אַחֵר

'חיים אחרים' סיכום עונה 1: כל מה שאתה צריך לדעת לקראת עונה 2

איזה סרט לראות?
 

עברו 812 ימים מאז חיים אחרים עונה 1 עלתה בבכורה בנטפליקס. Old Town Road עמד בראש המצעדים, הלייב-אקשן של דיסני מלך האריות שלט בקופות, וטונות של בטלסטאר גלקטיקה המעריצים נרגשים למשמע הצליל של קייטי סאקהוף שהצליחה סוף סוף לומר את זה אמיתי מילת גנאי . הרבה קרה בעולם, כמו תחילתה של מגיפה עולמית שהובילה לכך שכולנו צפינו בהרבה יותר תוכן זורם בעבר שנתיים . הרבה קרה אפילו לקייט סאקהוף עצמה! כעת היא חלק מיקום הלייב אקשן של מלחמת הכוכבים הודות לתפקיד חוזר ב המנדלוריאן עונה 2, תוכנית שיצאה שתי עונות מאז שראינו לאחרונה חיים אחרים .

בכל מקרה - ההמתנה הסתיימה, חיים אחרים מעריצים! עונה 2 כבר כאן ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שזו הולכת להיות נסיעה פראית ופרועה. אבל מכיוון שחלף כל כך הרבה זמן מאז סוף עונה 1, הנה תקציר ותקציר של המקום בו הפסקנו.איך עשה חיים אחרים סוף עונה 1?

הטיול לכוכב הבית האחאי לא היה חלק! לאורך הדרך, הדיפלומט סשה (ג'ייק אבל) נשלט על ידי טפיל אחאי ונהרג כאשר איים על חייו של זאין (ג'יי אר טינאקו). ועכשיו לחוויאר (אלכסנדר אלינג) יש אחד מהטפילים האלה בראש, אבל לפחות ה-A.I. וויליאם (סמואל אנדרסון) הצליח להפוך את הטפיל לפחות רצחני. וויליאם גם יצר צורת חיים מלאכותית חדשה שהגיעה לידיה, וביססה עצמאות מיוצרה. לא יכול להיות טוב! עוד דבר שלא יכול להיות טוב: הריון הפתעה של אוגוסט (בלו האנט). בצד החיובי, זאין וברני (A.J. ריברה) התחברו.צילום: נטפליקס

אבל העסקה הגדולה והגדולה בסוף עונה 1 כללה שהכוכב הביתי האחאי, ה-Salvare, פונה אליו. מסתבר שהם בעצם נסעו לכוכב בשם זקיר, כוכב לכת שגם אחד מהמבנים הזרים הגבישיים של האכאיה נחת עליו... ואז הטפילים הדביקו כל יצור חי בזקיר והפכו אותו לבית קברות. אז... גורלו של כדור הארץ מעורפל! עם רשותו של זקיריאן היחיד ששרד, המפקד ניקו השתמש בכוח האש הרב של הסאלוואר כדי לפוצץ את הפולש הקריסטלי לרסיסים.מהלך גרוע, כי זה רק שלח אות לאחאיה, שהופיע ואז פוצץ את כל זקיר לרסיסים. אז עכשיו הצוות של סאלוואר צריך לשרוד מפגש עם האחיה וכוח האש הורס את הפלנטה שלהם. הולכת להיות עונה קשה!

חיים אחרים עונה 2 משודרת כעת בנטפליקס.זרם חיים אחרים בנטפליקס