אַחֵר

אד שירן נבדק חיובי ל-COVID-19 לקראת הופעת 'סאטרדיי נייט לייב'.

איזה סרט לראות?
 

אד שירן ו סאטרדיי נייט לייב עומדים בפני שינוי תוכניות. יממה בלבד לאחר שסדרת הקומדיה של NBC הכריזה כי שירן יופיע כאורחת מוזיקלית לצד המנחה בפעם הראשונה קירן קולקין ב-6 בנובמבר, הזמר-יוצר חשף כי אובחן כחולה ב-COVID-19.

היי חבר'ה. הערה מהירה לספר לך שלצערי נבחנתי חיובי לקוביד, אז אני עכשיו מבודד את עצמי ועוקב אחר הנחיות הממשלה, שירן כתב באינסטגרם ביום ראשון. זה אומר שכעת אני לא מסוגל לחרוש קדימה עם התחייבויות אישיות לעת עתה, אז אני אעשה כמה שיותר מהראיונות/ההופעות המתוכננות שלי מהבית שלי. מתנצל בפני כל מי שאכזבתי. היו בטוחים כולם. איקסלא שירן ולא SNL פרסם הצהרות נוספות לגבי הופעתו הקרובה בתוכנית. למרות זאת, עמוד שישי מדווח כי מפיקי התוכנית מתאמצים למצוא תחליף שפונה לאותו הדגמה. לפי מקורב אנונימי, שירן הציעה להופיע בשידור חי באמצעות קישור וידאו, אבל זה לא משהו SNL עושה.הזמר כידר בעבר את במת Studio 8H בשנים 2014 ו-2017. האבחון שלו COVID-19 מגיע פחות משבוע לפני יציאת אלבום האולפן הרביעי שלו, = (מְבוּטָא שווים ).

בינתיים, הפרקים שלו כמגה מנטור על הקול אמורים להתחיל את שידורם ביום שני, 25 באוקטובר, ברשת NBC לצד המאמנים המפורסמים קלי קלארקסון, אריאנה גרנדה, ג'ון לג'נד ובלייק שלטון.איפה לצפות סאטרדיי נייט לייב

מתי יום ההולדת של וופי גולדברג