם עיבודים לספרים קלאסיים. ואילו פלנגן עיבד את שירלי ג'קסון הרודף / (והתעסק בסיפור כדי להוסיף ולשנות הרבה היבטים), עכשיו הוא לוקח על עצמו רומן אחר הרדיפה אחר אחוזת בלי, פונה לתור הברג של הנרי ג'יימס.

האם יש המשך רדיפת בית היל?

אני מבין - רודף בית היל היה מצוין, הדמויות היו בלתי נשכחות והסיפור היה מפחיד. מי לא ירצה המשך? למרבה הצער, אין שם מישהו. אם אתה מקווה למשהו דומה, התשובה נמצאת כאן: פשוט לבדוק הרדיפה אחר אחוזת בלי, מכיוון שזה הכי קרוב שתגיע אליו רודף בית היל חלק שני.מי בפנים רודף האחוזה החיוורת ללהק?

אם ראית בית הרודף אחר היל, תזהה כמה פנים הרדיפה אחר אחוזת בלי. קרלה גוגינו, ויקטוריה פדרטי, אוליבר ג'קסון-כהן והנרי תומאס כולם חוזרים לשחק תפקידים חדשים, אך יש כמה תוספות חדשות ל הרודף / גם יקום. תוכלו לתפוס בסדרה החדשה את ראול קוללי, אמיליה איב, טניה מילר ואנדרו ניל מקנזי.

זרם הרדיפה אחר אחוזת בלי בנטפליקס