ג'איינטס נגד קבוצת הכדורגל של וושינגטון בשידור חי: כיצד לצפות בשידור חי ב-Thursday Night Football

איזה סרט לראות?
 

בשידור חי מ-FedExField, וושינגטון מארח את ניו יורק ג'איינטס כדורגל בערב חמישי !לאחר שבוע אחד של פעילות NFL, פילדלפיה איגלס היא קבוצת ה-NFC East היחידה עם ניצחון. בזמן שהקאובויס איבדו שובר לבבות לבוקנירס הלאה כדורגל בערב חמישי , גם ניו יורק וגם וושינגטון ירדו ל-0:1 לאחר שהפסידו לברונקוס ולצ'ארג'רס, בהתאמה. קבוצת הפוטבול של וושינגטון לא רק לקחה את ה-L, אלא גם איבדה את הקוורטרבק הפותח שלה כאשר ריאן פיצפטריק הוותיק הודח מהמשחק במהלך הרבע השני. מוקדם יותר השבוע, פיצפטריק הוצב במילואים פצוע, כך שטיילור הייניקה, שסיימה 11 על 15 עם TD במהלך ההפסד ביום ראשון ללוס אנג'לס, תקבל את הפתיחה מול הג'איינטס.איזה ערוץ זה כדורגל בערב חמישי הלילה? איך אתה יכול לצפות בשידור חי במשחק הענקים נגד וושינגטון כדורגל? הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

מה השעה/ערוץ כדורגל בלילה של חמישי הלילה?

משחק הלילה בין הענקים לוושינגטון מתחיל ב-20:20. ET ברשת NFL.

איך לצפות כדורגל בלילה של חמישי לחיות:

אם יש לך מנוי תקף לרשת NFL, תוכל לצפות במשחק של הלילה בוושינגטון/ג'יאנטס בשידור חי ב- אתר רשת NFL , אפליקציית NFL, או אפליקציית NFL Network . אפשרויות נוספות לסטרימינג בשידור חי של רשת NFL למטה.ענקים נגד וושינגטון כדורגל בלילה של חמישי אפשרויות Steam בשידור חי:

אתה יכול גם לצפות בערב כדורגל בערב חמישי משחק עם מנוי פעיל ל fuboTV, Hulu + טלוויזיה בשידור חי , YouTube TV , או Sling TV . FuboTV מציעה א ניסיון חינם למנויים זכאים .

איך לצפות כדורגל בלילה של חמישי חי בחינם:

כדורגל בערב חמישי זמין גם להזרים בחינם ב- אפליקציית Yahoo Sports ו אפליקציית NFL .4️⃣ התקשר למספר שלו ונשאר קריר תחת לחץ

- קבוצת הכדורגל של וושינגטון (@WashingtonNFL) 13 בספטמבר 2021

האם אני יכול לצפות כדורגל בלילה של חמישי בשידור חי ב-HULU?

כן! Hulu הוסיפה לאחרונה את רשת NFL לשירות הסטרימינג Hulu + Live TV שלה, שתוכל לרכוש תמורת 64.99 $ לחודש (54.99 $ לחודש למשך 3 חודשים לזמן מוגבל) . ניסיון חינם למשך שבעה ימים זמין למנויים חדשים.

שעון כדורגל בערב חמישי ב-fuboTV