אַחֵר

הבשורה האמריקאית: ישו לבדו במחלוקת של נטפליקס הוסבר

איזה סרט לראות?
 

סרט תיעודי חדש בנטפליקס מעורר מחלוקת בגלל הצגת דת, אמונה ונצרות באמריקה. הבשורה האמריקאית, סרט משנת 2018 שהגיע לשירות הסטרימינג החודש, מחלק את הצופים בין מי שחושב שהסרט מעורר השראה שטנית לבין אחרים שאוהבים את המסר שהוא מעביר.

הבשורה האמריקאית בוחן את בשורת השגשוג, המופצת על ידי מטיפים כמו ג'ואל אוסטין ומשווה אמונה להצלחה כלכלית. הסרט מטיל ספק בגישת הבריאות והעושר בנצרות ומראיין מטיפים, מומחים וחסידים לשעבר. האם הנצרות היא ישו + החלום האמריקאי? הבשורה האמריקאית בוחן כיצד בשורת השגשוג (תנועת דבר האמונה) עיוותה את מסר הבשורה, וכיצד תיאולוגיה זו מיוצאת לחו'ל, התיאור הרשמי של הסרט קורא.איפה אני יכול לצפות בעונה 1 של yellowstone בחינם

אנו מייצאים את הגרוע ביותר ממה שיש לנצרות להציע, אומר נושא בטריילר של הסרט. הסרט התיעודי הצית שיחה ברשת לאחר שהאוונגליסט טוד ווייט נשא נאום אודות הבשורה האמריקאית, קורא לזה סרט בהשראת שדים.לבן ביקר הבשורה האמריקאית על הצגתו וביקורתו על תורתו. בסרטון על Youtube , ווייט הסביר שחבר נתן לו עותק של הסרט, אך הוא סירב לצפות בו. למה אתה עושה את זה ?, שאל. אתה מגיש את זה לי ולאנשים אחרים, מציין שאני כופר. איך אתה יכול להגיד את זה?

הם פשוט עשו סרט ממש טוב במחיר המשחה, הוסיף. אין שום סיכוי שאצפה ב- DVD הזה, אחי. אבל אני רוצה להודות לך כל כך שהגברת את המיקוד שלי. אז עליתי לחדרי וגרדתי את ה- DVD הזה, זרקתי אותו ... תודה או שעזרת לי להגביר את האמונה, תודה שהבאת את זה נגדי. עבר זמן קצר מאז הגיעה רדיפה עזה, אבל עכשיו כשאני יודע שאני בסרט, שבחו את ישו.ואילו לבן קרע הבשורה האמריקאית, דמויות הסרט חלקו סיפורים שגרמו לקהל לחשוב מחדש על בשורת השגשוג. הסרט התיעודי מדגיש את הסיפורים נבל קורשיי וקתרין ברגר, שתי נוצריות ששיתפו את מאבקיהן בבשורה. קורשי התאסלם לנצרות אוונגליסטית ומסביר בסרט מדוע בחר לעזוב את דתו לשעבר. ברגר החלה להטיל ספק בנצרות כשסבלה ממחלה כרונית והחלה לפקפק בהוראת הבריאות והעושר ששמעה כל חייה.

והתגובה ל הבשורה האמריקאית היה חיובי במידה רבה בטוויטר, ואנשים שיבחו את הסרט על כך שחשפו את בשורת השגשוג.כל אחד צריך לראות את 'הבשורה האמריקאית: ישו לבדו' בנטפליקס. צער טוב, זה דברים טובים. זהו סרט תיעודי שמתח ביקורת על בשורת השגשוג באמריקה. זה שווה כל רגע בזמנכם, משתמש אחד צייץ .

הסרט הדוקומנטרי שכל נוצרי צריך לצפות בו הוא כעת @נטפליקס . לך צפה בזה עכשיו! אני מהלל את אלוהים מראש על כך שהלב והנפש מגיעים דרך הפלטפורמה הזו !, אחרת הוסיף .

אולם אחרים לא מיהרו לשבח את הסרט. לפני שתצפו ב'בשורה אמריקאית: ישו לבדו 'אנא התפללו להבחנה ולהבנה, ולא רק הניחו שהכל 100%, משתמש אחד כתבתי .

זרם הבשורה האמריקאית בנטפליקס