'הדחה: לינדה טריפ מאת סיפור הפשע האמריקאי היא הלב הטראגי והכועס של הסיפור

איזה סרט לראות?
 

כפי ש הדחה: סיפור פשע אמריקאי צולל יותר לתוך המשפט שיפיל בסופו של דבר את הנשיא ביל קלינטון (קלייב אוון), יש אנטגוניסט מוזר שאורב בצד. האישה ההיא והשורש של הסאגה האמריקאית הפרועה הזו היא לא אחרת מאשר לינדה טריפ (שרה פולסון), עובדת מדינה וחברה של מוניקה לוינסקי (בי פלדשטיין) שהייתה אחראית בסופו של דבר להעלאת מערכת היחסים של לוינסקי וקלינטון לאור. מלא מונולוגים על שטח שולחן והכרזות קדושות ממך, טריפ כדמות קשה לאהוב. אבל למרות זאת, לכותבת הראשית והמפיקה הראשית של הסדרה שרה בורגס יש נקודה רכה לבוחשת הסיר הזה.לינדה טריפ היא דמות מרכזית כל כך, כי היא גם מייצגת, במובנים מסוימים, את סוג הלב הטרגי והכועס של הסיפור, שהוא מישהי שלא בהכרח מבינה כמה כעס היא נושאת, אמר בורגס ל-RFCB. ולמרבה הצער, הדרך שבה זה יוצא מוריד את האדם הלא נכון.אין דרך לדבר על הרומן של מוניקה לוינסקי עם הנשיא מבלי להעמיד את טריפ באור שלילי. לוינסקי וטריפ התיידדו לאחר ששניהם נאלצו לצאת מהבית הלבן והחלו לעבוד יחד בפנטגון. שתי הנשים היו מתוסכלות, כועסות ונואשות לחזור למרכז הפוליטיקה, לא משנה מה המחיר. אבל בלי ידיעתו של לוינסקי, טריפ השתעשעה ברעיון של ספר סופר מזה שנים, רצון שיעיב לנצח על מניעיה בכל הנוגע לבית המשפט של דעת הקהל. הקריאה הטובה ביותר של מעשיו של טריפ היא שהיא בגדה באמון של חברתה כדי להגן עליה מפני ניצול לרעה של כוח. הגרוע ביותר הוא שהיא השתמשה בלווינסקי כדי לתדלק את 15 דקות התהילה האישיות שלה.

הטרגדיה של זה היא, בשבילי, תמיד היה אחד הדברים שאני מרגיש הכי מחובר אליהם בסיפור בצורה עצובה, המשיך ברג'ס. היא אדם מאוד מסובך ומרתקת אותי בלי סוף.

ברג'ס התייחסה גם לכמה הפך פרק זה בהיסטוריה לקוטב וכיצד היא מקווה הדחה יתקן את זה. בשנות ה-90, זה היה סיפור על אחד מהם, אם היית דמוקרט, זה היה סיפור על נשיא שהותקף בצורה לא הוגנת מסיבות מפלגתיות בלבד. ואם היית רפובליקני, זה היה סיפור על הנשיא הזה שנאלץ לצאת מתפקידו לא משנה מה. ואם הייתם כולם, זה היה האפיון הבלתי הוגן הזה של מוניקה לוינסקי. השמרנים לא היו בצד של מוניקה, נכון. זה היה אפיון לא הוגן לחלוטין של מוניקה כמעין אדם מפלצתי, מטרד ונורא, אמר ברג'ס. אז, כמובן, אני מקווה שזה מציע פיצוי על זה.פרקים חדשים של הדחה: סיפור פשע אמריקאי בכורה בימי שלישי ב-FX ב-22/9 בערב.

איפה להזרים הדחה: סיפור פשע אמריקאי