סקירת טווס 'יציאה': זרם אותו או דלג עליו?

איזה סרט לראות?
 

האם צפית פעם בתוכנית ותהית, למה כן? זֶה שחקן נהדר לחתום על זֶה הופעה? זה כשנראה ששחקן שם גדול כל כך הרבה יותר טוב מסדרת ההפעלה שהם נמצאים בו. לייבוא ​​הקנדי של פיקוק יְצִיאָה , אין אחד, אלא שני שחקנים שמתאימים לקטגוריה זו. המשך לקרוא לקבלת מידע נוסף.יְצִיאָה : להזרים אותו או לדלג עליו?

יריית פתיחה: אישה בריטית מטפלת במונית בניו יורק, והיא מבקשת מהנהג להביא אותה ל- JFK כמה שיותר מהר.התמצית: האישה, מדלין סטרונג (רבקה לידיארד), נמצאת בטיסה חזרה ללונדון, שם הארוס שלה, עלי (שאזאד לטיף) מבטיח לה שהוא נפגש עם אביה המשפיע והם מגניבים.

אבל כשהטיסה ממריאה, אנו רואים את הטייס, קפטן ריצ'רד דונובן (אלן הוקו) מוסח בטלפון. הוא שולח את טייס המשנה שלו לקפה, ואז נועל את הדלת לתא הטייס. פתאום טיסה 716 מתחילה לרדת. חור נקרע בגוף המטוס ושולח את הטייס המשנה ודיילת מהמטוס. מדלין כמעט גם נשאבת החוצה, אבל נוסע תופס אותה. ואז המטוס נעלם.

חזרה בלונדון מגויסת קנדרה מאללי (ארצ'י פנג'אבי), חוקרת אייס של הלשכה לבטיחות ותחזוקה תחבורתית (TSIB) שיצאה לחופשה לאחר שבעלה נפטר בתאונת מטוס, לחזור על ידי המנהל הבכיר של הסוכנות והמורה שלה , הווארד לוסון (כריסטופר פלאמר). הטיסה שנעלמה עשויה בסופו של דבר להיות אובדן החיים הגדול ביותר בתולדות התעופה הבריטית; חוץ מזה, העובדה שזה היה מטוס חדש מתוצרת בריטניה שמזמין עם סין ומדינות אחרות פירושו שהוא יכול להיות ציצים עבור התעופה הבריטית. לכן לוסון רוצה בטובתו במקרה זה.בצוות שלה אנשים שהיא מכירה, אבל יש גם דומיניק הייז (קריס הולדן-רייד) שוטר לשעבר שהוא איש קשר לאכיפת החוק, כלומר מומחה למלחמה בטרור. 'הוא היה אמור להיות גם המוביל בקבוצה עד שמאלי יחזור.

עם תחילת החקירה, הצוות עומד נגד השעון בגלל צפון האוקיינוס ​​האטלנטי הקר. יש להם רק שש שעות למצוא ניצולים עד שתתחיל היפותרמיה. אבל אזור החיפוש הוא ענק. כמו כן, משרד ראש הממשלה נושם על צווארו של לוסון ומחפש תשובות. עם כמה נתונים מתמטיים ולווייניים חכמים, מללי והצוות שלה מצליחים לצמצם משמעותית את אזור החיפוש, אך הזמן מתחיל להיגמר.בינתיים דום שם לב שלקפטן דונובן היו שני טלפונים, אחד שנראה כמו אוכמנית ישנה. יש לו מעקב אחר תאים מהמטוס, והוא מגלה שלדונובן, נשוי לאישה עם בת בלונדון, יש בעל ותינוק חדש בדבלין. אז הוא בהחלט גורם, כמו גם חסן אסמאילי (אמיליו דורגזינג '), נוסע שנמצא ברשימות המשמר והוכשר כטייס.

מאללי נאלצת להתמודד גם עם שובו של בנה איי ג'יי (אלכסנדר בורז'ואה), גם הוא עדיין סובל מכאביו של אביה, שהביא איתו חברה חדשה ובלתי מוכרת בשם לאה (קלואי פרנוורת ') חזרה ללונדון.

בן מארק הולצברג / שפטסברי / גרינפוינט הפקות / טווס

אילו מראה זה יזכיר לך? קצת מ לְהַפְגִין , מגע של אָבֵד , קצת מ הרשימה השחורה , ומפזר מוֹלֶדֶת .

הטייק שלנו: נראה שאין שום דבר מקורי במיוחד יְצִיאָה , הפקה קנדית-בריטית ששודרה לראשונה ברשת הגלובלית של קנדה בשנת 2019. נוצרה על ידי וינס שיאו, והיא יוצאת כתוכנית קונספירציה נרחבת למדי של התרסקות מטוס, המסופרת מנקודת מבטם של האנשים החוקרים אותה. אנו יודעים שיהיה לפחות ניצול אחד בהתחשב בכך שרק אחד מנוסעי המטוס קיבל שיא וסופריו כל סוג של סיפור רקע, ורק משפחת נוסעים אחת עושה יותר מאשר רק לירות בשאלות לעבר מנכ'ל חברת התעופה איתן מורו (דוגרי. סקוט).

אבל אז… אבל אז… אתה רואה את פנג'אבי, זוכה אמי (ו- EP של הסדרה), כמוביל התוכנית. ואז אתה רואה את האוסקר, טוני ופליימר זוכה האמי יושב מאחורי השולחן כמנטור של מללי, ואתה מתחיל לחשוב: איך הגיעה תוכנית הקונספירציה הרשתית הזו. שני השחקנים המדהימים האלה לחתום?

זה מה שגרדנו את הראש לאורך הפרק הראשון. בעוד ששאר הצוותים של מאללי מחוץ לדום נראים די ניתנים להחלפה, למרות השחקנים המשובחים שממלאים את התפקידים האלה, פנג'אבי ופלמר בולטים כי הם לא משחקים את התפקידים שלהם כאילו הם פרוצדורליים ברשת משודרת. שניהם מביאים אמינות לתפקידיהם ההופכת את מה שקורה במהלך החקירה למשהו מתקבל על הדעת. אז פשוט היינו מבולבלים; כל מה שמופיע בתוכנית הזו מרגיש כאילו זה יכול להשתלב בלוח הזמנים של הסוכנות NBC 2020-21. וכן, אנו מקבלים שזה לא לעתים קרובות כששחקן התומך בכוכב פנג'אבי מקבל תפקיד ראשי. אבל פלאמר? כבוס זקן ומורה דרך? זה נראה כמו תפקיד שנמצא הרבה מתחת למערך המיומנויות שלו.

שמע, התוכנית יכולה להיות טובה, אבל הכל תלוי בקנוניה שגרמה למטוס להיעלם מלכתחילה. יש מגנט מסתורי בשם פאבל ברטוק (סשה רויז) שיכול להיות או לא יכול להיות לזה קשר. יש חייו הכפולים של הטייס. ואז, כמובן, יש הרפאים הרגילים והעייפים של הטרור המזרח תיכוני בעבודה. אם הקנוניה תסתבך באמת, אנשים יאבדו עניין בתוכנית זו די מהר.

מין ועור: שום דבר.

יריית פרידה: ניצול יחיד מתגלה צף על האוקיינוס. דואגים לנחש מיהו אותו ניצול?

כוכב שינה: אנו מנחשים שלרבקה לידיארד יהיה הרבה מה לעשות, למרות היותה במטוס שנעלם. זה פשוט תחושה.

קו ה- Pilot-y ביותר: האם לא יכולה להיות לנו סדרת קונספירציה אחת הנמנעת לחלוטין מהאשמת אדם חום בזקן בגרימת אסון? זה יהיה שינוי קצב מרענן.

השיחה שלנו: הזרימו את זה. יש המון בערך יְצִיאָה זה ממש טיפשי, אבל פנג'אבי ופלומר נושאים את הסדרה לתחום המכובדות.

ג'ואל קלר ( @ joelkeller ) כותב על אוכל, בידור, הורות וטכנולוגיה, אבל הוא לא ילד את עצמו: הוא נרקומן בטלוויזיה. כתיבתו הופיעה ב- New York Times, Slate, Salon, RollingStone.com, VanityFair.com, Fast Company ובמקומות אחרים.

זרם יְצִיאָה על טווס