כיצד לצפות במצעד היום הלאומי של לינו-מנואל מירנדה בשידור חי ברשת

איזה סרט לראות?
 

עוד:

המילטון הכוכבים המשותפים לין מנואל מירנדה ואנתוני ראמוס מצטרפים יחד לחגוג את המורשת הפורטו-ריקנית שלהם בסוף השבוע. שני הכוכבים מחזירים לחיים את מצעד היום הפורטוריקני לאחר שהאירוע השנתי ה -63 נדחה עקב מגיפת נגיף הכילה, פלייביל. דיווחים . במקומו תשדר ABC את ספיישל הטלוויזיה הלאומי של מצעד היום הפורטוריקני, אירוע בן 90 דקות לכבוד התרבות הפורטוריקנית ולהביע סולידריות עם אנשים שחורים ברחבי העולם.המצעד הוא יותר מחגיגה של גאווה ותרבות. זו פלטפורמה לשימור המורשת שלנו תוך קידום הקהילה שלנו על ידי ידיעה בנושאים חשובים וקידום הישגים חינוכיים, אמר לואי מלדונדו, יו'ר דירקטוריון בוועד המנהל של ה- NPRDP. לאור ההשפעה העמוקה שהייתה ל- COVID-19 על ניו יורק ועל הקהילות ברחבי המדינה, ועם פורטו ריקו שעדיין מתחבטת ברעידות אדמה בלתי פוסקות ובהפסקה משלה הקשורה ל- COVID19, מועצת המצעד מסכימה שחשוב מבחינה קריטית להמשיך במורשת המצעד תוך כדי שהיא חוגגת את כּוֹשֵׁר הִתאוֹשְׁשׁוּת.הנה כל מה שאתה צריך לדעת כדי לצפות:

מתי מצעד הטלוויזיה הלאומי של פורטו-ריקן מיוחד?

הספיישל ישודר בסוף השבוע הזה ב - 14 ביוני. כדי להזרים את ספיישל מצעד היום הלאומי פורטוריקני בשידור חי, כווננו בשעות הצהריים EST.

מי מוצג במבצע הטלוויזיה הלאומי של מצעד היום הפורטוריקני?

יחד עם מירנדה וראמוס, הרבה כוכבים אחרים מצטרפים לאירוע ביום ראשון הקרוב. את הספיישל יארחו מגישי החדשות WABC-TV ג'ו טורס ודייוויד נוברו ו הנוף הוסטין סאני. האמנים המשתתפים באירוע כוללים את רוזי פרז, עיסאי מוראלס, ז'ילברטו סנטה רוזה, לה אינדיה, ויקטור מנואל, איבון קול, פדרו קאפו, אריאנה דבוז וקני גרסיה.המיוחד יחגוג את התרבות וההיסטוריה הפורטוריקנית, וגם יביא תשומת לב לנושאים העומדים בפני פורטו ריקו כיום. חלק מהתכנות יכלול את הריקוד המסורתי של בומבה, מוסיקה וריקודים אפרו-פורטוריקניים שמקורם בעבדות מהתקופה שבה עבדים עבדו על מטעי הסוכר באי במאה ה -17. כיום, בומבה מייצגת התנגדות, הישרדות, חגיגה וריפוי, והיא סמל של מחאה וגאווה.

כיצד לצפות בתכנית הטלוויזיה הלאומית של מצעד היום הפורטוריקני בשידור חי באינטרנט:

כדי להזרים את מצעד המצעד בשידור חי באינטרנט, יש לך אפשרויות. צפה ב אתר חדשות ABC , או השתמש באפליקציות החדשות והטלוויזיה החינמיות של ABC עם אמזון FireTV, Android TV, Apple TV ו- Roku, החל משעות הצהריים EST. כדי לצפות במבצע בטלוויזיה, תוכלו לתפוס אותו בערוץ 7 WABC-TV שבניו יורק.