האיש הטוב ביותר: פרקים אחרונים בסדרה מוגבלת להקרנת בכורה בטווס

איזה סרט לראות?
 

טווס מחזיר השושבין עם סדרת ספינאוף חדשה, האיש הטוב ביותר: פרקים אחרונים. הסדרה המצומצמת בת 10 הפרקים, המגיעה ממלקולם ד 'לי ודיינה לין נורת', תפגיש מחדש את צוות השחקנים של הסרטים המקוריים, כולל מוריס ערמונים, מליסה דה סוזה, טיי דיגס, רג'ינה הול, טרנס הווארד, צנעא לתן, ניה לונג. והרולד פרינאו.מבוסס על שניהם של לי השושבין ו חופשת האדם הטוב ביותר , הסדרה החדשה תציג מחדש את הצופים להרפר, רובין, ג'ורדן, לאנס, קוונטין, שלבי, קנדייס ומורץ '. פרקים אחרונים משיג את הצוות כאשר מערכות היחסים מתפתחות וטרוניות העבר מתעוררות מחדש בשלבים הבלתי צפויים של משבר אמצע החיים נפגשת עם הרנסנס של אמצע החיים, כך שיתף פיקוק בהודעה לעיתונות היום.אנו שמחים לאחד את צוות השחקנים האהוב הזה לסדרה מוגבלת של השושבין עבור טווס, אמרה סוזן רובנר, יו'ר, תוכן בידור, NBCUniversal טלוויזיה וסטרימינג. עם צמד מעצמות כמו מלקולם ודיינה בראש, המעריצים יתאהבו שוב בקבוצת החברים האהובים עלינו.

לי הוסיף, הנה אנחנו מתחילים! הלהקה חזרה יחד! אני מאוד נרגש להחזיר את הדמויות האיקוניות האלה לאוהדים שתמכו בנו בזכיינות זו. אנו שמחים לספק את כל מה שניתן היה לצפות מקבוצת החברים הזו השושבין ולקחת אותם דרך הפרקים האחרונים שלהם. אנחנו לא יכולים לחכות! אמרתי לך שלא יהיו עוד 14 שנים.

הראשון שושבין הסרט, שיצא לאקרנים בשנת 1999, עוקב אחר הרפר סטיוארט (דיגס) רווק וסופר לכל החיים שספרו האחרון היה בהשראת חבריו. בזמן שהרפר מנסה לשמור את האמת שמאחורי הספר בסוד, העניינים מסתבכים במהירות כאשר האקס שלו, ג'ורדן (ניה לונג), מקבל עותק מראש, והרפר אמור להצטרף לחתונה של חברו הקרוב כאיש הטוב ביותר שלו כשהספר עושה סיבובים עם קבוצת החברים שלו.הסרט נתן השראה להמשך 2013, חופשת האדם הטוב ביותר , המתרחש 15 שנה לאחר אירועי השושבין ומחזיר את החברים שוב למפגש חג.

סרטים חדשים זורמים השבוע

יחד עם הקרבה שלו שושבין סדרה, לי יש פרויקט NBC נוסף בעבודה, פיילוט שכותרתו בגיל , והסרט ג'אם בחלל: מורשת חדשה , שאמורה להיות הבכורה בבתי הקולנוע וב- HBO Max בקיץ הקרוב.איפה לצפות השושבין