ארצ'י קומיקס מכריזה על סדרת הקומיקס של ארצ'י וקייטי קינן

איזה סרט לראות?
 

ארצ'י אנדרוז בטוח מסתובב, בין אם זה בטלוויזיה או בקומיקס. העיירה עם פלייבוי הרציני של פפ הוכרז כמשחק סיום עם ורוניקה לודג '(קמילה מנדס) ב- CW ריברדייל , יצאה עם בטי קופר בקומיקס, ולאחרונה הסתובבה עם סברינה ספלמן המכשפה. אבל יש אשה אחת בפסוקי ארצ'י שלא תונע מהערעור הג'ינג'י של ארצ'י, וזאת לא אחרת מאשר קייטי קינן.הדמות האופנתית ביותר של ארצ'י קומיקס תעבור ל- CW בסדרת טלוויזיה חדשה בכיכובה של לוסי הייל - אבל ראשית, כפי שנחשף באופן בלעדי בפני , היא תצוץ ב ארצ'י וקייטי קיין # 1 , מיני סדרה / קשת חדשה לגמרי הממשיכה את ההרפתקאות שהחלו בשנת ארצ'י מאת ניק ספנסר והמשיך ב ארצ'י וסברינה מאת ניק ספנסר ומריקו טאמאקי.הכותר החדש יעלה לראשונה בינואר 2020, ויכתב על ידי מריקו טאמאקי וקווין פנטה, עם אמנות מאת לורה בראגה. בה, העיירה ריברדייל נשלחת מסתובבת לאחר שקייטי קינה המפורסמת והאופנתית במיוחד, ואיש אינו תחרותי איתה יותר מארצ'י אנדרוז.

קייטי קינן היא דמות מוכשרת להפליא, חכמה, אופנתית ומגניבה, אמר הכותב השותף מריקו טאמאקי באמצעות הצהרה. אנו מוסיפים כמובן כמה פיתולים מודרניים. יש מעט מאוד כיף מלכתוב קומיקס של ארצ'י!

אף על פי שקייטי קיין הוצגה לראשונה בשנת 1945 ואספה כת נלהבת בעקבותיה, הדמות נעלמה בעיקר מהקומיקס בשנים האחרונות. לאחר תחייה בשנות ה -80 ואחרת בשנים 2005-2008, קייטי הוצאה בעיקר מהאורווה של ארצ'י קומיקס, עד להכרזה על 2018 כי קייטי קינן פותח על ידי ריברדייל ו הרפתקאות מצמררות של סברינה ראנר רוברטו אגווייר-סאקאסה. סדרת הטלוויזיה עדיין לא מתוכננת, אם כי היא תעלה לראשונה באמצע העונה ב- CW.אני אפילו לא יכול להביע עד כמה אני מתרגש מכך שכותב קומיקס של ארצ'י ועובד עם מריקו טאמאקי, הוסיף כותב שותף קווין פנטה. אני מעריץ של ארצ'י לכל החיים ולקבל הזדמנות לשלב דמות קלאסית כמו קייטי קינה ביקום ארצ'י המודרני הייתה חוויה נהדרת. אני חושב שקוראים יהנו מאוד לקרוא את הקשת שלנו על קייטי רב המוכשרת וההיכרות הגדולה שלה עם החיים בריברדייל. קייטי באמת מחזיקה את עצמה עם הדמויות הגדולות של ארצ'י והיא כבר מרגישה כמו אחת החבורה. אני לא יכול לחכות שהעולם יפגוש את קייטי קינן!

אוהדים להוטים לברר מידע נוסף על ארצ'י וקייטי קינן בטח ירצה צאו לקומיקס קון בניו יורק בסוף השבוע והקפידו לבדוק אומנות פיתוח מדהימה עבור קייטי קינן דרך לורה בראגה - כמו גם את הכריכה הראשית וכריכות הגרסאות לגיליון הראשון, להלן:ארצ'י וקייטי קינן, אמנות קונספט מאת לורה בראגהצילום: ארצ'י קומיקס

ארצ'י וקייטי קינן, אמנות קונספט מאת לורה בראגהצילום: ארצ'י קומיקס

ארצ'י וקייטי קינן, אמנות קונספט מאת לורה בראגהצילום: ארצ'י קומיקס

ארצ'י וקייטי קינן, אמנות קונספט מאת לורה בראגהצילום: ארצ'י קומיקס

ארצ'י וקייטי קיין מספר 1, שער של לורה בראגהצילום: ארצ'י קומיקס

ארצ'י וקייטי קיין מספר 1, שער של פרנצ'סקו פרנקווילהצילום: ארצ'י קומיקס

ארצ'י וקייטי קיין # 1, שער של עמנואלה לופאצ'ינוארצ'י וקייטי קיין מספר 1, שער של לורה בראגה

ארצ'י וקייטי קיין מספר 1, שער של פול רנוארצ'י וקייטי קיין מספר 1, שער של לורה בראגה

... והנה טקסט השידול, מידע שנשלח מראש לחנויות קומיקס כדי לעזור להם להזמין כותרות:

ARCHIE ו- KATY KEENE מספר 1 (מתוך 5)

יש בחורה חדשה בריברדייל והיא מסובבת את הראש לכולם - ולא כולם שמחים על זה! מיהי קייטי קינ ומדוע היא כל כך מפורסמת ואהובה באינסטרה בריברדייל? ויתרה מכך, מדוע היא הופכת במהרה לתחרות הגדולה ביותר של ארצ'י? גלה בקשת הסיפורים החדשה הזו מצוות היצירה של הסופרים מריקו טאמאקי וקווין פנטה והאמנית לורה בראגה - בדיוק בזמן לסדרת CW החדשה, קייטי קינן!
תסריט: מריקו טאמאקי וקווין פנטה

אומנות: לורה בראגה, מאט הרמס, ג'ק מורלי
ARCHIE ו- KATY KEENE מס '1 CVR A רג: לורה בראגה
ARCHIE ו- KATY KEENE # 1 CVR B Var: פרנצ'סקו פרנקווילה
ARCHIE ו- KATY KEENE # 1 CVR C Var: עמנואלה לופצ'ינו
ARCHIE ו- KATY KEENE # 1 CVR D Var: פול רנו
ARCHIE ו- KATY KEENE # 1 CVR E Var: בילי טוצ'י, ווס הרטמן

תאריך מכירה: 1/8
קומיקס בצבע מלא של 32 עמודים
3.99 דולר ארה'ב