אַחֵר

פרק 6 של 'קיץ אכזרי' סיכום: 'אוקיינוס ​​בתוכי'

איזה סרט לראות?
 

אמהות הן נושא קוצני על קיץ אכזרי . אמהותיהם של ז'נט וקייט התמקדו בעידוד בנותיהן המתבגרות לפעול כהרחבות של שאיפותיהן המתבגרות, לתוצאות הרסניות - התעקשות התוכנית לפתח אותן לדמויות משניות משכנעות גם מסייעת לה להתעלות מעל סיווג דרמת הנוער הנוקשה ולפנות לקהל רחב יותר. . התנהגותן של האמהות נראית לעיתים קרובות סימפטום לאופן שבו עיירות קטנות ומסודרות כמו Skylin, טקסס יכולות להצמיד דורות של משפחות בהיררכיה לא פשוטה שקשה להתנער ממנה. קיץ אכזרי פרק 6 מאפס את השפעות האדווה של הבחירות של שתי אמהות Skylin, אם כי אני יותר ויותר מודאגת איך לעזאזל התוכנית הולכת לעטוף כל כך הרבה שרשורים מתמשכים בארבעה פרקים נוספים (אבל עוד על זה יותר מאוחר).

קודם כל, אנו מקבלים איזה הקשר המיוחל למה בדיוק סינדי טרנר נעדרה כל כך מציר הזמן של 1995 ועד לנקודה זו. באוגוסט 1994 היא נפרמת במהירות ממשקל השמועות והשיחות התעלוליות שעדיין מסתובבות סביב ז'נט - במיוחד מכיוון שסינדי עדיין משוכנעת שג'נט שיקר על שרשרת You Go Girl שחזרה אליה כשנחקרה על ידי המשטרה. כך שהתקף עצבנות מוביל אותה לחפש בחדרה הריק של ז'נט, ומה עליה למצוא אלא מפתח מסתורי המוסתר בתחתית קופסת התכשיטים של בתה.אחרי שג'נט מתגוננת באופן לא משכנע שהיא מעולם לא הייתה בביתו של מרטין האריס, החרדה של סינדי מחמירה עוד יותר כשגרג מסרב להתמודד עם העובדה שבתם עשויה לשקר - הוא גם קיבל סל מתנה מפואר על שעזר לחברתו לעתיד אנג'לה. למצוא בית בבוקר יום הנישואין שלו ושל סינדי, אבל זה דבר אחר לגמרי. למרות שנישואיהם של הטרנרס נראו מושלמים לתמונות בציר הזמן של 1993, התוכנית נוטעת יותר ויותר זרעים של חוסר אמון בימים כביכול הטובים. בפרק זה בלבד, 93 'ז'אנט לוקחת את האשמה בגניבת חנות בדיסק שווינסנט חטף ללא הצלחה מהקניון כחלק מרשימת הדלי הקיצית שלהם, ומתחננת לגרג שלא יגיד לסביו הקפדניים של וינסנט. הוא מסכים בתנאי שלא יגידו לסינדי, אשר חייבת לחשד אותו.עד 94 ', גרג מאשים את סינדי שהיא לוחצת על בתם להמציא את עצמה מחדש, ומפעילה את הבלגן הזה מלכתחילה - דבר שהיא לא יכולה שלא להרגיש אשמה בעצמה. אמנם דחפתי אותה לפרוח, אבל מעולם לא הראיתי לה איך, מודה סינדי. לא פלא שהיא עושה טעויות ממש גרועות. זו הסיבה שסינדי רוצה להוות דוגמה טובה יותר לילדיה על ידי סוף סוף לקריירה החלומית שהעמידה: להיות דיילת. גרג מצחצח אותה, ומתעקש שזה קצת לא מציאותי. וכשסינדי מתעקשת הם יניחו מנוחת פחדים על ידי כך שהם רואים אם המפתח של ז'נט הולך לביתו של מרטין? הוא סגר אותה לגמרי.

כשסינדי 95 'מופיעה בבר של אנג'לה וההתקשרות המסתורית שלהם מתנפצת לאחר שהיא גילתה שגרג טען שעזבה אוֹתוֹ , קשה להאשים הורה אחד לחלוטין. מוקדם יותר במהלך ההופעה, הנחתי שסינדי עזבה כי היא מודאגת יותר מהמוניטין שלה מאשר לעמוד לצד בתה, ובעוד שהאנוכיות המתמשכת הזו עדיין קיימת במידה מסוימת, אני שמח לומר שזלזלתי בה. בפירוש נותרה עוד הרבה אהבה ביחסים המזוהם של ז'נט וסינדי - הפרק נפתח ב- 95 'ג'נט צופה בסרטון ביתי ישן של אמה שזכתה בכרטיסים במהלך ליל המשחק המשפחתי, ואחרי שג'נט הפסיקה לקבל את שיחותיה של סינדי, 95' סינדי מראה למעלה בבר ומתחנן לפרטים כלשהם על מה שהיא מסתדרת. אם כן או לא קיץ אכזרי המסתורין מתארך לעונה שנייה, וסגירת עונה 1 עם מפגש ג'ונט / סינדי עמוס נראית בלתי נמנעת.אם כבר מדברים על צרות אם-בת, זוכרים את המברשת של ז'נט עם גניבת חנויות? האירוע מציג אמא נוספת של סקילין המאיימת לסבך את משפטה הממשמש ובא. בעוד שקייט - ומאוחר יותר ז'נט - החברות הפופולריות טני ורנה לא ממש התחשבו בדרמה המרכזית של התוכנית עד לנקודה זו, כל זה משתנה עם כניסתה של האם החד הורית של טניל, טניה.

כשג'נט עוזרת לגניבה של מלורי מהחנות של טניה בקניון עוד בשנת 93 ', הם מבחינים שהיא מפלרטטת עם סערה עם מרטין, שהיא משכנעת לאכול איתה ארוחת ערב. לאחר שווינס משתולל על אובדן התקליטור הגנוב שלו, ז'נט מתגנב לביתו של מרטין מאוחר יותר באותו לילה כדי לאחזר אחד עבורו. אבל רגעים ספורים אחרי שהיא מצאה את זה, מרטין וטניה פרצו דרך הדלת, נתקעו בז'אנט בארון שלו כשטניה שיכורה מפילה פצצה: היא שכנעה שלא בצדק את האקס שלה שהוא אביו הביולוגי של טניל ולכן ישלם מזונות ילדים. כמובן, באותו הרגע המדויק, ז'אנט יוצאת בטעות לנגן התקליטורים של מרטין, וטניה ההמומה מוצאת אותה בארון אחרי שמרטין נדד מהחדר. הם עוסקים בשמירה על סודותיה של זה, ולאחר שטניה מנסה לתת תצהיר אודות המפגש שלהם בשנת 95 ', די באיום אחד מצד ז'נט על הדלפת הונאת האבהות שלה כדי להפחיד אותה אחת ולתמיד.אמנם היה נחמד לקבל הקשר קצת יותר נחוץ לגבי סינדי, ודרמת העיירה Skylin היא בדרך כלל מבדרת בשירות, אבל אני לא יכולה שלא לדאוג קיץ אכזרי לוקח יותר מדי מכיוון שהוא פוגע לקראת גמר עונה 1. החפירות בתמורות של ז'נט וקייט ממשיכות להיות המרכיב החיובי והחיוני ביותר בתכנית זו, אך עם זאת כל כך הרבה עלילות משנה שמתרוצצות אחר תשומת לב בתוך הסיפור הגדול יותר, הן מרגישות מדי פעם בצורה פחות משונה (אני בסדר עם כמה פרקים שמתחלפים בין נקודות המבט שלהם, אבל קייט אפילו לא הייתה בפרק הזה!)

הוא הקול על הלילה

בטח, מופע זה עוסק בחלקו בריקבון בליבת סקילין ובקללות הדורות התלויות על משפחות אלה, אך מהרומן של ג'וי וואליס ועד הרומן הסודי הלא מפותח של וינס ובן ועד עלילת משנה שלמה על אמה של דמות קטינה, קיץ אכזרי הניסיונות גם לבשר את עולמה של ג'נט וגם קייט ו ערימות צוקים מאיימות לבלבל את המסתורין שכרך כל כך הרבה מאיתנו מלכתחילה.

אבי מונטיל הוא סופר מניו יורק. עבודתה הופיעה גם ב- The Daily Beast, Insider, Elite Daily, Thrillist ואחרים.

שעון קיץ אכזרי פרק 6 על צורה חופשית

שעון קיץ אכזרי פרק 6 על הולו