סקירה תיעודית של 'קולין היי: מחכה לחיים האמיתיים שלי'

איזה סרט לראות?
 

עוד:

מהי הצלחה כשכבר לקחת את הלהקה שלך לראש מצעד הפופ? האם אמן יכול להיות מרוצה באמת מהישגיהם אם לא ימשיכו להגיע לאותם גבהים כמו תהילות העבר שלהם? האם הצלחה מסחרית חשובה יותר מהצלחה אמנותית? אלו הן כמה מהשאלות שהעלו קולין היי: מחכה לחיים האמיתיים שלי , הסרט התיעודי המצוין והמרתק משנת 2015 אודות הסולן לשעבר של יוצרי הלהיטים האוסטרלים בתחילת שנות ה -80 Men at Work, שזמין כעת להזרמה באמזון פריים.מאז הקמתה בשנת 1979 ועד הפרידה המבולגנת שלה בשנת 1986, היי היה החזית והכותב הראשי של גברים בעבודה. בזכות המנגינות הקליטות והסרטונים הבלתי נשכחים שלהם, הקבוצה מכרה למעלה מ -30 מיליון תקליטים ברחבי העולם והראתה שללהקה אוסטרלית יכולה להיות כדאית מסחרית כמו אלה מבריטניה ואמריקה. אך לאחר מותה של הלהקה, היי התקשה למצוא את עצמו, מבחינה אמנותית וגם מבחינה אישית, לפני שהתגלה מחדש על ידי דור אחר ויצר לעצמו קריירה חדשה כאמן סולו.באיזו שעה קרב ufc

הסרט נפתח במגוון מפתיע ומרשים של מעריציו של היי, החל מהשחקנים זאק בראף ועמיתיו של אוסי יו ג'קמן, ועד חברי להקת הפופ-פאנקרים New Found Glory ולהקת המטאל System of a Down, כולם שרים את שבחי העצלנים. זמר יוצר. למרות הקשר הנצחי שלו עם האדמה שמתחתיה, היי נולד למעשה בסקוטלנד, ארץ שהוא מתאר כיפה בעין יפה. הוא גדל בחנות מוזיקה, וגרם לחייו המאוחרים להיראות קבועים מראש.

בשל סלידת אביו ממזג האוויר הנורא של סקוטלנד והעובדה שהיי היה אסטמה של הסימפונות, משפחתו עברה ברחבי העולם לאוסטרליה בשנת 1967, שלדבריו, הייתה כמו לעבור משחור לבן לטכניקולור. הוא מצא את ארצו החדשה חברה הרבה יותר פתוחה, שבה ההבדלים הדתיים לא היו חשובים והילדים היו גדולים וחזקים יותר בגלל דיאטות טובות יותר ומאמץ פיזי תחת השמש האנטי-פודיאית החמה. היכולת של היי עם הגיטרה שלו עזרה למנוע ממנו להלום על ידי שכניו החדשים שיעשו צחוק מהברוג הסקוטי שלו.Men At Work הוקמה במלבורן בשנת 1979 ועד מהרה קיבלה מגורים במספר מועדונים מקומיים, לפעמים שיחקו חמישה לילות בשבוע, ובנו מתווה מסור. הם הוחתו בשנת 1981 וצפו בסינגל הראשון שלהם, Who Can It Be Now, הופך ללהיט בכל מקום מלבד ארצות הברית, שם התווית סירבה להוציא אותו. בסופו של דבר התווית התווית, ובזכות הווידיאו של השיר מצא חן בעיני ה- MTV שהושק לאחרונה, היא ראתה אותה כמספר 1. רווק המעקב, דאון אנדר, עשה את אותו הדבר וגישש את אישיות הלהקה כאוסטרלים מטורפים וקלילים הציגו את התרבות של מדינת מולדתם לעולם.

טננבאום המלכותי imdbאלבום המשך של Men At Work מ -1983, עמדה , היה להיט גדול בדיוק כמו התקליט הראשון שלהם ובאותה שנה זכתה הלהקה בפרס הגראמי לאמן החדש הטוב ביותר. היי נהנה מהצלחתו, ופינק את משפחתו במכוניות חדשות, לימוזינות וקוויאר. עם זאת, ריבוי יתר ראה דחיפה מצד הרדיו האמריקאי, עד מהרה החלה הלהקה להתקוטט על כך שהיי זכה למלוא תשומת הלב התקשורתית ותמלוגים על כתיבת שירים. בסוף השנה פוטרו שני חברים ובמהרה עזבו עוד שניים, והקבוצה התפרקה לתמיד ב -1986.

למרות ההצלחה המסיבית של להקתו לשעבר, קריירת הסולו של קולין היי לא הלכה לשום מקום. מתוסכל מהדחייה המסחרית שלו, הפך לאלכוהוליסט ולמתעלל בסמים. אשתו עזבה אותו ואת משפחתו מודאגת מבריאותו. ואז ב -1991 הוא החל לחבר את חלקי חייו מחדש, התפכח ועבר ללוס אנג'לס.

דרמה או קומדיה של witcher 3

הוא מצא כוח בביתו החדש ובעיר הולדתו ונחת הופעה קבועה בלארגו, תיאטרון ארוחת הערב ידידותי לאמנים, הידוע בשטרות המעורבים של קומיקאים וזמרים. כעת כשהוא מלווה את עצמו בגיטרה אקוסטית, ומערבב את שיריו עם אנקדוטות אישיות והומור משפיל את עצמו, הופעותיו נמכרו בעקביות ומשכו מעריצים מכל רחבי הנוף התרבותי של העיר. אחרי שהשחקן זאק בראף הביא לשפשף היוצר ביל לורנס באחת מהתוכניות שלו, היי החל להופיע בתוכנית והשיר שלו I Just Don't Think I'll Ever Get Over You הוצג באופן בולט בסרטו של בראף משנת 2004. מדינת גן .

למרות שהוא כבר לא מוכר אצטדיונים או עומד בראש המצעדים, קולין היי ממשיך להוציא תקליטים חדשים שזכו לשבחים רבים ולסייר בתיאטראות עמוסים ברחבי העולם. הקהל שלו הוא עכשיו שילוב של מעריצי Men At Work מבוגרים ואלה שמכירים אותו בעיקר כאמן סולו. היי חביב מאוד, וגם קולין היי: מחכה לחיים האמיתיים שלי מספר במיומנות את סיפורו, ממרומי התהילה ועד הנפילה הארוכה והכואבת, ולמרבה המזל מוצא אותו עכשיו אי שם בין לבין. כפי שהוא אומר בסוף הסרט, יצירתיות היא הישועה שלי והליכה על הכביש ושעתיים אלה ומה שאתה מקבל מזה הוא ... אתה יודע ... אתה מתגבר.

בנג'מין ה 'סמית' הוא סופר, מפיק ומוזיקאי מניו יורק. עקבו אחריו בטוויטר: @BHSmithNYC .

לאן להזרים קולין היי: מחכה לחיים האמיתיים שלי